Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


БІЗНЕС-ОСВІТА | Тенденції 10 березня 2011 р.

Тенденції навчання 2011

Способи, якими люди поєднують технології та навчання постійно еволюціонують, рухаючись в бік точності, зручності, взаємодії, специфікації та неформальності. Цей рік стане роком можливостей для директорів з навчання переоцінити свою навчальну стратегію в контексті постійної еволюції та змін бізнес-середовища.

Тенденції навчання 2011 Виклики для сучасних директорів набагато складніші, ніж будь-коли раніше. Від них вимагають не лише демонстрації цінності та узгодженості їхної навчальної стратегії з глобальними інтересами компанії, але й здатності безпосередньо пов'язати навчання з організаційними цілями. Яким же чином змінюватимуться реалії навчання у 2011-му році?

Підвищенна прив'язаність до досвіду

Управлінці вимагають, щоб навчання було максимально наближеним до тих функцій, з якими матимуть справу працівники на робочому місці. А це означає як ніколи високу прив'язаність до досвіду та потребу цілісного навчання, яке моделюватиме робочі умови та вимоги.

Здатність навчання відображати реальність отримала назву "прив'язаність" (fidelity). Сьогодні організації шукають нових способів забезпечити прив'язаність навчального досвіду до реальних потреб бізнесу.

Зручність навчання

Роздрібний та клієнтський сервіси приходять до використання технологій, таких як iPod чи iPad — як інструментів доступу до навчання. Багато організацій мають групи працівників, яким більше не обов'язково знаходитися в офісі, щоб навчатися. Планшетні рішення на зразок iPad дають змогу одразу кільком користувачам навчатися а одним приладом, а самі вони стають своєрідними навчальними точками — "кіосками".

Навчальні кіоски збільшують можливість своєчасного доступу до навчання, в якій би точці ви не знаходилися. Студентові не потрібно їхати до універститету чи ходити у традиційну аудиторію. До того ж він сам може вибрати, коли йому приступити до навчання.

Краудсорсинг

Інструменти Web 2.0 продовжують розвивати середовище, яке орієнтується в першу чегу на взаємодію та співпрацю інтелектуальних працівників та студентів. І хоча найбільш популярними рішеннями до сих пір залишають найпростіші (такі як електронна пошта та сервіси миттєвих повідомлень, веб-конференції та обмін файлами) — користувачі поступово переходять до складніших рішень, комбінуючи різні інструменти.

Робота з даними

Мікро-навчання та контент, який генерується користувачами в блогах, wiki та YouTube, при відсутності адекватної категоризації та структурування, призведе до інформаційного перевантаження. Щоб уникнути цього студенти повинні отримувати доступ саме до тієї інформації, яка їм найбільш необхідна у даний момент. Тому навчальні системи в першу чергу повинні мати потужну структуру пошуку та категоризації. Окрім цього, користувачі повинні вміти поводитися з такою системою чи, що набагато краще, сама система повинна бути максимально інтуїтивною.

Неформальне навчання

Найбільш ефективне навчання можливе тільки за умови поєднання формальних практик з неформальними способами навчання та соціальною взаємодією. Традиційна LMS (система управління навчанням) може виявитися не достатньо гнучкою, тому більшість розробників таких систем включають у свої продукти різноманітні версії вікі, блогів та соціальних можливостей.

За матеріалами "Five Trends in Learning Delivery in 2011", Chief Learning Officer.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Поднимая планку. Как работать эффективнее, мыслить масштабнее и успевать большеПоднимая планку. Как работать эффективнее, мыслить масштабнее и успевать больше
Игнорируй всех, или Как стать креативнымИгнорируй всех, или Как стать креативным
Як ви збудуєте своє життя?Як ви збудуєте своє життя?
Мир 3.0. Глобальная интеграция без барьеровМир 3.0. Глобальная интеграция без барьеров
Великолепный нетворкинг. Что нужно знать, делать и говорить, чтобы построить блестящую сеть деловых контактовВеликолепный нетворкинг. Что нужно знать, делать и говорить, чтобы построить блестящую сеть деловых контактов

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)