РЕЦЕНЗІЇ | Найгірші книги 24 березня 2006 р.

6 найгірших сучасних книг про бізнес

Світ бізнесу постійно нарікає на відсутність відповідей на термінові проблемні питання, починаючи від технологічних проблем до глобалізації та від освітньої системи Сполучених Штатів до охорони здоров'я. Ще й американська індустрія бізнес-видань, яка повинна відігравати провідну роль в інтелектуальному зростанні менеджерів, схоже, з'їхала з глузду. Більшість бізнес-видань є просто жахливими. Нижче наводиться список шести найгірших видань бізнес-світу.

  1. "Робота з вами мене вбиває: звільнення від емоційних пасток на роботі" ("Working with You is Killing Me: Freeing Yourself from Emotional Traps at Work" by Katherine Crowley and Kathi Elster) включає найбезглуздіше невиразне лепетання. "Контролюйте власні реакції" — це мантра (твердження, яке постійно повторюється) даної праці. Відділяй, розділяй та деперсоналізуй. Так, очевидно це дійсно може допомогти.

  2. Оновлена і доповнена версія "Шість фундаментальних елементів успіху: Правила його правильного досягнення для Вас та Вашої організації" (The Six Fundamentals of Success: The Rules for Getting it Right for Yourself and Your Organization). Вона написана Stuart R. Levine-ом, який є керівником Stuart Levine & Associates, міжнародної консалтингової компанії. У книзі знайдемо кілька приголомшливих одкровень, що відображаються у назвах розділів: "Знання власної галузі", "Наполеглива праця" та "Створіть план". Очевидно, що Ви мусите бути абсолютно безмозкими, щоб дана книжка принесла вам хоч якусь користь.

  3. Книга "Невидимий працівник: Знаходження в кожному прихованого потенціалу" (The Invisible Employee: Realizing the Hidden Potential in Everyone), авторами якої є Adrian Gostick та Chester Elton, знаходиться на третьому місці нашого "хіт-параду".

  4. "Найкраща книга з продаж: 16 гранітних правил для отримання успіху в продажах!" (The Best Damn Sales Book Ever: 16 Rock-Solid Rules for Achieving Sales Success!). Саме так, зі знаком оклику в кінці! Написана Warren-ом Greshes, мотиваційним промовцем. Приголомшливе одкровення №1: "Успішні торговці вважають себе успішними." Навіщо знищувати ліси заради таких видань?

  5. "Закони постійного зростання: Завжди вважай своє майбутнє важливішим, ніж минуле" (The Laws of Lifetime Growth: Always Make Your future Bigger Than Your Past). Авторами видання є Dan Sullivan та Catherine Nomura. Отримайте насолоду від назв цих розділів: "Ваша вдячність повинна завжди бути більшою за Ваш успіх" та "Ваша впевненість повинна бути більшою за Ваш спокій"...

  6. Насамкінець хочемо представити книгу професора, який став керівником, William J. White "З першого дня: Порада керівникові, як почати незвичайну кар'єру" (From Day One: CEO Advice to Launch an Extraordinary Career). Ваш погляд обов'язково зупиниться на вражаючому висновкові: "Ваш довгостроковий успіх ґрунтується на вкладі у справу, яку Ви робите". Та невже?

Даний список адресується видавцям з тим, щоб вони перестали випускати у світ деякі дійсно жахливі екземпляри. Згадані видавці, очевидно, зовсім не розуміють справжніх проблем бізнесу. То яким же чином вони створюють книжки для бізнес-людей? До того часу, поки ця проблема не буде вирішена, подібні книги будуть потрапляти не на полиці управлінців, керівників бізнесу та підприємців, а до смітників.

Ярослав Федорак, за матеріалами Chief Executive.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
28 вересня — 2 жовтня 2020
Київ
Інтенсив «Школа сучасного нормування»
1 жовтня 2020
Київ
Оплата за результатом: KPI-мотивація. KPI посад. Впровадження Системи Мотивації персоналу
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
12 правил життя. Як перемогти хаос12 правил життя. Як перемогти хаос
Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесіКмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі
Лаяти не на те деревоЛаяти не на те дерево

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)