Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


ПОДІЇ | Post Factum 31 жовтня 2006 р.

Секрети успіху від Іцхака Адізеса

Автор: Альона Манукова, SCG

26-27 жовтня 2006 р. у Києві відбувся управлінський практикум "Ефективна трансформація бізнесу: від підприємництва до системного управління" за участю Іцхака Адізеса.

Доктор Іцхак Адізес (Ichak Adizes) Доктор Іцхак Адізес (Ichak Adizes) — один з провідних світових експертів з менеджменту та підвищення ефективності. Його підхід — фундаментальні зміни без хаосу та конфліктів — застосовують 48 компаній, в тому числі зі списку Fortune 500. За останні 35 років він викладає шістьма мовами у більш, ніж 40 країнах. Іцхак Адізес є фундатором та керівником Інституту Адізеса, що працює з 1973-го року в США та ще 14-ти країнах світу. Він написав сім книг, перекладених на 22 мови.
Рік тому Адізес вже відвідував Київ із лекцією «Життєвий цикл корпорації: як організації ростуть і вмирають, і що із цим робити» та розповідав всім бажаючим про секрети менеджменту, а точніше — про "вітаміни", які повинна приймати в індивідуальних дозуваннях кожна організація. Коли випала можливість піти на семінар, мені було цікаво, що ще нового може розповісти Адізес, адже він скрізь популяризує свої закони життєвого циклу та вітамінний комплекс. Але семінар перевершив мої очікування.

Іцхак Адізес (Ichak Adizes) в аудиторії Життєві дослідження та теорії гуру використовуються не лише у бізнесі, Адізес торкається таких проблемних тем, як: місце людини в суспільстві, в бізнесі, міжособистісні та внутрішньоособистісні стосунки. Виходячи з виступів та праць доктора, можна знайти відповіді на питання: а яким насправді повинен бути успішний керівник? що необхідно робити, щоб бути ефективним та результативним в довгостроковій перспективі? яка формула життєвого успіху?

Виходячи з останніх тенденцій та потреб ринку, орієнтація підприємства лише на отримання прибутку відійшла на другий план. Сьогодні головною метою функціонування компаній стає задоволення потреб клієнтів. Не сукупність чисел чи фінансових результатів роблять компанію успішною, це вже наслідок ефективної та результативної співпраці з клієнтами.

Життя переповнюється стресовими ситуаціями. Конкуренти наступають на п'яти. Необхідно швидко рухатися, реагувати, адаптуватися до змін. Будь-яка зміна — це стрес, виклик. Менеджмент — це керування людьми і це часто-густо призводить до конфліктів. Від постійних змін ви міцнішаєте, конфлікти — загартовують. Доктор Адізес закликає не боятися змін та конфліктів, бо це життя.

Не намагайтесь пройти всі зміни самотужки та наодинці створити і розвивати компанію. Для успіху необхідно мати допоміжну компліментарну команду. Це як у шлюбі — чоловік та жінка доповнюють один одного. Для спільного тандему та успіху в бізнесі край необхідна культура спільної довіри та поваги. Культура формується зсередини та поширюється назовні. Необхідно мати внутрішньо сильну та згуртовану команду, щоб швидко рухатися і бути попереду конкурентів. А якщо постійно витрачати енергію на вирішення внутрішньоособистих проблем, то компанія буде слабкою та вразливою.

"По мірі росту компанії, вуха ії керівника мають теж рости, рот навпаки — зменшуватися" (Іцхак Адізес)
У нормальній, здоровій організації люди часто мають різну думку щодо однієї проблеми, і це нормально, оскільки кому буде цікаво, коли з вами постійно погоджуються. Зі спілкування необхідно виносити щось корисне, уникайте тих, хто багато говорить і нічого не скаже розумного для вас. Поважають тих, у кого можна навчитись новому, ви можете не погоджуватись з їх думкою, але маєте поважати її. Це і є культура поваги.

Що таке культура спільної довіри? Це спільний інтерес, хоча й не завжди однакові думки. Чим більше довіри в компанії, тим більше енергії зберігається для вирішення зовнішніх питань.

виступає Іцхак Адізес (Ichak Adizes) За законом Адізеса, "...постійна енергія є передбачено розподіленою. Спочатку вона витрачається на внутрішню інтеграцію, а те що залишається — на зовнішню". Дотримання цього закону є формулою успіху. Логічно, оскільки людина часто не впевнена у собі і багато витрачає енергії назовні, думаючи: що про мене подумають інші? як я виглядаю? що взагалі робити? Вона не може здорово дивитися на світ. Успіх йде із внутрішнього стрижня, якщо внутрішньо ви хворі, то ззовні можете померти.

Якщо повернутися до організації, то Адізес дає чіткі пропозиції для побудови єдиної команди, кожний індивід якої готовий до змін, вміє поважати, довіряти, навчатися та справлятися з конфліктами. Команда складається з різних по характеру менеджерів (відповідно до РАЕІ), тому керівникові необхідно мати незалежний погляд та здоровий глузд, щоб разом знайти відповіді на такі запитання: Що ми вирішили зробити? Коли це треба зробити? Як ми це будемо робити? Хто це буде робити?

Тобто успіх за словами Адізеса — це, з одного боку, наявність культури спільної довіри та поваги, а з іншого — спільне бачення, цінності, процеси, структура компанії і, звичайно, люди командного духу, які інтегрують та вводять в дію всю систему.

Подяка організатору події — Києво-Могилянській бізнес-школі (kmbs).

Посилання по темі:


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Тайм-менеджмент. Правильная организация времениТайм-менеджмент. Правильная организация времени
Поймай мечту за хвост. Как зарабатывать, занимаясь любимым деломПоймай мечту за хвост. Как зарабатывать, занимаясь любимым делом
Нетворкинг для интровертовНетворкинг для интровертов
Личный бренд. Позаботьтесь о вашей репутации прежде, чем это сделают другиеЛичный бренд. Позаботьтесь о вашей репутации прежде, чем это сделают другие
Тайм-менеджментТайм-менеджмент

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)