Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Ефективність 12 квітня 2012 р.

П'ять якостей видатних керівників

Видатні керівники ефективні не лише на папері. Вони ефективні завдяки своїм діям, а не словам. Джефф Хейден (Jeff Haden) — відомий автор, який написав більше 30-ти книг, у тому числі на тему бізнесу та інвестицій, — розповідає про п'ять якостей видатних керівників.

Джефф Хейден (Jeff Haden)
Джефф Хейден
(Jeff Haden)
1. Розвивайте кожного свого підлеглого. Жоден фокус, ціль чи мета не має значення, якщо у вас немає працівників, здатних їх досягнути. Тому завдання кожного керівника — допомогти своїм підлеглим досягнути більшого, розвинути їх, навчити...

Інвестуючи значні ресурси у тренінги, розвиток персоналу та наставництво, ви тим самим перетворюєте доволі нудний процес оцінки результатів та відстеження статистики результативності у відчуття прогресу, розвитку та персонального досягнення. Таким чином ви мотивуєте свій персонал.

2. Вирішуйте проблеми, щойно вони з'являться. Ніщо не руйнує мотивацію більше, ніж проблеми, які керівництво не хоче помічати і вирішувати. І немає значення, наскільки дрібною здається вам проблема — вона не тільки відволікає працівника від роботи, але й грозить із часом перерости у велику проблему, якщо ви негайно її не вирішите. Крім того, що більше часу ви ігноруєте проблему — то менше поваги до вас залишається у підлеглих.

3. Допомагайте працівникам, навіть якщо всі вважають їх недосконалими. Практично в кожній компанії трапляються співробітники, які не змогли справитися із завданням, провалили проект чи забули свою промову під час важливої зустрічі. Перш, ніж позбавлятися від таких співробітників, слід спробувати "врятувати" їх. Це не означає, що вам потрібно відмовитися від своїх високих стандартів, натомість це означає, що ви повинні принаймні спробувати підтягнути відсталого працівника до цих стандартів. У деяких випадках вам не вдасться цього зробити — але ви принаймні спробували.

4. Служіть іншим, не собі! Навряд чи вам вдасться досягнути хороших результатів, якщо ви будете зациклюватися на собі. Ваші досягнення повинні обговорювати інші, а не ви самі. Зосередьтесь на досягненнях своєї команди, адже саме вона є найяскравішим відображенням того, чого ви варті!

5. Завжди пам'ятайте своє походження. Опинившись на вершині корпоративної драбини ви стаєте чимось на зразок знаменитості. Принаймні, саме так вас сприйматимуть деякі рядові співробітники. Ваше завдання — не зазнатися і завжди намагатися допомогти.

За матеріалами "The 5 Qualities of Remarkable Bosses", Inc..
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Мастерство жизни. Внутренняя динамика развитияМастерство жизни. Внутренняя динамика развития
Война за креатив. Как преодолеть внутренние барьеры и начать творитьВойна за креатив. Как преодолеть внутренние барьеры и начать творить
Победи прокрастинацию! Как перестать откладывать дела на завтраПобеди прокрастинацию! Как перестать откладывать дела на завтра
Пробуй — получится! Когда вы в последний раз что-то делали впервые?Пробуй — получится! Когда вы в последний раз что-то делали впервые?
Все мы врём. Как ложь, жульничество и самообман делают нас людьмиВсе мы врём. Как ложь, жульничество и самообман делают нас людьми

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)