ТЕНДЕНЦІЇ | Fintech 31 жовтня 2018 р.

Fintech100: провідні світові новатори у сфері фінансових технологій 2018 року

KPMG Fintech та інвестиційна фірма H2 Ventures оголосили результати звіту 2018 Fintech100, що висвітлює найдинамічніші компанії у сфері фінансових технологій з усього світу. Такі компанії трансформують індустрію фінансових послуг, — від цифрових платежів і кредитування до технологій страхування (insurtech) та нео-банківських послуг, — оскільки залучають інвестиції рекордними темпами.

Fintech100: провідні світові новатори у сфері фінансових технологій 2018 року 2018 Fintech100 — це п’яте видання щорічного звіту, який є результатом співпраці інвестиційної фірми H2 Ventures та KPMG Fintech. Fintech 100 включає "Leading 50" — фірм з усього світу, що беруть участь у рейтингах на основі своєї діяльності у сфері інновацій, залучення капіталу, досягнутих масштабів; та "Emerging 50" — фірм, що пропонують нові цікаві технології, які знаходяться на передньому плані щодо залучення інноваційних технологій та практик, і часто пропонують нові бізнес-моделі.

Ключові особливості Fintech100 у 2018 році включають:

 • Китайські компанії, що використовують технології та інновації (фінтехи), продовжують домінувати у верхній частині списку, та займають три з п’яти кращих місць у списку Leading 50, де компанія Ant Finance знаходиться на першому місці, JD Finance є другою, а Baidu — четвертою компанією у рейтингу; Grab з Сінгапуру вперше була включена до рейтингу та зайняла третє місце, а американська Sofi перейшла на п’яте місце.

 • Глобальна конкуренція продовжує розширюватися, охоплюючи компанії з 36 різних країн, представлених у Fintech100 у повному обсязі, з 29 компаній у 2017-му році та 22 компаній, представлених у 2016-му. Майже половина компаній цього року (41) були засновані і продовжують працювати на ринках, що розвиваються.

 • США переважає у Fintech100, представивши 18 компаній, у тому числі три з них увійшли у десятку кращих. Далі йде Великобританія, яка представила 12 компаній, та Китай з 11 компаніями. Австралія та Сінгапур представили 7 та 6 компаній у сфері фінансових технологій відповідно.

 • Фінансові компанії (ті, що займаються здійсненням платежів) домінують у Fintech100: у цілому представлено 34 таких компаній, за ними слідують 22 кредитних компаній, 14 компаній з управління активами та 12 компаній, що працюють у сфері технологій страхування. "Мульти-фінтех-компанії (фінтех-компанії, що пропонують широкий спектр фінансових технологій для клієнтів) домінували у верхній частині списку, який очолила компанія Ant Finance.

 • Компанії у сфері цифрових технологій, або "нео-банки", також збільшили своє представництво до 10 компаній, включивши такі компанії як Monzo, Number26, SolarisBank, Starling Bank, та зробивши свій дебют в "Leading 50".

Ян Полларі (Ian Pollari), глобальний співзасновник KPMG Fintech, зазначив:

"2018 Fintech100 демонструє зростаючу різноманітність та масштаб світового ринку фінансових технологій. Платежі та кредитування продовжують залишатись домінуючими секторами, однак також управління активами починає рухатися вперед (у списку 14 компаній), а сфера технологій страхування залишається сильною та включає 12 компаній. Помітною у цьому році є поява нео-банків, їх у переліку 10 — це початок того, що, на нашу думку, прискориться зростання моделей цифрових банківських послуг у всьому світі".

Бен Хіп (Ben Heap), партнер-засновник компанії H2 Ventures, зазначив:

"Підтримка венчурного капіталу компаній у сфері фінансових технологій продовжує прискорюватися. Компанії, що перебувають у списку 2018-го року, залучили понад 52 млрд доларів США венчурного капіталу, подвоївши загальну суму в порівнянні з минулим роком, і більше ніж 27 мільярдів доларів США капіталу протягом останніх 12-ти місяців, що складає зростання на 366 відсотків протягом минулого року. З огляду на великі обсяги фінансування, 26 компаній у Fintech100 за останні дванадцять місяців залучили 100 мільйонів доларів США кожна. Перші чотири компанії у рейтингу Leading 50 залучили понад 1 млрд. доларів США лише за останні 12 місяців".

Топ-10 компаній у 2018 Fintech100*

 1. Ant Financial (Китай)
 2. JD Finance (Китай)
 3. Grab (Сінгапур)
 4. Baidu (Du Xiaoman Financial) (Китай)
 5. Sofi (США)
 6. Oscar Health (США)
 7. Nubank (Бразилія)
 8. Robinhood (США)
 9. Atom Bank (Великобританія)
 10. Lufax (Китай)
  ...повний перелік компаній Fintech100 »

За матеріалами прес-релізу KPMG.


  * Вибір Fintech100

  Компанії для Fintech100 були відібрані за результатами великих глобальних досліджень та аналізу на основі даних, що стосуються п’яти чинників. Два критерії пов’язані зі збільшенням капіталу, що вказує на те, що інвестори венчурних капіталів покладаються на здатність фірм впроваджувати інновації для створення довготривалої стійкої конкурентної переваги

  1. Загальний обсяг залученого капіталу.
  2. Темп приросту капіталу.
  3. Географічне різноманіття.
  4. Галузеве різноманіття.
  5. X-фактор: ступінь інновацій продукту, послуги та бізнес-моделі (суб’єктивний вимір, який застосовується лише стосовно компаній, що знаходяться у списку 50 нових зірок (50 Emerging Stars).


comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
11-12 грудня 2021
Київ
KPI: матеріальна мотивація персоналу
11-12 грудня 2021
Київ
Трансформаційне лідерство у бізнесі
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесіКмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі
Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомствНіколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств
Самомотивація. Отримайте життя, якого ви прагнете, знайдіть сенс і мету, досягніть усього, про що мриєтеСамомотивація. Отримайте життя, якого ви прагнете, знайдіть сенс і мету, досягніть усього, про що мриєте


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)