Розробка стратегії і плана розвитку бізнесу


КОМЕНТАРІ | Зміни 26 грудня 2008 р.

Зміни в бізнесі: поради для тих, хто хоче вижити та досягнути успіху

Ден Бобінскі (Dan Bobinski), президент Leadership Development, Inc., відомий спеціаліст із тренінгів, автор кількох книг, блогер та бездоганний лектор, розмірковує про принципи управління змінами у компанії та ділиться порадами щодо успішного їх проведення.

Ден Бобінскі (Dan Bobinski)
Єдина річ у бізнесі, яка ніколи не змінюється — це сам процес змін. Адже кожне день ставить власників компаній та корпорацій перед новими викликами та можливостями. І саме вміння адаптуватися до змін дозволить вам не лише вижити, але й досягнути успіху у скрутних економічних умовах!

Іншими словами, те, що до сьогодні чудово працювало і приносило відмінні результати не обов'язково продовжуватиме працювати завтра. Вміння пристосовуватися та керувати змінами сьогодні — одна з ключових навичок будь-якої організації.

Втім, дуже велике значення має і наше особисте ставлення до змін — досягнути успіху можливо тільки якщо дотримуватися кількох простих, але важливих правил:

  1. Завжди залишайтеся залученими у процес. Зміни не відбуваються самі по собі — ними потрібно постійно керувати.

  2. Не губіть "загальну картину" зі свого поля зору. Зміни зазвичай мають вплив не лише на нас особисто, але й кожну людину у компанії. Більше того — вони впливають навіть на людей та процеси поза компанією. Про це у жодному разі не можна забувати.

  3. Говоріть і слухайте. Нам вдається краще інтерпретувати події навколо нас, коли ми прислухаємося до інших і ведемо з ними активну бесіду. Радьтесь зі всіма людьми у вашій компанії — вони володіють цінними знаннями, які стануть вам у нагоді!

  4. Шукайте способів створення цінності. Вирішення проблем — це частина будь-якої роботи. А оскільки зміни завжди ведуть до нових проблем — ми повинні бути частиною їх рішення.

  5. Залишайтесь гнучкими. Зробіть зміни частиною вашої щоденної рутини. Постійно створюйте нові традиції чи нові правила. Тоді зміни перестануть вас лякати.

  6. Переймайте нові знання у своїх колег. Сьогодні кожен оточений мережею колег та контактів. Колишні однокласники, друзі студентських років, співробітники — це все люди, від яких ми можемо навчитися новим речам.

Висновок простий: саме наше ставлення до змін визначає їх вплив на нас. Ми можемо прийняти їх і навчитися керувати ними. Або ми можемо все життя боротися з ними та протистояти їм. Це наш вибір!

За матеріалами "Engaging change: six tips for surviving and thriving", management-issues.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.
comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
1 квітня 2017
Київ, Готель «Мир»
Управлінське спілкування: як стати «фігурою впливу» для своїх підлеглих (Ірина Головньова)
5-6 квітня 2017
Київ, Готель «Мир»
Асистент керівника: мотивація, організація роботи, ефективна комунікація (Наталія Дегтярьова)
7 квітня 2017
Київ, Готель «Мир»
Все, що необхідно знати власникам малого бізнесу про фінанси, бюджети і мотивацію (Ігор Немировський, Інна Старожукова)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Бойся... но действуй! Как превратить страх из врага в союзникаБойся... но действуй! Как превратить страх из врага в союзника
Работа твоей мечты. Как зарабатывать деньги, занимаясь любимым деломРабота твоей мечты. Как зарабатывать деньги, занимаясь любимым делом
100 лучших бизнес-книг всех времен. О чем они и почему их следует прочитать100 лучших бизнес-книг всех времен. О чем они и почему их следует прочитать
К черту все! Берись и делай!К черту все! Берись и делай!
Искусство обучать. Как сделать любое обучение нескучным и эффективнымИскусство обучать. Как сделать любое обучение нескучным и эффективным


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)