ПОДІЇ | Post Factum

Re: Re:структуризація Бізнесу

Наприкінці квітня у Києві відбулась Практична конференція "Re:структуризація Бізнесу — цілі, задачі, результати", що була організована компанією Conference House. Цей захід є одним з ряду безумовно цікавих та корисних подій, запропонованих цією компанією для управлінських професійних кіл.

Дводенний формат для такого роду подій є адекватним при наповненні та підтриманні інтересу для аудиторії, якщо тема того варта. А тема була того вартою. Більше того, "потужність" теми навіть "розірвала" професійне поле для обговорення. Глибокі мандрівки у функціональні глибини часом "відключали" більшу частину залу, яка відповідно не могла розділити "захоплення" виступаючого тонкощами чи то юридичних аспектів, чи то фінансових інструментів, що безумовно зменшувало коефіцієнт корисної дії промови для слухачів.

Це не означає, що про ці речі не варто говорити, навпаки, вони, очевидно, мають бути окремими, спеціалізованими напрямками роботи чи то окремих секцій, чи то окремих конференцій.

Ключові поняття, навколо яких вибудовувалась дискусія (явно чи не явно, оскільки обмін думками поза межами, вочевидь, був дискусійним) були такими: "реструктуризація", "управління змінами", "реалізація проекту змін", "інновації", "корпоративні програми страхування", "позикові засоби", "юридичні аспекти","податкові аспекти", "реорганізація холдингових структур", "інвестиційний ринок", "венчурний капітал", "теорія обмежень", "структуризація компаній", "реорганізація фінансової функції", "бюджетування", і навіть "реструктуризація збуту".

Так само хотілося б відчути ціліснішу концепцію щодо підбору виступаючих та наповнення їх презентацій. Опції, які дозволяли собі люди з мікрофоном, варіювались у рамках "свого досвіду (я думаю це вам цікаво)", "мої послуги можна було б назвати так — прошу, я перед вами" до "навчання: як я думаю ці речі треба робити". Найсумнішими були звичайні та відверті "рекламні паузи", що трохи дивувало, оскільки кращою рекламою виступаючого мали б бути його професійні міркування, а не озвучений перелік послуг. На щастя, такого "добра" було не багато.

Отже, рівень виступу визначався по факту уявленням власне виступаючого про свою місію на трибуні. Декілька яскравих, повноцінних за стилем і за наповненням презентацій стали окрасою конференції. Не впадаючи у потенційний конфлікт інтересів з моїм відчуттям інших учасників, відзначу насамперед яскраву і корисну розповідь Першого віце-президента "Українського Медіа Холдингу" Григорія Шверка "Реструктуризація як спосіб управління розвитком бізнесу". Стиль та ідеї, озвучені як реалізовані практичні кроки, стали хорошим камертоном для інших у подачі свого матеріалу.

Решта виступів створила, тим не менше, досить цікаву картину стану розуміння проблем та пропозицій до їх вирішення в Україні — далеко не репрезентативну, але цілком інформативну, що було корисно учасникам конференції.

Власне, це і дає підставу висловлювати побажання організаторам — розвивайте цю тематику, оскільки вона є актуальною, є можливості до розвитку з відповідною "реструктуризацією" наповнення та складу учасників. Існує природна потреба та той інтерес, який ще можна і потрібно створювати, підвищуючи рівень управлінської спроможності керівників в Україні.

Також хочу відзначити, хорошу, "відкатану" організацію, за що, мабуть, слід окремо подякувати організаторам та їхнім спонсорам-партнерам. Якісний сервіс організаторів, відпрацьований до деталей, зручний конференц-зал, хороші матеріали, забезпечували якісну робочу обстановку для учасників. Вміння забезпечити хорошу робочу і комфортну атмосферу стає вже якісною ознакою, візитівкою організаторів.

Конференція зібрала до 90 учасників і природнім було чути основні робочі мови управлінця в Україні — українську, російську та англійську. Було відчутно глобалізаційні тенденції інтелектуального середовища, в якому наочно оперують сьогодні управлінці в Україні. Представники різних країн дуже легко знаходили спільну мову як в залі, так і поза ним. Це не тільки взаємний культурний вплив, а і бенчмаркінг ідей і розширення ментального поля своїх інтересів.

Олександр Саврук, директор SCG.
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
24 січня 2017
Київ, Український дім
Менеджер і команда. Як створити команду мрії (Максим Батирєв)
24 січня 2017
Київ, Готель «Мир»
Тайм-менеджмент і принципи делегування (Наталія Дегтярьова)
26-27 січня 2017
Київ
Спеціаліст із навчання і розвитку — SpTD (Оксана Кондратенко)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Бизнесхак на каждый день. Экономьте время, деньги и силыБизнесхак на каждый день. Экономьте время, деньги и силы
Сделай себя сам. Советы для тех, кто хочет оставить свой следСделай себя сам. Советы для тех, кто хочет оставить свой след
Личная эффективность. Harvard Business Review: 10 лучших статейЛичная эффективность. Harvard Business Review: 10 лучших статей
Доведи идею до ума. 100 творческих упражнений для мозгового штурма, проработки и реализации проектовДоведи идею до ума. 100 творческих упражнений для мозгового штурма, проработки и реализации проектов
Эмоциональный интеллект 2.0Эмоциональный интеллект 2.0

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)