КОМЕНТАРІ | Ефективність 12 квітня 2012 р.

П'ять якостей видатних керівників

Видатні керівники ефективні не лише на папері. Вони ефективні завдяки своїм діям, а не словам. Джефф Хейден (Jeff Haden) — відомий автор, який написав більше 30-ти книг, у тому числі на тему бізнесу та інвестицій, — розповідає про п'ять якостей видатних керівників.

Джефф Хейден (Jeff Haden)
Джефф Хейден
(Jeff Haden)
1. Розвивайте кожного свого підлеглого. Жоден фокус, ціль чи мета не має значення, якщо у вас немає працівників, здатних їх досягнути. Тому завдання кожного керівника — допомогти своїм підлеглим досягнути більшого, розвинути їх, навчити...

Інвестуючи значні ресурси у тренінги, розвиток персоналу та наставництво, ви тим самим перетворюєте доволі нудний процес оцінки результатів та відстеження статистики результативності у відчуття прогресу, розвитку та персонального досягнення. Таким чином ви мотивуєте свій персонал.

2. Вирішуйте проблеми, щойно вони з'являться. Ніщо не руйнує мотивацію більше, ніж проблеми, які керівництво не хоче помічати і вирішувати. І немає значення, наскільки дрібною здається вам проблема — вона не тільки відволікає працівника від роботи, але й грозить із часом перерости у велику проблему, якщо ви негайно її не вирішите. Крім того, що більше часу ви ігноруєте проблему — то менше поваги до вас залишається у підлеглих.

3. Допомагайте працівникам, навіть якщо всі вважають їх недосконалими. Практично в кожній компанії трапляються співробітники, які не змогли справитися із завданням, провалили проект чи забули свою промову під час важливої зустрічі. Перш, ніж позбавлятися від таких співробітників, слід спробувати "врятувати" їх. Це не означає, що вам потрібно відмовитися від своїх високих стандартів, натомість це означає, що ви повинні принаймні спробувати підтягнути відсталого працівника до цих стандартів. У деяких випадках вам не вдасться цього зробити — але ви принаймні спробували.

4. Служіть іншим, не собі! Навряд чи вам вдасться досягнути хороших результатів, якщо ви будете зациклюватися на собі. Ваші досягнення повинні обговорювати інші, а не ви самі. Зосередьтесь на досягненнях своєї команди, адже саме вона є найяскравішим відображенням того, чого ви варті!

5. Завжди пам'ятайте своє походження. Опинившись на вершині корпоративної драбини ви стаєте чимось на зразок знаменитості. Принаймні, саме так вас сприйматимуть деякі рядові співробітники. Ваше завдання — не зазнатися і завжди намагатися допомогти.

За матеріалами "The 5 Qualities of Remarkable Bosses", Inc..
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
1 грудня 2017
Київ, Готель «Мир»
Мотивація «під ключ»: від ефективності до оплати праці в рамках обмеженого бюджету (Ігор Немировський, Інна Старожукова)
7-8 грудня 2017
Київ
Оцінка персоналу від А до Я (Оксана Кондратенко)
7-8 грудня 2017
Київ, Готель «Мир»
Видатний керівник: Лідерство. Менеджмент. Управління людьми. Мотивація. Управління ключовими фінансовими показниками (Ігор Немировський, Інна Старожукова)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
К черту все! Берись и делай!К черту все! Берись и делай!
Кради як митець. Креативнi «фiшки», про якi тобi нiхто не розповiстьКради як митець. Креативнi «фiшки», про якi тобi нiхто не розповiсть
Поцелуй лягушку! Научись превращать проблемы в возможностиПоцелуй лягушку! Научись превращать проблемы в возможности
Как стать генеральным директором. Правила восхождения к вершинам власти в любой организацииКак стать генеральным директором. Правила восхождения к вершинам власти в любой организации
Доктрина шокаДоктрина шока


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)