Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Ефективність 16 січня 2013 р.

Сім кроків на шляху до підвищення продуктивності

Джон Зенгер (John Zenger), співзасновник та генеральний директор Zenger Folkman, компанії, яка займається розвитком лідерів, розповідає про способи підвищення управлінської ефективності.

Джон Зенгер (John Zenger)
Джон Зенгер
(John Zenger)
Тема підвищення продуктивності турбує майже всіх лідерів бізнесу. Джек Уелч (Jack Welch), один із найефективніших управлінців XX століття, колись казав, що люди часто мають куди більший потенціал та здібності, ніж ми звикли вважати. Дослідження свідчать, що ефективність залежить від складності роботи, яку повинен виконати той чи інший працівник. І що складнішою є робота, то більша різниця буде між найбільш та найменш ефективними працівниками. Так, 5% викладацького складу університету продукує 80% всіх наукових публікацій. І подібну закономірність можна простежити практично всюди.

Інтерес до вдосконалення продуктивності приводить нас до двох очевидних практичних питань:

  1. Що повинні зробити лідери для створення клімату, який спонукатиме людей працювати на максимумі свого потенціалу?
  2. Що лежить в основі бажання докладати додаткові зусилля?

Нижче наведено перелік пунктів, які частково дають відповіді на ці запитання:

  1. Переосмислення роботи. Нам часто доводиться чути від людей: "Я йду на роботу" — так, неначе робота — це географічна локація. Один із найочевидніших способів досягнути вищої результативності — змінити сприйняття роботи і почати ставитися до неї як до певного результату, що повинен бути досягнутий. Компанії Best Buy вдалося підвищити продуктивність на 35%, коли люди почали відчувати відповідальність за результат, а не просто бути "на роботі" протягом певної кількості оплачуваних годин.

  2. Цілі повинні бути чіткими і зрозумілими. Кожна людина в компанії повинна знати, чого вона хоче досягнути і куди прямує компанія в цілому.

  3. Наголос на постійному вдосконаленні. Кожен в компанії повинен відчувати підтримку у своєму прагненні до розвитку, вдосконаленні та досягненні нових вершин результативності. Не варто шкодувати коштів для впровадження нових технологій, які сприятимуть підвищенню продуктивності.

  4. Ентузіазм щодо проектів, над якими ви працюєте. Емоції надзвичайно заразні. Тому лідер повинен стати джерелом безкінечного ентузіазму щодо проектів, над якими він працює. Це спонукатиме інших ставитися до роботи так само.

  5. Ставтесь до колег на роботі з великою повагою. Лідер, який радиться з колегами та підлеглими щодо вирішення найважливіших запитань, зазвичай досягає від них набагато вищого рівня продуктивності, ніж той, який звик все вирішувати самостійно.

  6. Демонструйте визнання та дякуйте. Ці елементарні дії не вимагають від лідера багато часу, але вони можуть мати несподівано великий вплив на продуктивність.

  7. Беріть активну участь у розвитку підлеглих. Кожна хвилина, інвестована в розвиток та наставництво підлеглих, багатократно відгукнеться у підвищенні їх продуктивності та результативності. Перелік цих пунктів можна продовжувати. Але головне, про що потрібно пам'ятати — це те, що основна ідея продуктивності полягає в нашій здатності дотримуватися високих стандартів і всім серцем вболівати за них.

За матеріалами "The Productivity Improvement Steering Wheel: 7 Powerful Steps Every Leader Can Take", Forbes.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Сила звички. Чому ми діємо так, а не iнакше в життi та бiзнесiСила звички. Чому ми діємо так, а не iнакше в життi та бiзнесi
Горшочек, не вари! Как обуздать бесконечный поток писем и задачГоршочек, не вари! Как обуздать бесконечный поток писем и задач
Миллионер без диплома. Как добиться успеха без традиционного образованияМиллионер без диплома. Как добиться успеха без традиционного образования
Шлях Virgin. Як слухати, вчитися, жартувати та вести за собоюШлях Virgin. Як слухати, вчитися, жартувати та вести за собою
Фокус. Достижение приоритетных целейФокус. Достижение приоритетных целей

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)