НОВИНИ від 01.10.2010


Google знову очолив рейтинг найбільш привабливих роботодавців

У глобальному рейтингу найбільш привабливих роботодавців 2010 року (The World's Most Attractive Employers 2010), складеному компанією Universum, перше місце, втім, як і минулого року, посіла компанія Google, повідомляє агентство Bloomberg.

Для складання рейтингу компанією було опитано близько 130 тис. студентів, які отримують технічну освіту або знання в галузі бізнесу в найкращих навчальних закладах світу. Google не втрачає позиції вже два роки — у 2009-му компанія також очолила глобальний рейтинг. Крім того, у квітні 2010-го року найбільший пошуковик одержав звання найпривабливішого рекламодавця, а у травні — очолив рейтинг компаній із найкращею репутацією.

Друге місце студенти інженерних спеціальностей віддали компанії Microsoft, а в п'ятірку найбільш привабливих роботодавців включили IBM, Sony і автоконцерн BMW.

Для студентів бізнес-спеціальностей Microsoft виявився не таким привабливим роботодавцем. Так, компанія посіла лише сьому сходинку рейтингу, хоча ще в минулому році займала третю. У цій п'ятірці також опинилися аудиторські компанії KPMG, Ernst&Young, PricewaterhouseCoopers і Deloitte.

Топ-10 найбільш привабливих роботодавців 2010 року для студентів бізнес-спеціальностей   Топ-10 найбільш привабливих роботодавців 2010 року для студентів інженерних спеціальностей

» Див. докладний звіт — The World's Most Attractive Employers 2010 (PDF, 520 KB)
  ВСІ НОВИНИМЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua