ІНСАЙТИ | IT 13 лютого 2007 р.

10 правил проведення успішних ІТ-проектів

Успішний ІТ-проект залежить не лише від знання дієвих правил та принципів, але й від розуміння тих дій, які не спрацьовують у певній ситуації. Нижче наведено список із 10-ти найкращих практик, які були запозичені із 230-ти кейсів.

  1. Бізнес-процеси повинні встановлювати певний план, а не технології. Складається враження, що Toyota Motor скоро стане першим у світі виробником автомобілів. Секрет цього успіху дуже простий — технології відіграють дуже важливу роль у становленні компанії, проте її керівництво не втрачає з поля зору свого першочергового завдання: покращувати виробничі та бізнес-процеси.

  2. Перехід до нової, нехай навіть більш дорогої, технології може принести свої плоди.

  3. Забезпечте поширення проекту на всю компанію. Компанія American Family Life Assurance Co. (AFLAC) проводила одночасно десятки проектів. Проте, навіть верхівка компанії не знала, хто із 230-ти технічних спеціалістів за який проект відповідає. Створення офісу проектного управління та впровадження необхідної ІТ-системи дало змогу керівникам та виконавцям легко визначати, хто і чим займається. Це також полегшило визначення "вільних" технічних спеціалістів.

  4. Об'єднайте інтереси зацікавлених осіб. Кількість різного програмного забезпечення, яке використовувалося організацією Cirque du Soleil, у різні часи складало від 40 до 200 одиниць. І хоча всі ці програми функціонували — вони не могли обмінюватися між собою даними. Тому компанія була вимушена перевести програмне забезпечення на єдину стандартизовану платформу. Якщо всі зацікавлені особи у компанії будуть мати спільні точки опори — їм буде легше працювати.

  5. Давайте споживачам те, чого вони хочуть. Сучасні ІТ-системи дають змогу проводити детальний аналіз потреб та поведінки споживачів. Володіючи всіма цими даними компанія здатна забезпечити лояльність споживачів та максимально зменшити відсоток клієнтів, які відмовляються від товарів та послуг компанії.

  6. Вимірюйте свою успішність — але не забувайте і про невдачі.

  7. Найпростіше рішення не завжди найкраще.

  8. Не варто забувати про управління даними. Компанія Mentor Graphics здійснила спробу вручну виправляти та видаляти неправильні та застарілі дані — але ця спроба виявилася провальною. Тому компанії довелося впровадити спеціальну систему управління даними, яка автоматично здійснювала зміни та вносила поправки у дані.

  9. Зробіть ощадливу систему ще більш ощадливою. Том Матіс (Tom Mathis) віце-президент управління ланцюжками постачання відповідав за перетворення "ощадливої організації" на ще більш ощадливу.

  10. Уникайте використання ускладненого та дорогого програмного забезпечення, яке виконує прості завдання. Особливо, якщо це програмне забезпечення з легкістю може бути замінене блокнотом та олівцем.

За матеріалами "Top 10 Lessons for I.T. Project Success", Baseline Magazine.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Шкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на кращеШкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на краще
Міф про мотивацію. Як налаштуватися на перемогуМіф про мотивацію. Як налаштуватися на перемогу
Розвиток мозку. Як читати швидше, запам’ятовувати краще та досягати метиРозвиток мозку. Як читати швидше, запам’ятовувати краще та досягати мети

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)