БІЗНЕС-ОСВІТА | Електронне навчання 29 грудня 2010 р.

Роль корпоративної демографії в електронному навчанні

Для того, щоб переконатися в успішності програми електронного навчання, слід повністю розуміти внутрішню політику компанії, в якій вона впроваджується. Корпоративна демографія — це дієвий інструмент, який дозволяє організаціям оцінювати ефективність досягнення їхніх цілей. І у сфері електронного навчання це має дуже велике значення, оскільки оцінювати його — найскладніше, вважає Кіран Кінг (Kieran King), глобальний директор по стратегії лояльності у компанії SkillSoft.

Кіран Кінг (Kieran King)
Кіран Кінг
(Kieran King)
Коли компанії можуть порівнювати використання практик електронного навчання з іншими, які мають певні спільні риси — сферу діяльності, розмір, географічне положення тощо — вони отримують більш глибоке розуміння ефективності власних програм.

Бізнеси, які фокусуються на людях, мають потужну навчальну культуру. Консалтингові компанії та агенції, які пропонують професійні послуги, найбільш прихильно ставляться до впровадження програм електронного навчання, оскільки саме їхні співробітники і є їхнім найціннішим продуктом. Таким чином навчання перетворюється на джерело внутрішньої конкурентної переваги. Воно стає важливою частиною стратегії компанії.

На відміну від них, компанії, чий продукт менше залежить від людського фактору, менше переймаються впровадженням навчальних програм.

Локалізоване електронне навчання знаходиться на стадії значного зростання. Хоча Північна Америка залишається місцем, де електронне навчання набуло найбільшого розповсюдження, зараз попит на нього зростає і в Азії і в Східній Європі. Особливо яскраво вираженим виявляється попит на відпрацювання локалізованих бізнес-навичок.

Компенсація співробітників також суттєво впливає на те, як і коли відбувається навчання. Однією з переваг електронного навчання є той факт, що воно доступне завжди та всюди. Цікаво те, що у компаніях, де працівники отримують високу зарплату, ставлення до навчання більш позитивне і часто відбувається за ініціативою самих співробітників. Окрім того, вони готові приділяти навчанню свій особистий (позаробочий) час.

Рівень проникнення електронного навчання вищий у тих компаніях, які знаходяться "на короткій нозі" з інтернет-технологіями. Використання численних мережевих технологій позитивно впливає на проникнення електронного навчання у компанію. Вочевидь, це свідчить про те, що працівники таких компаній більш звичні до технологій та готові навчатися і вести бізнес з їх допомогою.

Також доведено, що коли працівники навчаються заради досягнення конкретних корпоративних цілей (наприклад вступу на нову посаду), їхнє сприйняття програми завжди більш позитивне, ніж у випадку, коли навчання проводиться без видимої мети.

Простота доступу. Кількість кроків, які доведеться здійснити студентові, щоб отримати доступ до навчання, також впливає на ефективність програми. Якщо працівник повинен пройти через десяток реєстрацій, формальних підтверджень та по кілька днів чекати на узгодження заявок — рівень проникнення електронного навчання страждає. Тому основним імперативом для будь-якого ефективного навчання повинна стати абсолютна орієнтація на співробітника. Студент повинен розуміти, яким чином він може потрапити до програми навчання та швидко відшукати необхідну йому інформацію.

За матеріалами "The Role of Corporate Demographics in E-Learning", Chief Learning Officer.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
2 серпня 2017
Київ, Готель «Мир»
Управління відділом продажів (Наталія Дегтярьова)
16 серпня 2017
Київ, Готель «Мир»
Бюджетування з шаблонами бюджетів і фінансовою моделлю (Ігор Немировський, Інна Старожукова)
28-29 серпня 2017
Київ
Спеціаліст із навчання і розвитку — SpTD (Оксана Кондратенко)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Эффективные письменные деловые коммуникацииЭффективные письменные деловые коммуникации
Как писать так, чтобы вам доверялиКак писать так, чтобы вам доверяли
Самое важноеСамое важное
Ваше предназначение. Практическое руководство для тех, кто хочет реализовать свой потенциалВаше предназначение. Практическое руководство для тех, кто хочет реализовать свой потенциал
Интервью с генеральными директорами ведущих компанийИнтервью с генеральными директорами ведущих компаний


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)