БІЗНЕС-ОСВІТА | MBA 21 листопада 2012 р.

Десять причин для здобуття освіти MBA

Більшість людей вважають, що ступінь MBA спрямована в першу чергу на підняття прибутку людини, яка її отримала. Самі ж студенти наводять зовсім інший перелік причин цінності диплому бізнес-освіти.

Десять причин для здобуття освіти MBA Нижче наведено 10 найбільш розповсюджених з них:

1. Можливість задуматися про глобальні виклики, з якими стикається бізнес. У сучасному "швидкому" світі практично не залишається часу на рефлексію. Тому для студентів MBA дуже важливо, що вони можуть приділити багато часу роздумам та аналізу світового бізнесу.

2. Можливість познайомитися з видатними людьми. Колеги, з якими ви навчаєтесь на одній програмі — це не просто хороші люди. З великою ймовірністю вони стануть вашими друзями і допоможуть вирішити чимало бізнес-проблем.

3. Розуміння того, як мало ви знаєте про світ. Потрапляючи в бізнес-школу більшість студентів вже вважають себе найкращими з найкращих. І до певної міри це правда. Бізнес-школа дає змогу потрапити в спільноту людей, не гірших за вас, і зрозуміти, як багато ще потрібно вивчити.

4. Можливість навчитися створювати команду з людей, які самі є лідерами. В хорошій бізнес-школі ви не лише будете працювати пліч-о-пліч з лідерами, але й навчитеся мотивувати їх, створювати з ними команду і рухатися разом до спільної цілі.

5. Розуміння глобальної економіки, а не лише свого маленького закритого світу, в якому ви звикли працювати. У більшості бізнес-шкіл сьогодення ви познайомитесь з великою кількістю студентів із різних куточків світу. Це ваш шанс осягнути глобальну економіку і почати використовувати це знання на практиці.

6. Можливість попрацювати з професорами, які зможуть встановлювати перед вами справжні виклики. Щоб досягнути успіху в реальному бізнесі вам потрібно знайти як мінімум кількох хороших наставників. У бізнес-школі це зробити набагато простіше.

7. Можливість познайомитися із провідними підприємцями сучасності. Часто бізнес-школи запрошують найуспішніших бізнесменів та лідерів проводити лекції у своїх стінах. Досвід, отриманий від таких людей, буде для вас надзвичайно цінним.

8. Можливість попрацювати над зміною власного фокусу. Люди, які досягають успіху, зазвичай дуже сфокусовані. Але ви повинні бути впевнені, що мета, яку ви перед собою ставите — по-справжньому ваша. Якщо раніше ви працювали у виробництві, а тепер хочете перейти у фінансову сферу, то для цього немає більш сприятливого місця, ніж бізнес-школа.

9. Можливість навчитися управлінню людьми. Ймовірно — це одна із найважливіших навичок, яку ви здобудете завдяки бізнес-школі.

10. Можливість навчитися говорити зі сцени та послідовно висловлювати свою точку зору. Значна частина вашого успіху в бізнесі залежить від того, наскільки ви володієте мистецтвом презентації. І це — щира правда.

За матеріалами "The 10 Most Under-Rated Reasons Why You Should Get An MBA", Forbes.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
29-30 червня 2017
Київ, Нивки-Холл
Управлінський облік: стратегія управління компанією (Олена Павлова)
30 червня 2017
Одеса, Brain & Lemons
Курс "Промова Лідера. Ораторське мистецтво" (Ксенія Селіна). -50% для перших 4-х учасників
4-6 липня 2017
Київ, Готель «Мир»
Школа Продавця (Наталія Дегтярьова)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Восемь правил эффективности. Умнее, быстрее, лучшеВосемь правил эффективности. Умнее, быстрее, лучше
Связи решают все! Правила позитивного нетворкингаСвязи решают все! Правила позитивного нетворкинга
Второй шанс. Для ваших денег, вашей жизни и нашего мираВторой шанс. Для ваших денег, вашей жизни и нашего мира
Зарабатывайте столько, сколько вы стоитеЗарабатывайте столько, сколько вы стоите
Не работайте с м*даками. И что делать, если они вокруг васНе работайте с м*даками. И что делать, если они вокруг вас


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)