Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | IT 13 лютого 2007 р.

10 правил проведення успішних ІТ-проектів

Успішний ІТ-проект залежить не лише від знання дієвих правил та принципів, але й від розуміння тих дій, які не спрацьовують у певній ситуації. Нижче наведено список із 10-ти найкращих практик, які були запозичені із 230-ти кейсів.

  1. Бізнес-процеси повинні встановлювати певний план, а не технології. Складається враження, що Toyota Motor скоро стане першим у світі виробником автомобілів. Секрет цього успіху дуже простий — технології відіграють дуже важливу роль у становленні компанії, проте її керівництво не втрачає з поля зору свого першочергового завдання: покращувати виробничі та бізнес-процеси.

  2. Перехід до нової, нехай навіть більш дорогої, технології може принести свої плоди.

  3. Забезпечте поширення проекту на всю компанію. Компанія American Family Life Assurance Co. (AFLAC) проводила одночасно десятки проектів. Проте, навіть верхівка компанії не знала, хто із 230-ти технічних спеціалістів за який проект відповідає. Створення офісу проектного управління та впровадження необхідної ІТ-системи дало змогу керівникам та виконавцям легко визначати, хто і чим займається. Це також полегшило визначення "вільних" технічних спеціалістів.

  4. Об'єднайте інтереси зацікавлених осіб. Кількість різного програмного забезпечення, яке використовувалося організацією Cirque du Soleil, у різні часи складало від 40 до 200 одиниць. І хоча всі ці програми функціонували — вони не могли обмінюватися між собою даними. Тому компанія була вимушена перевести програмне забезпечення на єдину стандартизовану платформу. Якщо всі зацікавлені особи у компанії будуть мати спільні точки опори — їм буде легше працювати.

  5. Давайте споживачам те, чого вони хочуть. Сучасні ІТ-системи дають змогу проводити детальний аналіз потреб та поведінки споживачів. Володіючи всіма цими даними компанія здатна забезпечити лояльність споживачів та максимально зменшити відсоток клієнтів, які відмовляються від товарів та послуг компанії.

  6. Вимірюйте свою успішність — але не забувайте і про невдачі.

  7. Найпростіше рішення не завжди найкраще.

  8. Не варто забувати про управління даними. Компанія Mentor Graphics здійснила спробу вручну виправляти та видаляти неправильні та застарілі дані — але ця спроба виявилася провальною. Тому компанії довелося впровадити спеціальну систему управління даними, яка автоматично здійснювала зміни та вносила поправки у дані.

  9. Зробіть ощадливу систему ще більш ощадливою. Том Матіс (Tom Mathis) віце-президент управління ланцюжками постачання відповідав за перетворення "ощадливої організації" на ще більш ощадливу.

  10. Уникайте використання ускладненого та дорогого програмного забезпечення, яке виконує прості завдання. Особливо, якщо це програмне забезпечення з легкістю може бути замінене блокнотом та олівцем.

За матеріалами "Top 10 Lessons for I.T. Project Success", Baseline Magazine.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Футбол как модель бизнеса. Уроки бизнеса изнутриФутбол как модель бизнеса. Уроки бизнеса изнутри
Доктрина шокаДоктрина шока
Обрести уверенность в себе. Что означает быть ассертивнымОбрести уверенность в себе. Что означает быть ассертивным
Цельная жизнь. Ключевые навыки для достижения ваших целейЦельная жизнь. Ключевые навыки для достижения ваших целей
Личный бренд. Позаботьтесь о вашей репутации прежде, чем это сделают другиеЛичный бренд. Позаботьтесь о вашей репутации прежде, чем это сделают другие

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)