ТЕНДЕНЦІЇ | Digital Transformation 18 травня 2023 р.

Цифрова трансформація: 4 тренди, на які варто звернути увагу вже зараз

Готові прискорити цифрову трансформацію? Келлі Вінсент (Kelly Vincent), віце-президентка сегменту компаній середнього бізнесу в Intuit, пропонує ознайомитися з чотирма ключовими трендами, які допоможуть прискорити впровадження.

Хоча ажіотажний попит на нові технології та послуги, які вирішують проблеми, пов’язані з пандемією, вщух, інвестиції в цифрову трансформацію не зменшилися: згідно з нещодавнім дослідженням Statista, світові витрати на нові технології та послуги неухильно зростають із року в рік і до 2026 року сягнуть $3,4 трлн.

Цифрова трансформація: 4 тренди, на які варто звернути увагу вже зараз

Ось чотири тренди, які можуть допомогти вашому підприємству активізувати стратегію цифрової трансформації.

1. Прискорення автоматизації

До пандемії багато організацій у всіх галузях не наважувалися автоматизувати завдання через побоювання, що технологіям не можна довіряти в отриманні точних результатів. Згідно з нещодавнім опитуванням Intuit, головною проблемою бухгалтерів, пов’язаною з впровадженням штучного інтелекту, є довіра до його точності.

Однак зараз багато керівників підприємств відкривають для себе можливості, які пропонує автоматизація. Ми перебуваємо на переломному етапі, коли автоматизація стає набагато більш поширеною: McKinsey звітує, що 70% організацій принаймні тестують технології автоматизації в одному або декількох бізнес-підрозділах чи функціях. Однією з багатьох переваг цієї технології є економія часу, тому компанії можуть дати можливість своїм командам працювати розумніше і зосередитися на більш важливих стратегічних або творчих завданнях.

Автоматизація також усуває людські помилки, які є неминучою частиною введення даних та інших ручних процесів, що можуть мати значний вплив на бізнес. Якщо ваш бізнес не зосереджений на автоматизації зараз, це станеться найближчим часом.

2. Використання цінних даних

Незліченна кількість компаній сьогодні використовує дані, але не всі роблять це в повній мірі. Часто даних настільки багато, що бізнес не знає, як їх просіяти та прийняти на їх основі обґрунтовані рішення.

Завдяки прискореній цифровій трансформації та все ширшому впровадженню різноманітних інструментів за останні кілька років у розпорядженні бізнесу з’явилася велика кількість даних. Келлі Вінсент очікує, що компанії впроваджуватимуть більше технологічних рішень, які допоможуть їм розуміти і діяти відповідно до того, що показують їхні дані.

Наприклад, якщо у вас продуктово-орієнтований бізнес, ви можете аналізувати дані про продаж, аби визначити головні вподобання ваших клієнтів і приймати розумні рішення щодо запасів. Це, зрештою, допоможе вашому бізнесу зростати швидше.

3. Інвестування в хмарні технології

Кількість хмарних рішень, доступних для малих підприємств, стрімко зросла. У 2021 році хмарні обчислення принесли майже $400 млрд доходу, і немає жодних ознак уповільнення темпів зростання.

Успішна стратегія цифрової трансформації можлива лише тоді, коли ви командуєте ощадливим кораблем, а хмарні програмні рішення спрощують управління та оптимізацію операцій. Понад 82% компаній повідомили про зниження витрат після впровадження хмарних технологій.

4. Проактивний розвиток команди

Організації також стануть більш проактивними та кваліфікованими у підготовці своїх команд до впровадження технологій. Компанії впроваджують процеси для забезпечення успішного розгортання нових інструментів. Вони виділяють ресурси на навчання та контроль, щоб сприяти швидкому впровадженню передових технологій.

Виділяючи час на те, щоб допомогти своїм командам зрозуміти, як використовувати наявні інструменти, ви зможете працювати ефективніше, а ваш бізнес більше зосередиться на зростанні, а не на тому, щоб наздоганяти своїх конкурентів.

Якщо ваша компанія справді збирається здійснити цифрову трансформацію, ви мусите переглянути основи своїх стратегій і систем, які їх підтримують. Саме тут зазвичай виникають вузькі місця. Розуміння цих чотирьох трендів цифрової трансформації допоможе вашій організації вступити в нову еру роботи, яка сприятиме процвітанню в нинішніх і майбутніх ринкових умовах.

Ілюстрація: linkedin.com



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
50 найкращих книжок в інфографіці. Інструменти особистої ефективності50 найкращих книжок в інфографіці. Інструменти особистої ефективності
Розум без меж! Навчайся, зростай і живи без бар’єрівРозум без меж! Навчайся, зростай і живи без бар’єрів
Не нюнь. Просто, трясця йому, зроби це!Не нюнь. Просто, трясця йому, зроби це!

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)