КОМЕНТАРІ | Думка гуру 1 березня 2013 р.

Базові правила для керівників

Автор: Брайан Трейсі (Brian Tracy)
Джерело: Innovations.com.ua

Деякі керівники діють як мікроменеджери, а інші, навпаки, дуже далекі від втручання в повсякденні справи підлеглих. Який підхід вірний? Я впевнений, що відповідь залежить не від стилю управління, а від конкретної ситуації. А є правила, які зможуть зробити роботу керівника більш ефективною, незалежно від галузі, де оперує бізнес.

Брайан Трейсі (Brian Tracy)
Брайан Трейсі
(Brian Tracy)
1. Талант — головне. Впроваджуйте політики і практики, які дозволяють залучити найбільш талановитих працівників. Чесно оцініть, наскільки ваша компанія здатна бути «магнітом для талантів». Це залежить від стратегії компанії та її позиції на ринку, підходів до формування компенсаційного пакету тощо. Треба усвідомлювати, в якій позиції знаходиться бізнес зараз, і наскільки він має змінитись, щоб стати привабливим для талановитих працівників.

2. Будьте «найкращим роботодавцем» кожного дня. Найкращі працівникі — це ті, хто продукує набагато більшу цінність, ніж решта співробітників. І вони ж найбільш привабливі для ваших конкурентів. Спитайте себе: що ваша компанія робить для того, аби залишатися кращим місцем для талановитих людей? Як правило, такі працівникі прагнуть постійного навчання, нових викликів — і ви маєте допомагати їм у цьому.

3. Пам'ятайте про натхнення та мотивацію. Потрібно постійно підштовхувати команду для досягнення нових вершин і допомагати працівникам підвищувати власні очікування щодо того, що є для них можливим.

4. Працюйте за принципом меритократії. Ваша мета — зібрати команду, яка буде найкращою. Якщо хтось тягне команду вниз і не виконує свою роботу, дійте швидко: спочатку спробуйте виправити ситуацію, але якщо вам це не вдастся, то треба замінити цього співробітника.

5. Забезпечте підлеглих наставниками. Керівнику потрібно розуміти, чого прагне співробітник, і допомагати йому досягти мети. Тому планування кар'єрного розвитку має бути частиною регулярного процесу оцінювання підлеглих. Іноді варто навіть залучити незалежних зовнішніх менторів — щоб вони допомогли співробітникам зрозуміти свої цілі.

За матеріалами "Ground Rules for Managers", Brian Tracy Blog.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
25 лютого 2017
Київ, Готель «Мир»
Управління фінансами для керівників (Ігор Немировський, Інна Старожукова)
27 лютого 2017
Київ, kmbs
Топ-команда: як налаштувати взаємодію всередині? (Ярослава Лоянич)
6 березня 2017
Дніпро, Культурно-діловий центр "Менора"
Маркетинг без бюджету (Ігор Манн)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Разговор по существу. Искусство общения для тех, кто хочет добиваться своегоРазговор по существу. Искусство общения для тех, кто хочет добиваться своего
Эссенциализм. Путь к простотеЭссенциализм. Путь к простоте
Совет на миллион. Измени мир и заработай состояниеСовет на миллион. Измени мир и заработай состояние
Призвание. Как найти то, для чего вы созданы и жить в своей стихииПризвание. Как найти то, для чего вы созданы и жить в своей стихии
Искусство замечать. Секреты наблюдательности истинных лидеровИскусство замечать. Секреты наблюдательности истинных лидеров


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)