ІНТЕРВ’Ю | Capability Building 7 квітня 2021 р.

McKinsey: Створення потенціалу бізнесу — 2030

Джерело: Delo.ua

Джон Гарсіа (Jon Garcia), Деніель Пактод (Daniel Pacthod) і Майкл Парк (Michael Park), старші партнери різних офісів компанії McKinsey, і Ліз МакНаллі (Liz McNally), партнер у нью-йоркському офісі, переконані, що в майбутньому найбільш успішні організації будуть розвивати навички своїх співробітників, використовуючи міць технологій, нерозривно пов’язуючи нарощування потенціалу з цінністю бізнесу і роблячи розвиток талантів пріоритетом на рівні CEO.

McKinsey: Створення потенціалу бізнесу — 2030

Технології та індивідуальний підхід

Майкл Парк: Я думаю, що епоха створення можливостей на основі подій закінчилася. Ми повинні піти від "Давайте зберемо всіх у кімнаті і проведемо шикарний семінар". Тепер нам потрібно перейти до моделі, в якій ми використовуємо технології, дистанційне навчання, більше мікронавчання, ніж навчання на основі подій, і більше симуляцій, які дійсно занурюють учасників у те, як вони виконують свою роботу.

Я також думаю, що за допомогою аналізу даних ми зможемо набагато точніше визначити можливості, які намагаємося створити. Таким чином, курси і семінари з розвитку навичок будуть більш адаптованими до конкретної людини, більш захоплюючими для аудиторії і в результаті набагато більш ефективними.

Деніель Пактод: Деякі з нас люблять ходити в спортзал, і ми відвідуємо його кілька разів на тиждень. Для розвитку навичок буде застосовуватися той самий образ мислення: не буде дня чи тижня, щоб ви не інвестували час у себе, у свій розвиток. Технології дозволять нам це зробити. Наприклад, якщо ви фахівець із виробництва і хочете дізнатися про майбутнє Індустрії 4.0, замість того, аби їхати на завод, ви зможете скористатися технологіями доповненої / віртуальної реальності і відвідати завод без безпосередньої присутності на ньому.

Що повинні робити лідери

Ліз МакНаллі: Старші керівники в організації повинні бути віддані розвитку навичок і здібностей, і робити акцент на важливості цього розвитку, розповідаючи особисті історії та персонально беручи участь у навчальних і тренінгових програмах.

Деніель Пактод: Лідер має відкриватися, має розкривати, має ділитися тим, як він розвиває свій особистий стиль лідерства і особисту операційну модель. Коли це відбувається, лідер створює культуру постійного вдосконалення лідерства.

Джон Гарсіа: Звичайно, нарощування потенціалу — це вічний процес. Він ніколи не закінчується. Йдеться про постійне підкріплення і постійне застосування нового навику, щоб це було не тільки на рівні знань співробітника, але й на рівні його фактичної діяльності. Тому створення можливостей для такого розвитку — одна з найважливіших речей, яку можуть зробити керівники. І головне, щоб співробітники розуміли важливість застосування нових навичок у повсякденній роботі.

Створення потенціалу як стратегічна перевага

Ліз МакНеллі: Одна з найбільш важливих речей, яку повинна зробити організація, — це зрозуміти роль між нарощуванням потенціалу і цінністю для бізнесу.

Майкл Парк: Який відсоток доходів ви вкладаєте в свою робочу силу? Я думаю, що це те, що ми побачимо в наступному десятилітті: люди стануть набагато краще розуміти важливість інвестицій у створення потенціалу і будуть це робити. Багато хто говорить про війну за таланти, кажуть про таланти, які роблять компанію унікальною. Але чи багато хто може сказати, скільки грошей вони вкладають у людей і яку ефективність отримують від цих вкладень. Інвестиції — це внесок у нарощування потенціалу в таких областях як стійкість і адаптованість, тематичне навчання, коучинг керівників і цілий ряд речей, котрі роблять співробітників набагато ефективнішими.

Ліз МакНеллі: Створення потенціалу та навчання повинні бути предметом порядку денного генерального директора і ради директорів. І їм треба не просто думати про це на рівні себе і своїх колег. Їм слід думати про всіх ключових співробітників: які можливості будуть критично важливими в якості конкурентної переваги для компанії в майбутньому? Відповівши на це питання, можна переходити до планування розвитку цих здібностей.

Джон Гарсія: Розвиток талантів — завдання кожного керівника в організації. Якби мені потрібно було дати керівникам одну пораду в період великих зовнішніх викликів, я б порекомендував впровадження програми з нарощування потенціалу в компанії. І, в першу чергу, цією здатністю мають володіти самі лідери. Я думаю, що саме це визначає різницю між переможцями і переможеними.

За матеріалами "Capability building in 2030", McKinsey Insights.

Ілюстрація: imaworldwide.comcomments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
4 грудня 2021 — 15 січня 2022
Онлайн-курс
Стратегічний розвиток бізнесу
8-9 грудня 2021
Київ
Сучасні методи управління виробничими процесами
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Можливо все!Можливо все!
Творча впевненість. Як розкрити свiй потенцiалТворча впевненість. Як розкрити свiй потенцiал
Нетворкінг для інтровертів. Поради для комфортної та ефективної комунікаціїНетворкінг для інтровертів. Поради для комфортної та ефективної комунікації


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)