ПОДІЇ | Перемога

Українська команда — переможець міжнародного чемпіонату зі стратегічного менеджменту

Українська команда «S.T.O.R.M.» стала переможцем міжнародного чемпіонату світу зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge 2009/2010, який пройшов 19 травня 2010 року в російському Ханти-Мансійську. Серед 32-х країн з Європи, Азії, Африки та Америки команда з України вперше зайняла перше місце.

команда «S.T.O.R.M.» Світовий чемпіонат зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge International проводиться з 1980 року. Щороку в ньому бере участь більше 30 000 топ-менеджерів з 32-х країн. Україна першою з країн СНД приєдналася до участі у Чемпіонаті у 2006 році. За чотири роки в змаганнях з української сторони взяли участь менеджери більше 300 національних і мультинаціональних компаній. За роки участі в Чемпіонаті команди від України не піднімалися вище 15-го місця в загальносвітовому заліку. В основі змагання лежить комп'ютерна бізнес-стимуляція, яка відображає діяльність віртуальної компанії з оборотом у 200 млн. євро. Кожна команда представляє собою раду директорів цієї компанії. Завдання учасників — здійснити правильні управлінські рішення, завдяки яким компанія повинна заробити максимальний прибуток і досягти найвищої вартості акцій на біржі.

Цікаво відзначити, що команда «S.T.O.R.M.» складається не з досвідчених менеджерів, а з львівських студентів 4-5 курсів: Маркіян Серчинський, Тарас Гера, Софія Сидор, Остап Кушпета (Львівський Національний Університет імені Івана Франка) і Володимир Мисак (Національний Університет "Львівська політехніка").

«Перемога України на Міжнародному Фіналі GMC довела всьому світу, що наша країна здатна конкурувати на рівноправній основі з будь-якою державою, а її майбутнє — у молодих, амбітних та професійних менеджерах, здатних вирішувати завдання будь-якого рівня складності, — сказала Анна Дегтерьова, генеральний директор GMC Україна, на прес-конференції. — Багато хто не розуміє, що в сучасних умовах швидко зростаючих ринків потрібні люди, здатні швидко аналізувати ситуацію, швидко приймати рішення і швидко діяти. Саме в цьому ми бачимо запоруку високої конкурентоспроможності будь-якої країни. Україна тут не є винятком. І ми пишаємося тим, що у нас є Майбутнє, завдяки людям, які його наближають. Наші хлопці і дівчата, що входять в команду переможців Міжнародного Фіналу зі стратегічного менеджменту, довели це однозначно».comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
8-9 грудня 2021
Київ
Сучасні методи управління виробничими процесами
11-12 грудня 2021
Київ
KPI: матеріальна мотивація персоналу
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Магічне мистецтво ігноруванняМагічне мистецтво ігнорування
Як ніколи не помилятися. Сила математичного мисленняЯк ніколи не помилятися. Сила математичного мислення
Міф про мотивацію. Як налаштуватися на перемогуМіф про мотивацію. Як налаштуватися на перемогу


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)