Yahoo! підготував для Microsoft “пігулку з отрутою”

Yahoo! підготував для Microsoft пігулку з отрутоюВсім, хто переймається ситуацією у світовому інтернет-бізнесі та із завмиранням серця слідкує за перипетіями можливого придбання Yahoo! корпорацією Microsoft, думаю, буде цікава наступна інформація для роздумів. Yahoo! почала першу спробу серйозного захисту своїх інтересів у боротьбі з Microsoft. Компанія зареєструвала у відповідному відомстві США рішення керівництва, що вступають у силу у випадку покупки компанії, пише “Блог без заголовка”.

Рішення керівництва наступні:
– виплачувати всім співробітникам, що покинули компанію за своїм бажанням зарплату за строк від 4-х місяців до 2-х років, залежно від посади;
– оплатити будь-якому такому співробітникові витрати, пов’язані з пошуком нової роботи, на суму, що не перевищує $15,000 на людину;
– оплачувати медичну й зубну страховку екс-співробітника на період із 4-х місяців до 2-х років;
– прискорити дозрівання всіх опціонів у випадку покупки Yahoo! іншою компанією.

Ці дуже радикальні міри мовою фінансистів називаються poison pill – саме тією пігулкою, проковтнути яку теоретичний покупець не зважиться, тому що факт покупки відразу ж робить відхід із компанії ідеальним кар’єрним кроком для будь-якого співробітника. Те, що після відходу протягом двох років можна одержувати зарплату від Yahoo! плюс зарплату в нового роботодавця, напевно змусить кожного співробітника написати заяву про звільнення на наступний же день після покупки.

 • g_i

  та ну, не смішіть….
  яка ж це пігулка, ще й отруєна:)))
  порахувати всі потенційні витрати на оці всі виплати, порівняти із СУМОЮ УГОДИ – думаю, це ВЗАГАЛІ неактуально…

  ну нехай цих виплат потягне на мільйон, ну хай на два мільйони доларів.
  шо це? – це ДРІБНИЦЯ в порівнянні з МІЛЬЯРДАМИ, десятками мільярдів доларів!

 • Roman

  Справа не в коштах, які мала б виплатити Майкрософт, а в масовому звільнені фахівців із комнанії. Компанія це насамперед люди, а не 1-2 мільйони доларів.

 • leviks

  Не буде масових звільнень. Бути такий синдром -нижча ланка буде чекати звільнення вищої щоб заняти її місце. Тобто мотивована звільнитися тільки найвища ланка, бо її все одно поміняють. То можливо найвища ланка для себе й провела ці нормативи.

 • Evan

  Смiх та й годi))