Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Управління інформацією 27 травня 2010 р.

Найбільш ефективне використання інформації

Дональд Марченд (Donald Marchand), професор стратегії та управління інформацією в IMD, який займається дослідженням використання інформації організаціями та лідерами для співробітництва та конкуренції, розповідає про те, як ефективно працювати з інформацією.

Дональд Марченд (Donald Marchand)
Дональд Марченд
(Donald Marchand)
Компанії у будь-якій сфері в усіх куточках світу стикаються з наростанням складності. Ускладнюються не лише стосунки з конкурентами, споживачами та постачальниками, але й взаємини всередині компанії (між процесами, працівниками, бізнес-одиницями тощо). Яким же чином справлятися із цією складністю? Саме тут в нагоді стає інформація.

Ефективне управління інформацією потребує проактивної інформаційної поведінки та цінностей серед працівників щодо того, як вони використовуватимуть та ділитимуться своїми знаннями з іншими. Необхідний розвиток інформаційних практик, пов'язаних із бізнес-стратегією та зовнішніми реаліями ринку. Але, окрім всього переліченого вище, ефективне управління інформацією — це ще й інвестиції в ІТ-інфраструктуру та її підтримку.

Найефективніші компанії систематично розвивають інформаційні спроможності. Маючи правильний баланс якості та кількості інформації, знаючи, як використовувати її правильно та ефективно, ці компанії проактивно реагують на будь-які ситуації, що потенційно могли б виявитися складними.

У бізнесі існує п'ять сфер, які найбільше потребують оптимізації використання інформації, наслідком чого стануть різноманітні конкурентні переваги:

  1. Організаційна структура. Інформаційні можливості можуть сприяти оптимізації організаційної структури. Мінімізація шарів менеджменту, оптимізація процесів, розвиток комунікацій та покращення оцінки дозволить створити гнучку та ефективну організаційну структуру.

  2. Процеси. Компанії постійно працюють над оптимізацією та підвищенням ефективності власних процесів. Ефективне використання інформації може не лише допомогти скоротити витрати та зробити процеси більш ефективними, але й посприяти загальній результативності бізнесу, координуючи подібні завдання в різних функціях та відділах компанії.

  3. Люди. Компанії також можуть оптимізувати людські ресурси, інвестуючи в ефективне використання інформації. Володіючи правильним набором людських, технологічних та процесних ресурсів, компанії можуть зменшити кількість персоналу, необхідного для успішного виконання функцій бізнесу. Окрім цього, ефективне використання інформації дозволить суттєво вдосконалити комунікацію між працівниками, що також сприятиме підвищенню ефективності їхньої роботи.

  4. Зовнішні стосунки. Управління інформацією відіграє інтеграційну роль у покращенні комунікації та координації між компанією та її зовнішніми частинами, при цьому знижуючи витрати, пов'язані з надвиробництвом чи недовиробництвом. Компанії зі зрілою системою управління інформацією здатні ефективно та швидко збирати та аналізувати дані про клієнтів, конкурентів, постачальників тощо.

  5. Фінансовий менеджмент. Ефективне управління інформацією дозволяє швидко та точно оцінювати інвестиційні ризики, отримувати оптимальне повернення інвестицій, підтримувати загальний добробут тощо.

За матеріалами "More effective use of information", management-issues.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Как стать генеральным директором. Правила восхождения к вершинам власти в любой организацииКак стать генеральным директором. Правила восхождения к вершинам власти в любой организации
Харизма. Искусство производить сильное и незабываемое впечатлениеХаризма. Искусство производить сильное и незабываемое впечатление
Начни. Врежь страху по лицу, перестань быть «нормальным» и займись чем-то стоящимНачни. Врежь страху по лицу, перестань быть «нормальным» и займись чем-то стоящим
50 великих книг об успехе50 великих книг об успехе
Три признака унылой работы. История со смыслом для менеджеров (и их подчиненных)Три признака унылой работы. История со смыслом для менеджеров (и их подчиненных)

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  
Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)