Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


ПОДІЇ | Post Factum

I Міжнародний семінар-практикум HeadhunterRecruiter

Автор: Людмила Білецька, SCG

перший Міжнародний семінар-практикум HeadhunterRecruiter З 18 по 20 квітня 2008 р. в Євпаторії пройшов перший Міжнародний семінар-практикум HeadhunterRecruiter, присвячений обговоренню питань розвитку напрямків сфери управління персоналом, інноваційних підходів у роботі з персоналом, обміну думками й досвідом, навчанню провідними експертами й професіоналами.

Захід був спрямований на розвиток партнерських взаємин між HR-ами, рекрутерами і хедхантерами, на виявлення нових перспектив взаємодії й співробітництва. Треба відзначити, що запропонований цікавий формат заходу щодня мав свою особливість: перший день — день HR-а, другий — день РЕКРУТЕРА, третій — день ХЕДХАНТЕРА. В учасників була можливість вибирати доповіді, майстер-класи, міні-тренінги, круглі столи, дискусії, ділові ігри за своїм напрямком і бажанням.

Хочеться відзначити виступ Сергія Калінічева і Михайла Гриценко, керуючих партнерів компанії «H&C Developers» (Москва). У доповіді «Розвиток емоційного інтелекту співробітників і зв'язок із бізнес-результатами» було розкрито яким чином різні типи емоційного інтелекту (EQ) впливають на роботу компанії. Емоційна компетентність співробітників — ключова ланка на шляху підвищення здатності вибудовувати відносини в команді та з бізнес-партнерами, впливовості співробітників, навченості людей, а також їхньої вмотивованості, уміння отримувати задоволення від роботи й здатності транслювати корпоративні цінності. Ми побачили незамінну роль HR-менеджера в розвитку EQ, що забезпечує проривні результати в бізнесі.

Великий інтерес викликав виступ Сергія Шеїна, директора Інституту бізнес-технологій Холдингу Атлант-М. Швидкий ріст Холдингу, проникнення його на ринки країн СНД, викликав необхідність у залученні нових топ-менеджерів, менеджерів середньої ланки, яких необхідно було навчати специфіки роботи компанії. Ринок не міг задовольнити потреби компанії в наданні послуг з освіти необхідної якості й вартості, також не було впевненості, що пропоновані навчальні програми — це саме ті знання, які необхідні для співробітників Холдингу з урахуванням специфіки його бізнесу. Було ухвалене рішення ростити їх усередині компанії, тобто створити корпоративну бізнес-школу для всіх співробітників, від механіків до генеральних директорів. І в 2000-му році було відкрито корпоративний Інститут бізнес-технологій, що і вирішує проблеми кадрів у швидкозростаючій компанії. Навчання в Інституті проходять співробітники з Мінська, Києва, Москви, Петербурга й регіонів. Мікс із очного й дистанційного навчання дозволив створити цілісну й безперервну систему підвищення кваліфікації всіх категорій співробітників.

Багатьох учасників семінару зацікавив механізм відбору персоналу для формування топ-менеджерів. Сергій Шеїн відзначив: «Як при відборі, так і при формуванні майбутніх топ-менеджерів у процесі навчання враховується насамперед збіг особистісних цінностей і цінностей корпоративної культури. Конфлікти на рівні цінностей — найкатастрофічні в силу самої природи цінності як «категоричної вимоги людини до самої себе, світу, оточуючим людям». Доповідач привів тести для тестування стилю керівника, розроблені усередині компанії, що викликало неабиякий інтерес у слухачів.

Яскравим і цікавим був виступ Ксенії Шматкової, директора з управління персоналом компанії «Діболд Селф-Сервіс СНД» (Москва). Доповідь була присвячена балансу між роботою й особистим життям. З огляду на те, що більшість учасників семінару-практикуму були представниці прекрасної статі, питань було дуже багато.

Незвичний формат виступу запропонував Роман Золотовицький, директор Moreno-Institute Moskow-Heidelberg, сертифікований соціодраматург. Він показав соціодраму «Діалог першої особи й керівника служби персоналу». Кожен учасник міг зіграти, як актор у театрі, у ситуації, що хвилює його в кар'єрі. У процесі гри в рішенні конфліктних ситуацій виникали несподівані повороти. Учасники самі для себе розкривали у своїх учинках багато нового й несподіваного.

Не пройшов непоміченим для аудиторії майстер-клас Олени Штефієнко «Ефективний хедхантінг за допомогою роботи із цінностями», керівника рекрутингової компанії «Team Staff» (Київ). Олена на прикладах зі своєї практики показала важливість аналізу цінностей компанії та претендента на посаду топ-менеджера, а також необхідність співпадіння їхніх цінностей.

Хочеться сказати велике спасибі організаторам семінару-практикуму, команді компанії «Персонал Студія» й особисто Катерині Пєнковій, за увагу, турботу до кожного учасника, за якісно відібрані доповіді, за надану можливість спілкування HR-ів, рекрутерів і хедхантерів. Ми отримали багато позитивних емоцій і, хотілося б, щоб такий захід відбувся знову з новими ідеями і питаннями.

Зі враженнями учасників можна ознайомитись на офіційному сайті заходу — www.hrseminar.com.ua.РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Стратегия жизниСтратегия жизни
Миллионер без диплома. Как добиться успеха без традиционного образованияМиллионер без диплома. Как добиться успеха без традиционного образования
Гениальность на заказ. Легкий способ поиска нестандартных решений и идейГениальность на заказ. Легкий способ поиска нестандартных решений и идей
Мастерство жизни. Внутренняя динамика развитияМастерство жизни. Внутренняя динамика развития
Не в знании сила. Как сомнения помогают нам развиватьсяНе в знании сила. Как сомнения помогают нам развиваться

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  
Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)