КОМЕНТАРІ | IT 13 лютого 2007 р.

10 правил проведення успішних ІТ-проектів

Успішний ІТ-проект залежить не лише від знання дієвих правил та принципів, але й від розуміння тих дій, які не спрацьовують у певній ситуації. Нижче наведено список із 10-ти найкращих практик, які були запозичені із 230-ти кейсів.

  1. Бізнес-процеси повинні встановлювати певний план, а не технології. Складається враження, що Toyota Motor скоро стане першим у світі виробником автомобілів. Секрет цього успіху дуже простий — технології відіграють дуже важливу роль у становленні компанії, проте її керівництво не втрачає з поля зору свого першочергового завдання: покращувати виробничі та бізнес-процеси.

  2. Перехід до нової, нехай навіть більш дорогої, технології може принести свої плоди.

  3. Забезпечте поширення проекту на всю компанію. Компанія American Family Life Assurance Co. (AFLAC) проводила одночасно десятки проектів. Проте, навіть верхівка компанії не знала, хто із 230-ти технічних спеціалістів за який проект відповідає. Створення офісу проектного управління та впровадження необхідної ІТ-системи дало змогу керівникам та виконавцям легко визначати, хто і чим займається. Це також полегшило визначення "вільних" технічних спеціалістів.

  4. Об'єднайте інтереси зацікавлених осіб. Кількість різного програмного забезпечення, яке використовувалося організацією Cirque du Soleil, у різні часи складало від 40 до 200 одиниць. І хоча всі ці програми функціонували — вони не могли обмінюватися між собою даними. Тому компанія була вимушена перевести програмне забезпечення на єдину стандартизовану платформу. Якщо всі зацікавлені особи у компанії будуть мати спільні точки опори — їм буде легше працювати.

  5. Давайте споживачам те, чого вони хочуть. Сучасні ІТ-системи дають змогу проводити детальний аналіз потреб та поведінки споживачів. Володіючи всіма цими даними компанія здатна забезпечити лояльність споживачів та максимально зменшити відсоток клієнтів, які відмовляються від товарів та послуг компанії.

  6. Вимірюйте свою успішність — але не забувайте і про невдачі.

  7. Найпростіше рішення не завжди найкраще.

  8. Не варто забувати про управління даними. Компанія Mentor Graphics здійснила спробу вручну виправляти та видаляти неправильні та застарілі дані — але ця спроба виявилася провальною. Тому компанії довелося впровадити спеціальну систему управління даними, яка автоматично здійснювала зміни та вносила поправки у дані.

  9. Зробіть ощадливу систему ще більш ощадливою. Том Матіс (Tom Mathis) віце-президент управління ланцюжками постачання відповідав за перетворення "ощадливої організації" на ще більш ощадливу.

  10. Уникайте використання ускладненого та дорогого програмного забезпечення, яке виконує прості завдання. Особливо, якщо це програмне забезпечення з легкістю може бути замінене блокнотом та олівцем.

За матеріалами "Top 10 Lessons for I.T. Project Success", Baseline Magazine.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
22-26 жовтня 2018
Київ
Спеціаліст по персоналу — SpHR
24 жовтня 2018
Київ
KMBS IDEA DAYS: Нескінченні співбесіди чи бренд роботодавця?
25-26 жовтня 2018
Київ
Оцінка персоналу від А до Я

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний часТворча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час
Уверенность в себе. Умение контролировать свою жизньУверенность в себе. Умение контролировать свою жизнь
Діяти як переможець, думати як переможецьДіяти як переможець, думати як переможець
Как работать по 4 часа в неделю и при этом не торчать в офисе «от звонка до звонка», жить где угодно и богатетьКак работать по 4 часа в неделю и при этом не торчать в офисе «от звонка до звонка», жить где угодно и богатеть
Книга Ленивого Гуру. Поток. Результаты. Без усилийКнига Ленивого Гуру. Поток. Результаты. Без усилий


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)