Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Продуктивність 24 грудня 2013 г.

Чому не варто «помилятись швидко»

Джерело: Innovations.com.ua

«Помиляйтеся швидко. Помиляйтеся часто» — популярне сьогодні гасло. Проте з таким підходом досягти хороших результатів майже неможливо, — запевняє Лес Маккеон (Les McKeown), президент та генеральний директор компанії Predictable Success, автор численних публікацій та кількох бізнес-книг.

Лес МакКеон (Les McKeown)
Лес МакКеон
(Les McKeown)
За останні п’ять років цей вислів отримав статус майже культового. Він спонукає нас вірити, що для того, аби бути успішним лідером та створювати щось цінне, потрібно лише одне — постійно перебувати у русі.

Адепти принципу «помиляйтесь швидко» стверджують: просто працюйте, робіть нові і нові спроби — і успіх гарантовано. Придумайте ідею, перетворіть її на продукт чи послугу і, найважливіше, випустіть цей продукт за межі свого офісу якнайшвидше. Звісно, ви зазнаєте невдачі. Ви провалитеся багато разів. Але врешті-решт досягнете гучного успіху. Після десятка провалів ви, нарешті, наштовхнетесь на ваш особистий іPhone або власних AngryBirds.

Можливо, даний підхід вартий уваги зовсім юних стартаперів. Але дуже погано, якщо він визначає мислення лідера і примушує керівників міняти сфокусованість і прагнення досконалості на хаотичні дії та посередність.

Ось три головні ознаки того, що ви потрапили у пастку принципу «помиляйтесь швидко».

1. Ваша інтуїція вам підказує, що ви робите щось не так.

Я постійно бачу керівників, які заражені ідеями «роби швидко та часто» і недооцінюють себе, свої команди та проекти, випускаючи другосортний продукт занадто швидко.

Є величезна різниця між просто хорошою роботою та неперевершеною. Якщо ваш внутрішній голос каже вам, що ви робите просто хорошу роботу, то, можливо, варто пригальмувати та врешті-решт створити щось неперевершене.

2. Ви думаєте над тим, що робитимете далі, до завершення того, над чим працюєте зараз.

Звісно, жоден лідер не буде зберігати спокій, коли в його поле зору потрапляє новий цікавий проект, коли до нього приходить варта уваги ідея. Але важливо інше — що ви робитимете із цим хвилюванням.

Справді великі лідери дисципліновані. Вони тимчасово приховують свою схвильованість. До неї можна повернутися пізніше, довівши до бездоганності проект, над яким вони працюють у даний момент.

Менш мудрі керівники, загіпнотизовані новою ідеєю, передчасно закінчують те, над чим вони працюють. І беруться за привабливий новий проект, а вже потім шукають якесь раціональне пояснення цим діям.

Якщо вам знайома втрата інтересу, коли проект готовий на 80% чи більше, це свідчить про те, що ви вже потрапляли в пастку «помиляйся швидко». Не варто міняти поточний проект на гострі відчуття, не поміркувавши над цим. Можливо, саме час попрацювати над навичкою терпіння.

3. У минулому у вас був цілий ряд невдалих проектів.

Найбільш очевидною ознакою того, що ви потрапили в пастку і перестаєте бути справжнім лідером — це «хвіст» невдалих або посередніх проектів, який тягнеться за вами. Це видимий доказ відсутності дисципліни, яка необхідна, щоб створити шедевр.

До речі, це справедливо не тільки для окремої людини, але й цілої організації. Наприклад, у Google є справжнє «кладовище» скасованих проектів, а в Apple такі можна перелічити на пальцях однієї руки.

Потрібно зробити вибір: ким ви хочете бути? Тим, хто постійно «тисне на спусковий гачок» та ініціює купу нових проектів? Чи того, хто створює продукт найвищого класу, який надихає та змінює життя людей? Якщо вам до душі перша альтернатива, то й надалі робіть усе швидко. Якщо ж друга, то знизьте темп — і не відчувайте за це провини.

За матеріалами "3 Signs You're Too Busy to Be Brilliant", Inc.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Кради как художник. 10 уроков творческого самовыраженияКради как художник. 10 уроков творческого самовыражения
50 великих книг об успехе50 великих книг об успехе
Доведи идею до ума. 100 творческих упражнений для мозгового штурма, проработки и реализации проектовДоведи идею до ума. 100 творческих упражнений для мозгового штурма, проработки и реализации проектов
Искусство замечать. Секреты наблюдательности истинных лидеровИскусство замечать. Секреты наблюдательности истинных лидеров
Работай меньше, успевай больше. Программа персональной эффективностиРаботай меньше, успевай больше. Программа персональной эффективности

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)