ПОДІЇ | Перемога

Українська команда — переможець міжнародного чемпіонату зі стратегічного менеджменту

Українська команда «S.T.O.R.M.» стала переможцем міжнародного чемпіонату світу зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge 2009/2010, який пройшов 19 травня 2010 року в російському Ханти-Мансійську. Серед 32-х країн з Європи, Азії, Африки та Америки команда з України вперше зайняла перше місце.

команда «S.T.O.R.M.» Світовий чемпіонат зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge International проводиться з 1980 року. Щороку в ньому бере участь більше 30 000 топ-менеджерів з 32-х країн. Україна першою з країн СНД приєдналася до участі у Чемпіонаті у 2006 році. За чотири роки в змаганнях з української сторони взяли участь менеджери більше 300 національних і мультинаціональних компаній. За роки участі в Чемпіонаті команди від України не піднімалися вище 15-го місця в загальносвітовому заліку. В основі змагання лежить комп'ютерна бізнес-стимуляція, яка відображає діяльність віртуальної компанії з оборотом у 200 млн. євро. Кожна команда представляє собою раду директорів цієї компанії. Завдання учасників — здійснити правильні управлінські рішення, завдяки яким компанія повинна заробити максимальний прибуток і досягти найвищої вартості акцій на біржі.

Цікаво відзначити, що команда «S.T.O.R.M.» складається не з досвідчених менеджерів, а з львівських студентів 4-5 курсів: Маркіян Серчинський, Тарас Гера, Софія Сидор, Остап Кушпета (Львівський Національний Університет імені Івана Франка) і Володимир Мисак (Національний Університет "Львівська політехніка").

«Перемога України на Міжнародному Фіналі GMC довела всьому світу, що наша країна здатна конкурувати на рівноправній основі з будь-якою державою, а її майбутнє — у молодих, амбітних та професійних менеджерах, здатних вирішувати завдання будь-якого рівня складності, — сказала Анна Дегтерьова, генеральний директор GMC Україна, на прес-конференції. — Багато хто не розуміє, що в сучасних умовах швидко зростаючих ринків потрібні люди, здатні швидко аналізувати ситуацію, швидко приймати рішення і швидко діяти. Саме в цьому ми бачимо запоруку високої конкурентоспроможності будь-якої країни. Україна тут не є винятком. І ми пишаємося тим, що у нас є Майбутнє, завдяки людям, які його наближають. Наші хлопці і дівчата, що входять в команду переможців Міжнародного Фіналу зі стратегічного менеджменту, довели це однозначно».comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
9-10 квітня 2020
Київ
Мегатренди 2030. Нова роль керівника майбутнього
11-12 квітня 2020
Київ
Категорійний менеджмент 4.0. Нові практики впровадження
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
12 важелів успіху12 важелів успіху
Можливо все!Можливо все!
Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритетиКоротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)