Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Управління інформацією 27 травня 2010 р.

Найбільш ефективне використання інформації

Дональд Марченд (Donald Marchand), професор стратегії та управління інформацією в IMD, який займається дослідженням використання інформації організаціями та лідерами для співробітництва та конкуренції, розповідає про те, як ефективно працювати з інформацією.

Дональд Марченд (Donald Marchand)
Дональд Марченд
(Donald Marchand)
Компанії у будь-якій сфері в усіх куточках світу стикаються з наростанням складності. Ускладнюються не лише стосунки з конкурентами, споживачами та постачальниками, але й взаємини всередині компанії (між процесами, працівниками, бізнес-одиницями тощо). Яким же чином справлятися із цією складністю? Саме тут в нагоді стає інформація.

Ефективне управління інформацією потребує проактивної інформаційної поведінки та цінностей серед працівників щодо того, як вони використовуватимуть та ділитимуться своїми знаннями з іншими. Необхідний розвиток інформаційних практик, пов'язаних із бізнес-стратегією та зовнішніми реаліями ринку. Але, окрім всього переліченого вище, ефективне управління інформацією — це ще й інвестиції в ІТ-інфраструктуру та її підтримку.

Найефективніші компанії систематично розвивають інформаційні спроможності. Маючи правильний баланс якості та кількості інформації, знаючи, як використовувати її правильно та ефективно, ці компанії проактивно реагують на будь-які ситуації, що потенційно могли б виявитися складними.

У бізнесі існує п'ять сфер, які найбільше потребують оптимізації використання інформації, наслідком чого стануть різноманітні конкурентні переваги:

  1. Організаційна структура. Інформаційні можливості можуть сприяти оптимізації організаційної структури. Мінімізація шарів менеджменту, оптимізація процесів, розвиток комунікацій та покращення оцінки дозволить створити гнучку та ефективну організаційну структуру.

  2. Процеси. Компанії постійно працюють над оптимізацією та підвищенням ефективності власних процесів. Ефективне використання інформації може не лише допомогти скоротити витрати та зробити процеси більш ефективними, але й посприяти загальній результативності бізнесу, координуючи подібні завдання в різних функціях та відділах компанії.

  3. Люди. Компанії також можуть оптимізувати людські ресурси, інвестуючи в ефективне використання інформації. Володіючи правильним набором людських, технологічних та процесних ресурсів, компанії можуть зменшити кількість персоналу, необхідного для успішного виконання функцій бізнесу. Окрім цього, ефективне використання інформації дозволить суттєво вдосконалити комунікацію між працівниками, що також сприятиме підвищенню ефективності їхньої роботи.

  4. Зовнішні стосунки. Управління інформацією відіграє інтеграційну роль у покращенні комунікації та координації між компанією та її зовнішніми частинами, при цьому знижуючи витрати, пов'язані з надвиробництвом чи недовиробництвом. Компанії зі зрілою системою управління інформацією здатні ефективно та швидко збирати та аналізувати дані про клієнтів, конкурентів, постачальників тощо.

  5. Фінансовий менеджмент. Ефективне управління інформацією дозволяє швидко та точно оцінювати інвестиційні ризики, отримувати оптимальне повернення інвестицій, підтримувати загальний добробут тощо.

За матеріалами "More effective use of information", management-issues.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Тайм-менеджментТайм-менеджмент
Искусство объяснять. Как сделать так, чтобы вас понимали с полусловаИскусство объяснять. Как сделать так, чтобы вас понимали с полуслова
Персональный ребрендинг. Как изменить свой имидж, сохранив репутациюПерсональный ребрендинг. Как изменить свой имидж, сохранив репутацию
Неординарні. Історії успіхуНеординарні. Історії успіху
Ваше предназначение. Практическое руководство для тех, кто хочет реализовать свой потенциалВаше предназначение. Практическое руководство для тех, кто хочет реализовать свой потенциал

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)