РЕЦЕНЗІЇ | Топ-10 книг 17 квітня 2006 р.

Топ-10 книг для менеджера по персоналу

Існують книжки з людських ресурсів, які постійно будуть Вам необхідні. Коли управлінці звертаються до Вас у пошуках поради як справитися з проблемою, Ви можете запропонувати саме ці книги. Ось їх список:

  1. First, Break All the Rules: What the World's Greatest Managers Do... (Перше, зламайте всі правила: як працюють найкращі світові менеджери...). Думаю, Ви здогадуєтеся, що такого особливого роблять 80.000 великих менеджерів, чого не робите Ви? Чи не так? Чи покращуєте Ви навички Вашого персоналу? Чи підбираєте Ви працівників, базуючись на досвіді? Чи опираєтесь на щорічні оцінки? Книга Marcus Buckingham and Curt Coffman може змінити Ваше мислення. Ви просто мусите мати її у себе на полиці.

  2. Why Employees Don't Do What They're Supposed to Do... (Чому працівники не роблять того, що від них очікують...). Чи виникають у Ваших працівників проблеми з тими завданнями, які вони повинні робити? Ferdinand Fournies вказує на причини такого провалу на роботі. Він дає чіткі і ясні рекомендації, як справитися з цією проблемою. Розкажіть про Ваші очікування. Зрозумійте мотивацію працівника. Це просто прекрасна книга.

  3. Business: The Ultimate Resource (Бізнес: найпотужніший ресурс). Управлінська книжка, яка, можливо, повинна мати власну полицю у Вашій бібліотеці. Найкращі практичні статті для кожного аспекту бізнесу, включаючи людські ресурси. Найкраща довідкова інформація, яку лишень можна знайти.

  4. Getting Things Done: The Art of Stress-Free Productivity (Як робити справу: мистецтво продуктивності без стресу). Дає знання, як удосконалити свою особисту продуктивність та встигати більше за свій робочий день. Модель планування, описана у книзі, дійсно діє!!!

  5. Flight of the Buffalo: Soaring to Excellence... (Політ до Buffalo: політ до неперевершеності). Професор та власник бізнесу пояснює, як може розвиватися Ваша організація, якщо Ви дасте можливість управління вашим працівникам. Одна з найкращих книг про підсилення персоналу.

  6. Good to Great: Why Some Companies Make the Leap... And Other's Don't (Від хорошого до великого: чому деякі компанії здійснюють прорив... а інші — ні). James C. Collins відповідає на запитання, хто керує процвітаючими компаніями, хто і як займається управлінням і що, зрештою, призводить до успіху.

  7. Coaching for Improved Work Performance, Revised Edition (Коучінг для кращого виконання роботи). Якщо Ви хочете дізнатися, як керівник може навчити працівників покращувати свою діяльність, тоді це книга для Вас.

  8. The Empowered Manager: Positive Political Skills at Work (Уповноважений управлінець: позитивні політичні навички на роботі). Peter Block є консультантом з розвитку організації. Він дуже глибоко розуміє, чого насправді хочуть люди. Як можна з ними працювати. Ця книжка повинна бути у кожній бібліотеці управлінця. Ви будете звертатися до неї знову і знову.

  9. New Pioneers: Man and Women Who Are Transforming the Workplace... (Першопроходці: Чоловіки та жінки, які трансформують робочий простір...). Thomas Petzinger дослідив компанії у тридцяти країнах, щоб відшукати найкращі підходи до бізнесу, які принесуть організації успіх.

  10. 1001 Ways to Reward Employees (1001 спосіб винагородити працівника). Книжка корисна тому, що дає можливість подумати про сотні способів і можливостей, які трапляються кожен день (і які ми так рідко використовуємо), для винагородження та подяки робітникам. Це допоможе Вам вибрати ті можливості, які для Вас підходять найбільше.

Ярослав Федорак, за матеріалами HumanResources.About.com.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
6-7 серпня 2020
Онлайн-курс
Управління відділом продажу
13-14 серпня 2020
Онлайн-курс
Професійні продажі В2В: від першого контакту до повторного продажу
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!
Твій мозок — суперзірка. Використовуй на повну!Твій мозок — суперзірка. Використовуй на повну!
Давати і брати. Революційний підхід до успіхуДавати і брати. Революційний підхід до успіху

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)