БІЗНЕС-ОСВІТА | L&D 17 березня 2021 р.

Еволюція навчання та розвитку в 2021 році

Портал Training Industry представив кілька прогнозів, що можуть допомогти професіоналам у галузі навчання та розвитку (L&D), котрі хочуть уявити, що означатиме віртуальне навчання для їхніх співробітників у 2021 році.

Еволюція навчання та розвитку в 2021 році

Навчання стане частиною роботи кожного

Цей прогноз належить Джастіну Блеку (Justin Black), голові департаменту науки про людей платформи Glint. Блек вважає, що навчання — це ракетне паливо, яке сприяє розвитку бізнесу. Завтрашні навички винаходяться сьогодні, і люди жадають почати їх вивчати. Блек пророкує, що організації, які інвестують у перепідготовку, підвищення кваліфікації та внутрішню мобільність, отримають винагороду у вигляді конкурентоспроможної робочої сили.

Крім того, люди, у яких є можливість вчитися і рости на роботі, не просто будуть володіти необхідними навичками; вони також будуть озброєні правильним мисленням у контексті «#alwaysbelearning». Цей спосіб мислення є безпрограшним, оскільки навчання забезпечує залучення працівників, що підтримує продуктивність, утримання та фінансові показники у доброчесному циклі успіху.

Курирування і персоналізація контенту стануть можливістю і проблемою

Зі зростанням кількості навчальних матеріалів виникає проблема пошуку найкращого контенту, який відповідатиме індивідуальним потребам учасників. Це стане однією з найважливіших можливостей і найбільших проблем для платформ онлайн-навчання і професіоналів L&D, які належить вирішити в цьому році.

Питання, на які слід відповісти самій компанії, такі: «Як ми курируємо високоякісний вміст?» та «Як ми робимо персоналізовані рекомендації для наших учнів?» Якщо у вас є чіткі відповіді на ці запитання, ви на правильному шляху.

Безперервна освіта буде привілеєю, а не рутиною

Роботодавці деякий час пропонували можливості постійного навчання та безперервної освіти, але часом ці пропозиції здавалися швидше рутинною, аніж корисною роботою. Навчальні матеріали були більше зосереджені на навичках, які допомагають співробітникам продовжувати виконувати свою поточну роботу, аніж на забезпеченні фундаменту для майбутнього зростання. У міру того, як найм стає все більш заснованим на навичках, можливості безперервної освіти також зміщуються, відкриваючи більш конструктивні шляхи для працівників, аби вони могли вирости до своєї наступної ролі мрії.

У результаті навчальний контент буде менше зосереджуватися на тому, що співробітники повинні знати, аби зберегти свій статус-кво, і більше на нових темах, які допоможуть їм розширити свої навички. Як і інші пільги, такі як оплачувана відпустка або абонемент на відвідування спортзалу, програма безперервного навчання буде перевагою, яку розумні компанії використовуватимуть для утримання талантів. Це ще один безпрограшний варіант: компанії матимуть більш кваліфікованих, мотивованих працівників, а працівники розвиватимуть навички, які допоможуть у довгостроковому кар’єрному зростанні.

Подібно до того, як ми ділимося один з одним рецептами, телевізійними шоу чи книжковими рекомендаціями, невдовзі «розмова біля кулера з водою» включатиме курси та нові навички. Аби ці розмови відбулися, компанії цього року (і в подальшому) повинні забезпечити працівників найновішими навчальними інструментами, котрі допоможуть їм випереджати тенденції і готуватися до роботи в майбутньому.

За матеріалами "The Evolution of Learning and Development in 2021", Training Industry.

Ілюстрація: employmenthero.comcomments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
4-6 серпня 2021
Київ
Керівник HR-служби. Побудова системи управління персоналом
5-6 серпня 2021
Київ
Фінанси для нефінансистів
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та життіТехнологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті
Діяти як переможець, думати як переможецьДіяти як переможець, думати як переможець
Серійний переможець. 5 дій для створення вашого циклу успіхуСерійний переможець. 5 дій для створення вашого циклу успіху


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)