назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги

сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по суті

КНИГИ :: Менеджмент, Управління персоналом (HRM) ::

Хто. Як наймати найкращих

Хто. Як наймати найкращих

КУПИТИ КНИГУ - Хто. Як наймати найкращих


КУПИТИ КНИГУ «Хто. Як наймати найкращих» в Kniga.biz.ua (за гривні)
Примітка: щодо придбання книжок просимо звертатися у відповідні інтернет-магазини або видавництва.
Назва: Хто. Як наймати найкращих
Автор(и): Джефф Смарт, Ренді Стріт
Видавництво: "Лабораторія", — 2024

Опис:
Оригінал (англ.): "Who: The A Method for Hiring" by Geoff Smart, Randy Street

Ви витрачаєте все своє професійне життя на вирішення мільйонів проблем, які надокучають вашому бізнесу, але й надалі виснажені, не заробляєте стільки, скільки бажаєте і зовсім не маєте часу робити те, що хочете? Ваша головна проблема не що — стратегії, процеси, вибір товарів і послуг, а хто — люди, яких ви призначили ухвалювати рішення, керувати продажами, збирати продукт і, навіть, сидіти у кабінеті із табличкою «директор». Підбір персоналу — це і є головна перешкода, з якої починається або справжня бізнес-магія, або ж проблеми.

«Хто. Як наймати найкращих» — це практичний посібник ключових бізнес-компонентів із вірогідністю успіху 90%. Понад 1300 годин інтерв’ю з більш ніж 20 мільярдерами та 300 генеральними директорами дозволили Джеффу Смарту і Ренді Стріту сформувати прості та дієві кроки, які допоможуть підібрати потрібних людей для досягнення успіху. Адже ті, кого ви наймаєте, визначають ваш бізнес.

Чому книгу варто прочитати

 • Допоможе визначати результати, яких ви прагнете та генерувати потік А-гравців, застосовуючи тактику бізнесменів-мільярдерів.
 • Навчить ставити правильні запитання на співбесідах, що допоможе відрізняти гравців А від кандидатів В або С.
 • Розкриє методи, як привертати увагу людини, яку ви хочете найняти, наголошуючи на тих моментах, які найбільше хвилюють кандидата.
 • Написана на основі понад 1300 годин інтерв’ю з більш ніж 20 мільярдерами та 300 генеральними директорами.
 • Прості та зрозумілі кроки, які допоможуть вам підібрати потрібних людей для досягнення оптимального успіху.


ЦИТАТИ ˅
Ваша проблема номер один — хто.

Не що.

Що — це стратегії, які ви вибираєте, товари та послуги, які продаєте, і процеси, які використовуєте. Усе своє професійне життя ви можете шукати розв’язання для мільйона проблем що, які надокучають вашому бізнесу. Як і робить більшість менеджерів. На жаль, якщо зосереджуватися винятково на питанні що, ви й надалі втомлюватиметеся, зароблятимете менше, ніж бажаєте і не матимете часу робити те, що хочете.

Або ж сьогодні можете вирішити зосередитися на питанні хто.

Хто — це люди, яких ви призначаєте ухвалювати рішення що. Хто керує вашим відділом продажів? Хто складає ваш продукт? Хто сидить у кабінеті з табличкою «директор»? Із хто починається магія або ж зароджуються проблеми.

* * *

У бізнесі ви ті, кого наймаєте. Найміть Гравців C, і завжди програватимете конкурентам. Найміть Гравців B і, можливо, ваші справи будуть непогані, але на цьому так і залишиться. Найміть Гравців А, і життя стане вельми цікавим, незалежно від ваших цілей.

* * *

Люди, з якими ви спілкуєтеся щодня, — найпродуктивніші з доступних вам джерел кадрів. Ця ідея поширюється на ваші особисті й соціальні кола. Підозрюємо, одне з перших запитань, яке ви чуєте, коли знайомитеся із кимось, — це «Чим ви займаєтеся?». Коли відповісте на нього наступного разу (мабуть, за тиждень чи два, якщо наш досвід чогось вартий), поцікавтеся: «Ось я розповів вам, чим займаюся. А хто з найталановитіших людей, яких ви знаєте, добре підійшов би моїй компанії?». Зробіть так, і перетворите звичайне запитання соціалізації на спосіб пошуку кандидатів.


Про авторів:

Доктор Джефф Смарт (Geoff Smart) є головою та засновником ghSMART, глобальної консалтингової, освітньої та аналітичної компанії з питань лідерства.

Ренді Стріт (Randy Street) — керівний партнер ghSMART. Понад 25 років він консультує ради директорів, генеральних директорів та виконавчі команди з різних питань — від зміни генерального директора до управлінського аудиту, регулярно допомагає їм підбирати і розвивати команди, які досягають успіху.


Зміст:
 • Передмова від партнерів видання
 • Вступ. Не що, а хто
 • Розділ 1. Ваша проблема №1
 • Розділ 2. Картка найму: проєкт успіху
 • Розділ 3. Пошук: створюємо потік Гравців А
 • Розділ 4. Вибір: чотири інтерв’ю для виявлення Гравців А
 • Розділ 5. Залучення: п’ять найкращих способів досягти домовленості
 • Розділ 6. Ваша найкраща можливість
 • Як отримати додаткову інформацію
 • Біографії капітанів індустрії
 • Подяки
 • Про авторів


ІНШІ КНИГИ АВТОРА (Джефф Смарт):
НОВІ КНИГИ ПО ТЕМІ:ПОПУЛЯРНІ КНИГИ ПО ТЕМІ:МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua