КОМЕНТАРІ | Лідерство 21 березня 2011 р.

Що означає бути управлінцем?

Організаційний психолог Сінді Волер (Cindy Wahler) досліджує, яким чином розвиток міжособистісних навичок у майбутніх лідерів може позитивно вплинути на атмосферу єднання в організації та посприяти подальшому розвитку кар'єри топ-менеджерів.

Сінді Волер (Cindy Wahler)
Сінді Волер
(Cindy Wahler)
Розвиток лідерських навичок стає надзвичайно важливим на найвищому рівні кар'єри. Але що, якщо почати працювати над лідерськими навичками раніше, коли людина ще не стала керівником? Створення запасу потенційних лідерів повинно стати проактивною імперативою.

Ми можемо легко засвоїти технічні знання, але що значить "вплинути" на навички? Звісно, співробітник повинен бути розумним, вміти доносити свої думки до інших та вирішувати проблеми.

Вплив на навички — це ключ до створення "тяжіння". Що таке тяжіння? Це те, як людина поводиться кожного дня. Більшість із нас навіть не здогадуються, що в момент, коли ми вперше заходимо в двері офісу, народжується "особистий бренд".

Особистий бренд залежить від безлічі аспектів. Наприклад, наскільки ефективно ви спілкуєтесь з іншими? Чи орієнтуєте ви своє звернення до всіх співробітників компанії, чи віддаєте перевагу спілкуватися з обмеженою групою інсайдерів? Створення "тяжіння" означає, що кожна людина в компанії варта вашої уваги, часу та особистого дотику. Демонстрація турботи сприяє створенню культури залученості. А, як нам відомо, залучені співробітники працюють набагато ефективніше.

Для того, щоб вас вважали ефективним управлінцем, вам потрібно пам'ятати, що успіх залежить не тільки від вас, але й від людей, які вас оточують. Тому на перше місце виходять навички делегування, найму правильних людей, створення команд та розвиток сфери впливу.

Перехід зі спеціалізованої посади на управлінську — це велетенська зміна правил гри. Настільки велика — що вам буде нелегко зразу її зрозуміти. Успіх на цьому рівні значною мірою залежатиме від вміння впливати на інших, і значно меншою мірою — від вміння ефективно виконувати певну роботу самостійно.

Подумайте, наскільки ефективнішою змогла б бути ваша робота на посаді управлінця, якби ви отримували необхідні навички ще тоді, коли були простим спеціалістом — на початку своєї кар'єри.

Отже, чи можливо розвиватися самостійно?

Безперечно, люди, які прагнуть бути управлінцями, повинні багато працювати над власним самовдосконаленням та розвитком лідерства. Це набагато простіше, ніж може видатися на перший погляд. Персональний бренд повинен транслюватися в можливість створення зв'язків на всіх рівнях організації. Кожна людина в компанії повинна почувати себе вартою вашої уваги. Якщо працівники відчуватимуть, що вам не байдуже, тоді ваш лідерський потенціал багатократно зросте. Вони почнуть ділитися з вами своїми ідеями та думками — і ви почнете перетворюватися з колеги на справжнього лідера.

За матеріалами "How To Be An Executive", Chief Executive Officer.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
20 березня 2018
Київ
Бюджетування з шаблонами бюджетів і фінансовою моделлю (Ігор Немировський, Інна Старожукова)
22 березня 2018
Київ
Управління відділом продажів (Наталія Дегтярьова)
28 березня 2018
Київ
Фейсбук і Інстаграм для бізнесу. Стратегії розвитку бренду і залучення клієнтів в соціальних мережах (Світлана Прохоровська)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Совет на миллион. Измени мир и заработай состояниеСовет на миллион. Измени мир и заработай состояние
Книга Ленивого Гуру. Поток. Результаты. Без усилийКнига Ленивого Гуру. Поток. Результаты. Без усилий
Как очаровывать людей. Искусство влиять на умы и поступкиКак очаровывать людей. Искусство влиять на умы и поступки
Можливо все!Можливо все!
Образование против талантаОбразование против таланта


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)