Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


ТЕНДЕНЦІЇ | Дослідження 18 травня 2009 р.

Культивація талантів для інновацій

Культивація талантів для інновацій Для більшості компаній здатність здійснювати інновації на сьогодні залишається єдиним рушієм майбутнього зростання. 83% респондентів дослідження, проведеного восени 2008-го року компанією Economist Intelligence Unit підтвердили, що саме інновації є критичним фактором їхнього довгострокового успіху. Особливого значення інновація набирає в середовищі економіки, яка базується на знаннях та глобалізації ринків. По суті йдеться про можливість для будь-якої компанії обслуговувати будь-якого клієнта в будь-якій точці світу.

У звіті, основні положення якого наведени нижче, пояснюється, які ознаки роблять те чи інше середовище сприятливим для інновації і яким чином компанії повинні враховувати своє "географічне положення" при виборі стратегії інновацій.

  1. Найбільш інноваційним середовищем є те, яке має найбільш "здоровий" потік талантів. 92% респондентів назвали доступ до талановитого персоналу основним рушієм інновацій. Найбільш важливим зовнішнім фактором на національному рівні стала якість освіти в державі. При цьому більшість компаній готові платити додаткові кошти за доступ до талантів.

  2. Організації широко аутсорсять свої інновації глобально та на зовнішньому рівні. Водночас із "розмиванням" та постійною глобалізацією великих компаній, з'явилася потреба глобальних підходів до інновацій. Попри економічну кризу, яка сьогодні прогресує у всьому світі, 46% респондентів дослідження заявили, що вони планують розширювати свою діяльність на нові території протягом найближчих п'яти років. Традиційні команди дослідження та розвитку залишаються важливим джерелом ідей, але клієнти продовжують залишатися навіть більш важливими. Так само високо цінуються і зовнішні партнери. Компанії готові інвестувати у системи та процеси, створені для ідентифікації хороших ідей.

  3. Разом зі зростанням можливостей для віртуальної взаємодії, збільшується і важливість очного контакту. Попри стрімкий розвиток інформаційних технологій, інновації до сих пір потребують очного контакту. Особливо, коли вони перебувають на своїх ранніх стадіях. Респонденти визнали брейнстормінг найбільш дієвою технікою інновацій, тоді як очний контакт вони назвали найважливішим фактором для створення довіри між майбутніми колегами.

  4. Різноманітні політики можуть стимулювати інновації на регіональному рівні, але вони безсилі, коли йдеться про глобальний зріз. Різноманітні правові та законодавчі підходи широко використовуються для створення родючого грунту для інновацій. Серед респондентів США була названа першочерговим і найбільш привабливим напрямком куди течуть інвестиції, підсилюючи інноваційний потенціал. Тоді як Індія, Китай та Великобританія опинилися на другому місці. Після них йдуть Канада, Австралія та Бразилія.

» Див. Повний звіт (PDF, 1 Mb)


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Работайте меньше, делайте больше. 14-дневный тренинг повышения продуктивностиРаботайте меньше, делайте больше. 14-дневный тренинг повышения продуктивности
Талант ни при чем! Что на самом деле отличает выдающихся людей?Талант ни при чем! Что на самом деле отличает выдающихся людей?
Тайм-менеджмент по Брайану Трейси. Как заставить время работать на васТайм-менеджмент по Брайану Трейси. Как заставить время работать на вас
Kind Regards. Деловая переписка на английском языкеKind Regards. Деловая переписка на английском языке
Харизма. Искусство производить сильное и незабываемое впечатлениеХаризма. Искусство производить сильное и незабываемое впечатление

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)