Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


ПОДІЇ | Post Factum 16 травня 2006 р.

Інвестиції в економіку України: угода між IFC та «ХФК Біокон»

15 травня 2006-го року відбулась церемонія підписання угоди та прес-конференція щодо надання кредиту Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation, IFC) Хіміко-фармацевтичній компанії "Біокон".

На прес-конференції були присутні Гі Еллена — директор департаменту IFC з питань здоров'я та освіти; Олена Волошина — керівник діяльності IFC в Україні; та Олександр Яворський — президент "ХФК Біокон".

"Цей захід є багато в чому доволі оригінальним, хоча б тому, що досі більшість угод підписувалося за закритими дверима. Сьогодні журналісти мають честь бути присутніми безпосередньо при підписанні угоди надання кредиту", — такими словами відкрилася церемонія підписання угоди між IFC та "ХФК Біокон". Всі екземпляри договору (4 — українською мовою і 4 — англійською) були підписані обома сторонами, після чого почалася прес-конференція.

"Це перша інвестиція IFC у розвиток логістичної сервісної компанії в Україні, — зазначила Олена Волошина — керівник діяльності IFC в Україні. — Участь IFC допоможе українській компанії розширити свою діяльність та поліпшити ефективність ведення бізнесу". Олена також подякувала за внесок у справу Групі стратегічного консалтингу (Strategic Consulting Group, SCG), яка допомогла вибрати і підготувати клієнта до роботи з IFC.

Гі Еллена додав, що займаючи позицію лідера "ХФК Біокон" задає високі стандарти діяльності в усій галузі і пообіцяв, що $3,5 млн. (саме на таку суму був підписаний договір) — це далеко не остання (хоча й перша) інвестиція IFC у сектор охорони здоров'я України. "Ми співпрацюємо з українськими компаніями дуже давно, але це наша перша інвестиція у сферу охорони здоров'я". Гі Еллена дуже чітко пояснив вибір IFC: "Серед усіх компаній було вибрано «ХФК Біокон», тому що саме тут ми побачили хороший менеджмент та прозорість, які роблять свою справу".

Останнім виступав президент "ХФК Біокон" — Олександр Яворський. Він подякував IFC за співробітництво і зазначив: "Інвестиція IFC забезпечила нам доступ до довгострокового фінансування, яке ми не могли б отримати в Україні з інших джерел. $3,5 млн. — це лише крапля в морі — найціннішим є те, що ми знайшли у IFC надійного партнера, з яким будемо співпрацювати і надалі. Успіх цього проекту повинен показати іншим потенційним інвесторам в Україні, що проекти з дистрибуції фармацевтичних препаратів можуть бути економічно привабливими та мати велике значення для розвитку економіки". Олександр Яворський також подякував компанії SCG та особисто її керівникові Олександру Савруку за сприяння у підписанні угоди та довгу і наполегливу роботу, яка цьому передувала.

Було розказано, на що витрачатимуться інвестиції. Олександр поділився інформацією про те, що загальна вартість проекту — $7 млн. з них на частку інвестицій з боку IFC припадає половина. Завдяки цим коштам "ХФК Біокон" матиме змогу побудувати нові приміщення для складів, оскільки існуючих потужностей уже не вистачає. Окрім того, "ХФК Біокон" прагне вкласти частину грошей у покращення інформаційної системи компанії, що, очевидно, означатиме перехід на нову інформаційну платформу.

Що ж до майбутніх планів IFC в Україні, то ними поділилася Олена Волошина. Вона наголосила, що в загальному цей проект є далеко не першим, і ясна річ, що не останнім в Україні. На даний момент IFC веде співпрацю з багатьма іншими українськими компаніями. Керівник діяльності IFC в Україні навіть відкрила невеличку таємницю: "Якщо всі заплановані на даний момент проекти відбудуться, то загальна сума інвестицій складе близько $200 млн."

Ярослав Федорак, MCUa.РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Гении и аутсайдеры. Почему одним все, а другим ничего?Гении и аутсайдеры. Почему одним все, а другим ничего?
МВА за 10 дней. Самое важное из программ ведущих бизнес-школ мираМВА за 10 дней. Самое важное из программ ведущих бизнес-школ мира
Принцип Питера, или Почему дела идут вкривь и вкосьПринцип Питера, или Почему дела идут вкривь и вкось
Кради как художник. 10 уроков творческого самовыраженияКради как художник. 10 уроков творческого самовыражения
Личный бренд. Позаботьтесь о вашей репутации прежде, чем это сделают другиеЛичный бренд. Позаботьтесь о вашей репутации прежде, чем это сделают другие

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  
Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)