назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги

сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по суті

КНИГИ :: Стратегія ::

Зліт і падіння стратегічного планування

Зліт і падіння стратегічного планування

КУПИТИ КНИГУ - Зліт і падіння стратегічного планування

Примітка: щодо придбання книжок просимо звертатися у відповідні інтернет-магазини або видавництва.
Назва: Зліт і падіння стратегічного планування
Автор(и): Генрі Мінцберг
Видавництво: "Книжкове видавництво Олексiя Капусти", — 2008

Опис:
Оригінал (англ.): "The Rise and Fall of Strategic Planning" by Henry Mintzberg

Протягом декількох десятиліть майже незаперечною істиною було те, що запорукою ефективного управління є ефективне планування. Однак, на думку Генрі Мінцберга, це зовсім не так. Автор глибоко аналізує історію розвитку концепції стратегічного планування, починаючи з 1965-го року, розглядає різні моделі стратегічного планування.

У книзі показано, як традиційне стратегічне планування дуже часто перетворюється в інструмент політичного впливу, перешкоджає змінам та інноваціям, руйнує творчий початок в організації і, в остаточному підсумку, стає перешкодою для створення яскравих організаційних стратегій.

В останньому розділі книги Генрі Мінцберг розглядає альтернативи традиційному стратегічному плануванню, показує, як переосмислення ролей, які виконують в організаціях, планування, плани й планувальники можуть сприяти ефективному створенню стратегії й розвитку стратегічного мислення.


Про автора:

Генрі Мінцберг (Henry Mintzberg) протягом багатьох років незмінно займає провідні позиції в списках найвпливовіших управлінських мислителів світу, а його роботи вивчаються практично у всіх бізнес-школах. Генрі Мінцберг — професор кафедри стратегії й організації в Університеті Макджилла (Канада). Крім того, він регулярно читає курс лекцій в INSEAD (Франція), однієї із провідних бізнес-шкіл світу. Він двічі вдостоювався престижної нагороди компанії McKinsey за кращу статтю в Harvard Business Review. Член Королівського товариства Канади, у якому він став першим фахівцем в області менеджменту за всю історію. Раніше очолював Товариство стратегічного менеджменту — всесвітню асоціацію, що поєднує фахівців-практиків і дослідників у цій області. Написав кілька видатних книг, зокрема, The Strategy Process, Structure in Fives і The Structuring of Organizations.


Рецензії:


ІНШІ КНИГИ АВТОРА (Генрі Мінцберг):
НОВІ КНИГИ ПО ТЕМІ:ПОПУЛЯРНІ КНИГИ ПО ТЕМІ:МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua