Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОНСАЛТИНГ | Контент 26 липня 2012 р.

Наскільки створення якісного контенту важливе для вашої компанії?

Берні Тіль (Bernie Thiel) та Сьюзан Баденбаум, партнери маркетингової компанії Alterra Group переконані, що створення високоякісного маркетингового контенту сьогодні як ніколи важливе для консалтингових компаній. Вони наводять перелік із 10 причин, чому в епоху мобільних технологій та соціальних мереж продукування якісного контенту має особливе значення.

Наскільки створення якісного контенту важливе для вашої компанії? Соціальні мережі змінюють нашу комунікацію, роблячи її більш швидкою. Саме тому компанії все частіше задаються запитанням, чи варто їм продовжувати інвестиції у розвиток високоякісного контенту. Вони мислять так: "Якщо ми можемо підтримувати контакт із клієнтами завдяки коротким повідомленням у Twitter, Facebook та LinkedIn, то хіба є сенс витрачати значні ресурси, створюючи якісний консалтинговий контент? Тим більше, що сучасні люди не готові витрачати свій час на читання чогось більшого, ніж кілька абзаців".

Компанії, які мислять подібним чином, роблять небезпечну помилку, яка може не лише зашкодити їхньому бренду, але й знизити здатність компанії до генерування прибутку. Нижче наведений перелік із 10 причин, чому продукування високоякісного контенту консалтинговими компаніями було і залишається надзвичайно важливим.

  1. Розвиток технологій призводить до все більшої кількості "білого шуму", через який вам потрібно прорватися, щоб "достукатися" до клієнтів. Якісний контент — один із найбільш ефективних способів "виділитися з натовпу".

  2. Увагу читачів стає все складніше утримати. Розмиту увагу топ-менеджерів можна утримати тільки завдяки глибокому і цінному контенту, який даватиме відповідь на складні запитання та резонуватиме з їхніми потребами та проблемами.

  3. Вам не вдасться обманути Google. Пошукові механізми стають дедалі розумнішими і більш ефективно фільтрують "поганий" контент. Якщо ви хочете, щоб ваші клієнти продовжували знаходити вас у Google за ключовими словами, то вам потрібно зосередитися на створенні якісного контенту.

  4. Якісний контент має більш тривалий і позитивний вплив на бренд.

  5. Ви та ваші клієнти не можете бути впевнені у завтрашньому дні. Тому клієнти звернуться до вас за послугами тільки якщо будуть на 100% впевнені у вашій компетентності. Один із найбільш певних способів переконати їх — створення якісного консалтингового контенту.

  6. Якісний контент — найкраще обґрунтування вартості ваших послуг. Багато клієнтів після кризи звертають особливу увагу на вартість консалтингових послуг. Наявність якісного контенту є свідченням вашого досвіду, а отже — обґрунтуванням вищої вартості послуг, ніж в середньому по ринку.

  7. Ви повинні мати, про що розповісти. Вплив маркетингових каналів на зразок блогів, соціальних медіа та корпоративних сайтів важко переоцінити. Щоб залишатися на слуху — ви повинні завжди мати щось нове, про що ви зможете розповісти своїм клієнтам та партнерам.

  8. Зростання очікувань щодо повернення інвестицій. Завдяки якісному контенту клієнти зможуть обрати консалтингову компанію, яка найбільше відповідатиме їх потребам та вимогам, а отже — максимізувати повернення своїх консалтингових інвестицій.

  9. Високоякісний контент може стати доповненням вашої маркетингової стратегії. Можливо, у вас немає настільки великої кількості грошей та ресурсів, як у провідних гравців на ринку. Але ви можете змусити всіх говорити про вас, створивши по-справжньому цінний та цікавий контент.

  10. Наявність у вас високоякісного контенту підвищує ймовірність того, що саме ви виграєте наступний консалтинговий тендер.

За матеріалами "Does Quality Marketing Content Still Matter?", Consulting Magazine.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Доведи идею до ума. 100 творческих упражнений для мозгового штурма, проработки и реализации проектовДоведи идею до ума. 100 творческих упражнений для мозгового штурма, проработки и реализации проектов
Корпократия. Как генеральные директора прибирают к рукам миллионы долларовКорпократия. Как генеральные директора прибирают к рукам миллионы долларов
Искусство офисных интриг. Как построить успешную карьеру в мире лжи, подстав и грязной игрыИскусство офисных интриг. Как построить успешную карьеру в мире лжи, подстав и грязной игры
Кради как художник. 10 уроков творческого самовыраженияКради как художник. 10 уроков творческого самовыражения
Разговор по существу. Искусство общения для тех, кто хочет добиваться своегоРазговор по существу. Искусство общения для тех, кто хочет добиваться своего

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)