БІЗНЕС-ОСВІТА | EMBA 17 лютого 2006 р.

Свіжі тенденції у світі Executive MBA

Бізнес-школи спостерігають новий підйом попиту на свої програми EMBA від все кращих кандидатів (цільова аудиторія — вищі керівники та молоді директори), бажаючих інвестувати у власне яскраве майбутнє.

Executive MBA — це сфера управлінської освіти, що не припиняє підйому протягом останніх 5-ти років. До того ж, зі збільшенням пропонованих програм на ринку ЕМВА зростає конкуренція.

Останнє дослідження від організації Board of EMBA Council показало, що програми EMBA стали більш цінними: студенти, що закінчили програму EMBA висловлюють вищий рівень задоволення від отриманих знань, ніж студенти, які закінчили стаціонарні або заочні програми MBA. ROI покращився з 21-го до 18-ти місяців (з самого початку програми) для середньостатистичного студенту. Це спрацьовує як у випадку корпоративної, так і індивідуальної сплати за навчання. Число осіб, що самостійно сплачують, також збільшується. Це свідчить про те, що програми почали пропонувати більшу фінансову допомогу (кредити, стипендії) та допомогу в управлінні своєю кар'єрою.

Попит на програми EMBA помітно зростає як у Північній Америці, так і в Європі. Matt Symonds, директор World MBA Tour, повідомив, що 24% відвідувачів минулорічних осінніх виставок висловили інтерес до альтернативи Exec MBA.

Deutsche Bank кожного року забезпечує фінансування кількох кандидатів на Ashridge Executive MBA. За словами відповідального за навчання та розвиток, програма приносить велику цінність Deutsche Bank (як самим учасникам, так і всій організації). "Програма дозволяє нашим людям навчатися, розвиватися та обмінюватися ідеями з менеджерами високого рівня інших трьох партнерів Lufthansa, Merck і Bosch. Заочні програми складено таким чином, щоб студенти не відривалися від роботи і, в той же час, могли постійно застосовувати набуту теорію та практикувати свої навички на робочому місці".

Ще однією тенденцією є набагато більша пропозиція глобальних та міжнародних програм EMBA, ніж 10 років тому. Зараз у класах бізнес-шкіл є студенти з 4-х частей світу — це ознака того, що компанії і студенти хочуть бути краще підготованими для все складнішої економіки.

World MBA Tour зі своїми асоційованими Exec MBA Villages — це найбільша у світі програма інформаційних виставок для потенційних студентів бізнес-шкіл, якій вже 13 років. Цього року World MBA Tour проведе 55 виставок у 32-х країнах. Планується залучити понад 50000 відвідувачів. Інформація про реєстрацію вже доступна: www.topexeced.com.

Анна Качкалда, за матеріалами www.Topexeced.comcomments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
27 жовтня — 30 листопада 2020
Онлайн-курс
Управлінський облік. Фінанси. Бюджетування
3 листопада 2020
Київ
KPI-Мотивація. Побудова системи оплати за результатом
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесіКмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі
Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бутиПеремикайся. Стань тим, ким хочеш бути
Як управляти собою. Класика Harvard Business ReviewЯк управляти собою. Класика Harvard Business Review

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)