ТЕНДЕНЦІЇ | Еко-стартапи 1 серпня 2019 р.

Екологічні інновації

Джерело: open

Експерти з різних сфер стверджують, що вже за декілька десятиліть людство може стикнутися з екологічною катастрофою. Тому відповідальне споживання, зменшення вуглецевого сліду — це не просто модні терміни, а необхідність для нашого виживання. З кожним роком з’являється все більше компаній, продуктів та сервісів, які допомагають покращити екологічну ситуацію.

У травні 2019-го року у Сінгапурі було запущено проект компанії Smoking Cabin SG — кабінки, у яких можна палити цигарки. Вони мають фільтри, які чистять повітря, що виходить назовні. Таким чином, тютюн не шкодить навколишньому середовищу, а також мінімізується пасивне паління для тих, хто знаходиться поряд.

Екологічні інновації: Smoking Cabin SG

Система фільтрації повітря в кабінці була розроблена датською компанією Smoke Solution. Вона активується за допомогою датчиків руху, коли в кабінку заходить людина. Кожне таке приміщення може вмістити до 10 курців одночасно. Компанія планує встановити 60 кабінок до всій країні до кінця 2019-го року.

За даними дослідження, проведеного у 2018-му році, 9 із 10 людей у світі дихають забрудненим повітрям

Забруднення повітря у великих містах — глобальна проблема, спільна для розвинених країн та тих, що розвиваються. За даними дослідження, проведеного у 2018-му році, 9 із 10 людей у світі дихають забрудненим повітрям. Хоча ця проблема зазвичай асоціюється з важкою промисловістю, однак насправді вона стосується кожної сфери бізнесу.

Відслідковувати якість повітря можна сьогодні простіше, ніж будь-коли раніше. Онлайн-сервіси, дешеві сенсори допомагають людям дізнаватися про стан повітря у їхньому місті. А для того щоб захистити себе від негативних наслідків забруднення, можна використовувати безліч цікавих продуктів.

Екологічні інновації: маски R-PUR

Скажімо, французький стартап R-PUR виробляє спеціальні маски. Нещодавно він анонсував відкриття офісу в Гонконзі й початок співпраці з місцевими партнерами. Маска R-PUR Nano була представлена на виставці CES у січні 2019-го року, і компанія сподівається завоювати споживачів у Китаї, Гонконзі, Південній Кореї та Японії. Складається цей пристрій з двох частин: змінного фільтра, який блокує частинки розміром до 0,05 мкм, і багаторазової тканинної маски. Коштує така маска 195 євро.

Екологічні інновації: занавіски Gunrid

У лютому 2019-го Ikea оголосила про новий продукт — занавіски Gunrid, які очищують повітря у приміщенні. Вони знищують токсини на кшталт формальдегіду. Процес починається, коли вмикається світло, — технологія нагадує фотосинтез. Компанія обіцяє почати продаж занавісок у 2020-му році.

Екологічні інновації: Nanofilters

А індійський стартап Nanoclean Global зібрав у першому ж раунді пошуку інвестицій $600 тис. на розробку Nanofilters — фільтрів, які розташовуються у ніздрях людини. Такі фільтри можна носити до 12 годин, таким чином захищаючи свій організм від забрудненого повітря, бактерій, пилу та алергенів. Планується, що упаковка з 6 одиниць коштуватиме $1.15.

Сьогодні клієнти все частіше віддають перевагу брендам, чиї послуги та продукти мають позитивний вплив на довкілля та спільноту. Тому якщо компанія шукає ідеї, то їй варто поставити запитання: які екологічні проблеми дошкуляють її цільовій аудиторії найбільше? Як їх можна було б вирішити?

За матеріалами trendwatching.com.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
25 вересня — 10 жовтня 2020
Київ
ШКОЛА ФІНАНСОВОГО ДИРЕКТОРА. Управлінський облік. Показники ефективності. Бюджетування. Аналіз компанії. Менеджмент. Мотивація
28 вересня — 2 жовтня 2020
Київ
Інтенсив «Школа сучасного нормування»
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слідСпершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід
Зроби це зараз. 21 чудовий спосiб зробити бiльше за менший часЗроби це зараз. 21 чудовий спосiб зробити бiльше за менший час
Діяти як переможець, думати як переможецьДіяти як переможець, думати як переможець

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)