ІНТЕРВ’Ю | Capability Building 7 квітня 2021 р.

McKinsey: Створення потенціалу бізнесу — 2030

Джерело: Delo.ua

Джон Гарсіа (Jon Garcia), Деніель Пактод (Daniel Pacthod) і Майкл Парк (Michael Park), старші партнери різних офісів компанії McKinsey, і Ліз МакНаллі (Liz McNally), партнер у нью-йоркському офісі, переконані, що в майбутньому найбільш успішні організації будуть розвивати навички своїх співробітників, використовуючи міць технологій, нерозривно пов’язуючи нарощування потенціалу з цінністю бізнесу і роблячи розвиток талантів пріоритетом на рівні CEO.

McKinsey: Створення потенціалу бізнесу — 2030

Технології та індивідуальний підхід

Майкл Парк: Я думаю, що епоха створення можливостей на основі подій закінчилася. Ми повинні піти від "Давайте зберемо всіх у кімнаті і проведемо шикарний семінар". Тепер нам потрібно перейти до моделі, в якій ми використовуємо технології, дистанційне навчання, більше мікронавчання, ніж навчання на основі подій, і більше симуляцій, які дійсно занурюють учасників у те, як вони виконують свою роботу.

Я також думаю, що за допомогою аналізу даних ми зможемо набагато точніше визначити можливості, які намагаємося створити. Таким чином, курси і семінари з розвитку навичок будуть більш адаптованими до конкретної людини, більш захоплюючими для аудиторії і в результаті набагато більш ефективними.

Деніель Пактод: Деякі з нас люблять ходити в спортзал, і ми відвідуємо його кілька разів на тиждень. Для розвитку навичок буде застосовуватися той самий образ мислення: не буде дня чи тижня, щоб ви не інвестували час у себе, у свій розвиток. Технології дозволять нам це зробити. Наприклад, якщо ви фахівець із виробництва і хочете дізнатися про майбутнє Індустрії 4.0, замість того, аби їхати на завод, ви зможете скористатися технологіями доповненої / віртуальної реальності і відвідати завод без безпосередньої присутності на ньому.

Що повинні робити лідери

Ліз МакНаллі: Старші керівники в організації повинні бути віддані розвитку навичок і здібностей, і робити акцент на важливості цього розвитку, розповідаючи особисті історії та персонально беручи участь у навчальних і тренінгових програмах.

Деніель Пактод: Лідер має відкриватися, має розкривати, має ділитися тим, як він розвиває свій особистий стиль лідерства і особисту операційну модель. Коли це відбувається, лідер створює культуру постійного вдосконалення лідерства.

Джон Гарсіа: Звичайно, нарощування потенціалу — це вічний процес. Він ніколи не закінчується. Йдеться про постійне підкріплення і постійне застосування нового навику, щоб це було не тільки на рівні знань співробітника, але й на рівні його фактичної діяльності. Тому створення можливостей для такого розвитку — одна з найважливіших речей, яку можуть зробити керівники. І головне, щоб співробітники розуміли важливість застосування нових навичок у повсякденній роботі.

Створення потенціалу як стратегічна перевага

Ліз МакНеллі: Одна з найбільш важливих речей, яку повинна зробити організація, — це зрозуміти роль між нарощуванням потенціалу і цінністю для бізнесу.

Майкл Парк: Який відсоток доходів ви вкладаєте в свою робочу силу? Я думаю, що це те, що ми побачимо в наступному десятилітті: люди стануть набагато краще розуміти важливість інвестицій у створення потенціалу і будуть це робити. Багато хто говорить про війну за таланти, кажуть про таланти, які роблять компанію унікальною. Але чи багато хто може сказати, скільки грошей вони вкладають у людей і яку ефективність отримують від цих вкладень. Інвестиції — це внесок у нарощування потенціалу в таких областях як стійкість і адаптованість, тематичне навчання, коучинг керівників і цілий ряд речей, котрі роблять співробітників набагато ефективнішими.

Ліз МакНеллі: Створення потенціалу та навчання повинні бути предметом порядку денного генерального директора і ради директорів. І їм треба не просто думати про це на рівні себе і своїх колег. Їм слід думати про всіх ключових співробітників: які можливості будуть критично важливими в якості конкурентної переваги для компанії в майбутньому? Відповівши на це питання, можна переходити до планування розвитку цих здібностей.

Джон Гарсія: Розвиток талантів — завдання кожного керівника в організації. Якби мені потрібно було дати керівникам одну пораду в період великих зовнішніх викликів, я б порекомендував впровадження програми з нарощування потенціалу в компанії. І, в першу чергу, цією здатністю мають володіти самі лідери. Я думаю, що саме це визначає різницю між переможцями і переможеними.

За матеріалами "Capability building in 2030", McKinsey Insights.

Ілюстрація: imaworldwide.comcomments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
19-22 квітня 2021
Онлайн-курс
Ефективне управління товарними запасами
21-22 квітня 2021
Київ+ONLINE
Управління проектами
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Твій мозок — суперзірка. Використовуй на повну!Твій мозок — суперзірка. Використовуй на повну!
Переваги поразокПереваги поразок
12 важелів успіху12 важелів успіхуbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)