ПОДІЇ | Post Factum 16 травня 2006 р.

Інвестиції в економіку України: угода між IFC та «ХФК Біокон»

15 травня 2006-го року відбулась церемонія підписання угоди та прес-конференція щодо надання кредиту Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation, IFC) Хіміко-фармацевтичній компанії "Біокон".

На прес-конференції були присутні Гі Еллена — директор департаменту IFC з питань здоров'я та освіти; Олена Волошина — керівник діяльності IFC в Україні; та Олександр Яворський — президент "ХФК Біокон".

"Цей захід є багато в чому доволі оригінальним, хоча б тому, що досі більшість угод підписувалося за закритими дверима. Сьогодні журналісти мають честь бути присутніми безпосередньо при підписанні угоди надання кредиту", — такими словами відкрилася церемонія підписання угоди між IFC та "ХФК Біокон". Всі екземпляри договору (4 — українською мовою і 4 — англійською) були підписані обома сторонами, після чого почалася прес-конференція.

"Це перша інвестиція IFC у розвиток логістичної сервісної компанії в Україні, — зазначила Олена Волошина — керівник діяльності IFC в Україні. — Участь IFC допоможе українській компанії розширити свою діяльність та поліпшити ефективність ведення бізнесу". Олена також подякувала за внесок у справу Групі стратегічного консалтингу (Strategic Consulting Group, SCG), яка допомогла вибрати і підготувати клієнта до роботи з IFC.

Гі Еллена додав, що займаючи позицію лідера "ХФК Біокон" задає високі стандарти діяльності в усій галузі і пообіцяв, що $3,5 млн. (саме на таку суму був підписаний договір) — це далеко не остання (хоча й перша) інвестиція IFC у сектор охорони здоров'я України. "Ми співпрацюємо з українськими компаніями дуже давно, але це наша перша інвестиція у сферу охорони здоров'я". Гі Еллена дуже чітко пояснив вибір IFC: "Серед усіх компаній було вибрано «ХФК Біокон», тому що саме тут ми побачили хороший менеджмент та прозорість, які роблять свою справу".

Останнім виступав президент "ХФК Біокон" — Олександр Яворський. Він подякував IFC за співробітництво і зазначив: "Інвестиція IFC забезпечила нам доступ до довгострокового фінансування, яке ми не могли б отримати в Україні з інших джерел. $3,5 млн. — це лише крапля в морі — найціннішим є те, що ми знайшли у IFC надійного партнера, з яким будемо співпрацювати і надалі. Успіх цього проекту повинен показати іншим потенційним інвесторам в Україні, що проекти з дистрибуції фармацевтичних препаратів можуть бути економічно привабливими та мати велике значення для розвитку економіки". Олександр Яворський також подякував компанії SCG та особисто її керівникові Олександру Савруку за сприяння у підписанні угоди та довгу і наполегливу роботу, яка цьому передувала.

Було розказано, на що витрачатимуться інвестиції. Олександр поділився інформацією про те, що загальна вартість проекту — $7 млн. з них на частку інвестицій з боку IFC припадає половина. Завдяки цим коштам "ХФК Біокон" матиме змогу побудувати нові приміщення для складів, оскільки існуючих потужностей уже не вистачає. Окрім того, "ХФК Біокон" прагне вкласти частину грошей у покращення інформаційної системи компанії, що, очевидно, означатиме перехід на нову інформаційну платформу.

Що ж до майбутніх планів IFC в Україні, то ними поділилася Олена Волошина. Вона наголосила, що в загальному цей проект є далеко не першим, і ясна річ, що не останнім в Україні. На даний момент IFC веде співпрацю з багатьма іншими українськими компаніями. Керівник діяльності IFC в Україні навіть відкрила невеличку таємницю: "Якщо всі заплановані на даний момент проекти відбудуться, то загальна сума інвестицій складе близько $200 млн."

Ярослав Федорак, MCUa.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
28 березня 2018
Київ
Фейсбук і Інстаграм для бізнесу. Стратегії розвитку бренду і залучення клієнтів в соціальних мережах (Світлана Прохоровська)
30 березня 2018
Львів
Майстер-клас Радислава Гандапаса «SelfMadeMan: самоменеджмент і самомотивація»
31 березня 2018
Львів
Майстер-клас Радислава Гандапаса «Хрест лідера»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Экономист под прикрытиемЭкономист под прикрытием
Бизнес по правилам и без. Как добиться успеха, не потеряв себяБизнес по правилам и без. Как добиться успеха, не потеряв себя
Победи прокрастинацию! Как перестать откладывать дела на завтраПобеди прокрастинацию! Как перестать откладывать дела на завтра
Игнорируй всех, или Как стать креативнымИгнорируй всех, или Как стать креативным
Искусство офисных интриг. Как построить успешную карьеру в мире лжи, подстав и грязной игрыИскусство офисных интриг. Как построить успешную карьеру в мире лжи, подстав и грязной игры


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)