назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги

сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по суті

КНИГИ :: Маркетинг, Продаж, Реклама, PR ::

Посібник The Financial Times зi стратегiї для соціальних медiа

Посібник The Financial Times зi стратегiї для соціальних медiа

КУПИТИ КНИГУ - Посібник The Financial Times зi стратегiї для соціальних медiа


КУПИТИ КНИГУ «Посібник The Financial Times зi стратегiї для соціальних медiа» в Kniga.biz.ua (за гривні)
Примітка: щодо придбання книжок просимо звертатися у відповідні інтернет-магазини або видавництва.
Назва: Посібник The Financial Times зi стратегiї для соціальних медiа
Автор(и): Мартін Томас
Видавництво: "Фабула", — 2020

Опис:
Оригінал (англ.): "The Financial Times Guide to Social Media Strategy: Boost your business, manage risk and develop your personal brand" by Martin Thomas

Як вирішити, чи створювати додаткові облікові записи в соціальних медіа? Як збільшити кількість підписників на власних каналах? Як розвивати процес управління бесідою? Як зменшити негативний вплив скарги клієнта? Як уникнути проблем із регуляторними органами? Як не стати жертвою кібер-шахрайства?

Де ж отримати відповіді на наведені запитання? Саме в цій книжці! Вона допоможе всім, хто прагне стати впевненим користувачем соціальних медіа та успішно розвивати свій бізнес або кар’єру в соціальних мережах.


Про автора:

Мартін Томас (Martin Thomas) має досвід роботи в усіх сферах галузі маркетингових комунікацій, від топменеджменту до планування. Працював із кількома провідними світовими рекламними та медіа-агенціями, агенціями зі зв’язків із громадськістю. Брав участь у кампаніях зі збору коштів.

Він — керівник курсу із цифрових та соціальних медіа в Інституті директорів. Він навчає менеджерів вищої ланки взаємодіяти зі сферою цифрових медіа. Мартін також очолював понад 30 конференцій із цифрових і соціальних медіа та є консультантом із цифрових комунікацій у компанії Oxford SM.

Значну частину його роботи зосереджено на організаційній взаємодії з клієнтами, вправними користувачами цифрових медіа, та підлаштуванні під їхні нові потреби. Обізнаність з цієї теми зробила його майстерним доповідачем і письменником. Його перша книжка «Краудсерфінг» (Crowdsurfing), яку він написав разом із Девідом Брейном. Книга досліджує, як інституції всього світу реагують на розширення можливостей споживачів. У своїй другій книжці «Вивільнення» (Loose) він пояснив, чому інституціям потрібно застосовувати більш відкритий підхід до того, як думати та працювати, якщо вони прагнуть вижити і процвітати в нашому вкрай складному і соціально пов’язаному світі.

Мартін Томас — колишній член ради директорів Федерації Ігор Співдружності та Спортивної Англії (хоча сам є істинним валлійцем) та член ради директорів страхової компанії RSA.


Зміст:
 • Короткий путівник
 • Статті з архіву The Financial Times
 • Слова подяки
 • Передмова

  Частина 1. ПЛАНУВАТИ

 • Розділ 1. Визначення цілей
 • Розділ 2. Вимірювання успіху
 • Розділ 3. Створення операційної системи

  Частина 2. ДІЯТИ

 • Розділ 4. Реалізація основної програми соціальних медіа
 • Розділ 5. Максимальне використання соціального інтелекту
 • Розділ 6. Використання соціальних медіа для покращення продажу та маркетингу
 • Розділ 7. Використання соціальних медіа для обслуговування клієнтів
 • Розділ 8. Активізація внутрішніх комунікацій
 • Розділ 9. Трансформація корпоративної культури


ВІДГУКИ ˅
"Це — практичний посібник для сучасних управлінців, який допоможе подолати страхи та сумніви й надихне з упевненістю братися до роботи". — Джонатан Тернер, очільник Oxford Strategic Marketing

* * *

"Я в захваті від роботи Мартіна Томаса у сфері соціальних медіа. Соціальних медіа вкрай багато — але чи багато є таких людей, хто обіймає посаду на рівні керівництва та приділяє увагу організаційним аспектам і водночас розуміє соціальні медіа та мінливість поколінь? Таких людей одиниці". — Д-р Саймон Гаслем, консультант зі стратегії при Інституті директорів, запрошений професор бізнес-школи Даремського університету


НОВІ КНИГИ ПО ТЕМІ:ПОПУЛЯРНІ КНИГИ ПО ТЕМІ:МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua