Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Інновації 8 липня 2009 р.

Що таке інновації насправді?

Будучи підприємцем, автор статті Боб Донеллі (Bob Donnelly) провів значну частину свого життя займаючись стартапами, а також розвитком та продажем бізнесів. Він також спробував себе на управлінських посадах таких компаній як IBM, Pfizer та Exxon. Сьогодні Боб розповідає про інновації, називаючи їх "концепцією, яка найчастіше сприймається хибно" та намагається пояснити, що ж таке інновації насправді.

Роберт Донеллі (Robert M. Donnelly)
Що таке інновації? У різноманітних словниках, академічних працях та онлайн-бібліотеках ви знайдете різні визначення цього поняття. Але в реальності все набагато простіше — інновації — це просто здатність виконувати старі завдання по-новому.

"Один із моїх улюблених інноваторів Джордж Форман (George Foreman) вигадав гриль, основною метою якого була економія жиру. Його проста інновація призвела до 100-мільйонного продажу грилів Джорджа Формана з того моменту, як вони були представлені у 1995-му році".

У 1997-му році Форман підписав угоду на $137,5 млн. із виробником грилів, передавши право на використання свого імені для маркетингу продуктів. Непогано, як для інновації, здійсненої класичним підприємцем, який всього лише хотів зекономити олію та зберегти своє здоров'я.

Інша плутанина, пов'язана з інноваціями, стосується їхнього відношення до підприємництва. Можна сказати, що всі підприємці є інноваторами за своєю природою.

Окрім того, інновації прийнято пов'язувати з "проривною технологією". Втім, ця технологія не обов'язково повинна бути "високотехнологічною". Людям просто варто навчитися виконувати свої повсякденні завдання по-новому, підвищивши якість, знизивши вартість сервісу та впровадивши інші якісні зміни.

Dell змінила бізнес-модель продажу комп'ютерів, коли представила онлайн-модель замовлення кастомізованих комп'ютерів. Таким чином ця компанія зняла потребу збереження готового товару в магазинах, створивши унікальну ситуацію, коли по суті споживач із радістю платить за продукт, який ще навіть не виготовлений. А це, в свою чергу, дало змогу Dell платити своїм постачальникам заздалегідь.

Apple, стараннями Стіва Джобса, завдяки його креативності та візії, стала іконою інновацій. Магазини Apple переповнені споживачами, які з радістю спілкуються з такими само фанатами, а чекаючи своєї черги до консультанта, випробовують можливості нового ноутбука, який встановлено тут же поруч.

Тож можемо зробити висновок, що насправді інновації — це всього лише здатність підприємця знаходити та втілювати кращі, дешевші та швидші рішення їхніх власних проблем. Найгеніальніші ж інноватори вирішують проблему ще до того, як вона виникне у споживача.

За матеріалами "Innovation is one of the most misunderstood concepts; time to clear things up", Chief Executive.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Самое важноеСамое важное
100 лучших бизнес-книг всех времен. О чем они и почему их следует прочитать100 лучших бизнес-книг всех времен. О чем они и почему их следует прочитать
Цельная жизнь. Ключевые навыки для достижения ваших целейЦельная жизнь. Ключевые навыки для достижения ваших целей
Принцип Питера, или Почему дела идут вкривь и вкосьПринцип Питера, или Почему дела идут вкривь и вкось
К черту все! Берись и делай!К черту все! Берись и делай!

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)



Дякую, я вже підписана(-ий)