БІЗНЕС-ОСВІТА | MBA 21 листопада 2012 р.

Десять причин для здобуття освіти MBA

Більшість людей вважають, що ступінь MBA спрямована в першу чергу на підняття прибутку людини, яка її отримала. Самі ж студенти наводять зовсім інший перелік причин цінності диплому бізнес-освіти.

Десять причин для здобуття освіти MBA Нижче наведено 10 найбільш розповсюджених з них:

1. Можливість задуматися про глобальні виклики, з якими стикається бізнес. У сучасному "швидкому" світі практично не залишається часу на рефлексію. Тому для студентів MBA дуже важливо, що вони можуть приділити багато часу роздумам та аналізу світового бізнесу.

2. Можливість познайомитися з видатними людьми. Колеги, з якими ви навчаєтесь на одній програмі — це не просто хороші люди. З великою ймовірністю вони стануть вашими друзями і допоможуть вирішити чимало бізнес-проблем.

3. Розуміння того, як мало ви знаєте про світ. Потрапляючи в бізнес-школу більшість студентів вже вважають себе найкращими з найкращих. І до певної міри це правда. Бізнес-школа дає змогу потрапити в спільноту людей, не гірших за вас, і зрозуміти, як багато ще потрібно вивчити.

4. Можливість навчитися створювати команду з людей, які самі є лідерами. В хорошій бізнес-школі ви не лише будете працювати пліч-о-пліч з лідерами, але й навчитеся мотивувати їх, створювати з ними команду і рухатися разом до спільної цілі.

5. Розуміння глобальної економіки, а не лише свого маленького закритого світу, в якому ви звикли працювати. У більшості бізнес-шкіл сьогодення ви познайомитесь з великою кількістю студентів із різних куточків світу. Це ваш шанс осягнути глобальну економіку і почати використовувати це знання на практиці.

6. Можливість попрацювати з професорами, які зможуть встановлювати перед вами справжні виклики. Щоб досягнути успіху в реальному бізнесі вам потрібно знайти як мінімум кількох хороших наставників. У бізнес-школі це зробити набагато простіше.

7. Можливість познайомитися із провідними підприємцями сучасності. Часто бізнес-школи запрошують найуспішніших бізнесменів та лідерів проводити лекції у своїх стінах. Досвід, отриманий від таких людей, буде для вас надзвичайно цінним.

8. Можливість попрацювати над зміною власного фокусу. Люди, які досягають успіху, зазвичай дуже сфокусовані. Але ви повинні бути впевнені, що мета, яку ви перед собою ставите — по-справжньому ваша. Якщо раніше ви працювали у виробництві, а тепер хочете перейти у фінансову сферу, то для цього немає більш сприятливого місця, ніж бізнес-школа.

9. Можливість навчитися управлінню людьми. Ймовірно — це одна із найважливіших навичок, яку ви здобудете завдяки бізнес-школі.

10. Можливість навчитися говорити зі сцени та послідовно висловлювати свою точку зору. Значна частина вашого успіху в бізнесі залежить від того, наскільки ви володієте мистецтвом презентації. І це — щира правда.

За матеріалами "The 10 Most Under-Rated Reasons Why You Should Get An MBA", Forbes.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
11-12 грудня 2021
Київ
KPI: матеріальна мотивація персоналу
11-12 грудня 2021
Київ
Трансформаційне лідерство у бізнесі
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Ваш надійний тилВаш надійний тил
Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше?Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше?
Міф про мотивацію. Як налаштуватися на перемогуМіф про мотивацію. Як налаштуватися на перемогу


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)