ІНСАЙТИ | HR 19 серпня 2013 р.

Характеристики найефективніших працівників

Сьогодні сучасні HR-системи у компаніях не рідкість. Скажімо, працівники можуть власноруч оновлювати інформацію про себе, вести облік свого робочого часу, довідуватися про нові вакансії, навчальні курси тощо. Що ж, прозорість та можливість більшою мірою контролювати своє робоче життя — непоганий спосіб підвищити рівень мотивації людей. Проте, як нагадує керівникам бізнес-публіцист Меган Біро (Meghan Biro), новітні HR-рішення самі по собі мало чого варті — найміть не тих людей, і всі інвестиції у найсучасніші системи підуть «коту під хвіст». У своїй статті, опублікованій у Forbes, Біро пропонує лідерам освіжити у пам’яті п’ять основних характеристик персоналу, які споконвічно були запорукою успіху будь-якого бізнесу.

Меган Біро (Meghan Biro)
Меган Біро
(Meghan Biro)
1. Талант. Зрештою, ніщо не може замінити талант. Обдаровані люди — джерело нових ідей, інновацій та натхнення. Вони є «душею» кожної видатної компанії. Зверніть увагу: талант, який проявила людина в одній сфері, дозволяє передбачити (а то й гарантувати) її успіх в іншій царині. Отже, шукайте людей, які мають за собою яскраві досягнення, хай навіть вони і не пов’язані безпосередньо із напрямом діяльності вашої фірми.

2. Пристрасть. Саме вона живить велич. Крім того, пристрасть заразлива. Працівник, яким рухає пристрасть, завжди готовий докласти зайвих зусиль задля досягнення бажаного результату. Винаймаючи людей, дивіться, чи є в їхньому резюме якісь, може й дещо незвичні, захоплення; скажімо, гірськими подорожами, даосизмом, східною літературою — будь-чим. Закохана у щось людина неодмінно збагатить оргкультуру вашої компанії запалом і натхненням.

3. Ставлення. Життєрадісна, відкрита особистість із щедрою душею — неабияке надбання для кожної компанії. Люди із позитивним ставленням прагнуть навчатися та розвиватися, набувати нових знань і досягати максимально високих результатів. Крім того, їхній оптимізм та ставлення «я таки зможу це зробити» завжди передаються решті колективу.

4. Кмітливість. Щоб передбачити кроки, які можуть вчинити конкуренти, у вашій компанії повинно бути достатньо людей, які чудового орієнтуються у всіх сьогоднішніх реаліях та, крім того, мають добру «чуйку» стосовно того, що може відбутися на бізнес-полі завтра. І ще, вони мусять мати здібність швидко опановувати усі інноваційні інструменти, що з’являються. Якщо таких вмінь у вашому колективі достатньо, тоді впевненість у своїх силах є для нього нормою. Відповідно, члени вашої команди посилають клієнтам, партнерам та іншим причетним до вашого бізнесу сторонам потужний сигнал — ми чудово знаємо, що робимо.

5. Наполегливість. Наснага — конче потрібна для успіху. Проте лише її недостатньо. Потрібна ще й важка, подеколи рутинна праця. Отже, уважно аналізуйте історію проектів, реалізованих кандидатами на роботу у вашій компанії. Чи є в ній епізоди, котрі вказують на те, що вони не бояться братися за звичайну, не вельми цікаву роботу? Не бояться авралів, безсонних ночей, якщо тільки це потрібно для успіху ініціативи? Такі трудяги показують іншим працівникам приклад — натхнення та буденна праця не тільки не антиподи, а, навпаки, вони завжди йдуть поруч.

Таким чином, винаймайте людей, яким притаманні усі п’ять вищенаведених характеристик, а потім озбройте їх новітніми HR-рішеннями, тоді ви на сто відсотків на шляху до того, щоб сформувати команду світового класу, що прагнутиме до безперервного розвитку та здобуватиме результати, про які ваші конкуренти можуть лише мріяти.

За матеріалами "5 Attributes Of A World-Class Workforce", Forbes.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Розум без меж! Навчайся, зростай і живи без бар’єрівРозум без меж! Навчайся, зростай і живи без бар’єрів
Емоційний успіхЕмоційний успіх
Максимум успішності. Стратегії і навички для розкриття прихованого потенціалуМаксимум успішності. Стратегії і навички для розкриття прихованого потенціалу

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)