ПОДІЇ | Нагородження

Названо кращих HR-менеджерів 2006-го року!

Названо кращих HR-менеджерів 2006-го року! 2 березня в рамках всеукраїнського відкритого конкурсу в сфері управління персоналом "HR-2006" пройшла церемонія нагородження кращих HR-менеджерів 2006-го року. Ціль конкурсу — визначити кращі із впроваджених рішень в області управління персоналом і нагородити людей, що втілили їх у життя.

Сама подія проходила в одному із найпопулярніших театрально-концертних залів Києва «Metropolitan Hall» (клуб «Split»), і зібрало близько 200 чоловік, серед яких були керівники великих компаній, директори по персоналу і HR-фахівці. Церемонії вручення нагород передував форум переможців, під час якого були представлені кращі роботи фіналістів. Так, у номінації «Краще рекрутингове рішення» за право бути першим суперничали Наталія Снімщикова, менеджер по персоналу «НМК», Сергій Сторчевой, директор по персоналу «UTICO» та Олена Щедріна, фахівець із підбору персоналу «Київстар». Їхні роботи були признанны високопрофесійними, тому не дивно, що журі довго не могло ухвалити рішення щодо того, хто ж буде переможцем.

Номінація «Краща впроваджена система оцінки» була представлена роботами Тетяни Бабій, директора по персоналу «Sonopia» і Марини Шевченко, фахівця з підбору персоналу «Запоріжтрансформатор». Слід відзначити рівень підготовки фахівців цієї компанії, тому що у фінал конкурсу пройшли два її представники. У номінації «Краще рішення в області побудови системи управління персоналом» — директор по персоналу «Запоріжтрансформатор» Юліана Перун суперничала з Валентиною Серенко — першим заступником голови правління банку «УФГ». А приз за «Краще рішення в області навчання» отримав російський фахівець — Алмаз Закіров, керівник навчального центру Група компаній «ВІКНА РОСТУ» (Москва).

Експертна рада, яка оцінювала результати робіт, складалася з таких відомих HR-фахівців як: Олександр Румянцев, керівник відділу персоналу Нестле Україна; Сергій Теплов, директор по персоналу компанії «Золоті ворота»; Валерій Кушниренко, директор по персоналу компанії «Європродукт»; Юлія Пилипенко, директор по персоналу UMC тощо. Церемонією нагородження керувала Олена Гапич — директор компанії «Right People Management».

Під час церемонії переможці та фіналісти були нагороджені призами і коштовними подарунками. Так за свої старання переможці номінацій отримали: путівки на двох у кращі готелі Анталії (Туреччина) від туристичного оператора «TEZ TOUR», поліси комплексного медичного страхування на суму $30 000 від компанії «Інго-Україна» і безкоштовне навчання в HR-школі «Baltic Training Group». Інші конкурсанти також отримали нагороди, в основному у вигляді можливості безкоштовно навчатися на тренінгах і курсах підвищення кваліфікації для HR-фахівців.

Офіційну частину церемонії завершив святковий банкет і естрадно-концертне шоу, в ході якого гості мали можливість поспілкуватися в неформальній обстановці та відпочити.

Інформація про захід:

    Всеукраїнський відкритий конкурс в сфері управління персоналом "HR-2006" — некомерційний захід, головна мета якого є виявлення кращих впроваджених рішень в управлінні персоналом і нагородження людей, що втілили їх у життя. Організатором конкурсу є найбільший український портал по працевлаштуванню RABOTA.UA.

    До участі в Конкурсі запрошуються HR-директори, керівники відділів і служб управління персоналом, керівники відділів кадрів, менеджери по персоналу і фахівці кадрових служб. Конкурс так само відкритий для участі представників з інших країн.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)