ТЕНДЕНЦІЇ | CIO 15 лютого 2006 р.

Становище CIO 2006

CIO magazine представили результати четвертого щорічного дослідження CIO*, яке показало, що деякі тенденції повністю змінилися (наприклад, компенсація, звітування). Тенденція, яка не послаблюється, — це посилення тиску на IT-директорів щодо управління бізнес-інноваціями за допомогою технологій. CIO все частіше вважають, що роль IT — стратегічна, що це справжнє джерело реальної цінності та конкурентних переваг для організації. CIO дещо змінять фокус з процесу покращення процесів, підтримуваних IT, контролювання витрат на урегулювання та неперервність бізнесу, на управління ризиками. Контроль витрат — завжди на порядку денному CIO.

У ході дослідження було опитано 545 керівників зі сфери IT, які представляють дуже широкий спектр галузей. 49% респондентів — CIO, 6% — CTO**, 13% — віце-президенти компаній.

Профіль IT-персоналу, згідно з дослідженням, змінюється. Вимоги до важливих навичок CIO стають все менш технічними та все більш аналітичними. Основна вимога — це здатність керувати проектами.

Майже 1/3 CIO кажуть, що збільшили аутсорсинг цього року, а менше половини використовують за його допомогою 10 чи навіть менше відсотків свого IT-персоналу.

Цьогорічне дослідження свідчить, що посада CIO стабілізується. CIO входить до команди вищого керівництва. Ця тенденція домінування продовжиться протягом 2006 р. CIO будуть чітко визначати візію для IT, впливати та заохочувати бізнес-можливості, реалізовані завдяки IT.

Деякі деталі дослідження у галузевому розрізі:

  • Посади IT-директорів у промисловості (42%) та урядових структурах (45%) набагато рідше називаються CIO, ніж в інших галузях. IT-директори даних сфер, а також в охороні здоров'я, звітують CEO набагато рідше, ніж їх колеги у фінансах, роздрібній торгівлі та страхуванні.
  • Найбільше CIO заробляють у страхуванні. Лише 28% СIO у даній галузі заробляють менше 150000 доларів США, порівняно з промисловістю (50%), фінансами (54%), освітою (67%), урядовими організаціями (87%), роздрібною торгівлею (46%) та охороною здоров'я (52%).
  • Виробничі, фінансові та освітні організації збільшуватимуть штат IT-працівників більшою мірою, ніж в інших секторах.
  • Аутсорсинг ІТ-персоналу є більш популярним у виробництві, фінансах, страхуванні і, відповідно, користується меншим успіхом в освіті, охороні здоров'я.
  • IT-бюджети у процентному вираженні до загального доходу найнижчі у виробництві, роздрібній торгівлі та охороні здоров'я. У фінансовій та страховій сферах даний показник значно вищий.

Анна Качкалда, за матеріалами CIO magazine.


    * Головний директор з інформаційних технологій

    ** Головний інженер
comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
26 червня 2018
Київ
Вбудовані продажі або продажі на "вхідних" і сервісних дзвінках (Наталія Дегтярьова)
2 липня 2018
Одеса
Ораторське мистецтво 2.0 (майстер-клас Радислава Гандапаса)
10 липня 2018
Київ
Бюджетування з шаблонами бюджетів і фінансовою моделлю (Ігор Немировський, Інна Старожукова)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Начни. Врежь страху по лицу, перестань быть «нормальным» и займись чем-то стоящимНачни. Врежь страху по лицу, перестань быть «нормальным» и займись чем-то стоящим
Призвание. Как найти то, для чего вы созданы и жить в своей стихииПризвание. Как найти то, для чего вы созданы и жить в своей стихии
Forbes Book. 10 000 мыслей и идей от влиятельных бизнес-лидеров и гуру менеджментаForbes Book. 10 000 мыслей и идей от влиятельных бизнес-лидеров и гуру менеджмента
Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіхуПрацюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху
	
Творча впевненість. Як розкрити свiй потенцiал Творча впевненість. Як розкрити свiй потенцiал


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)