КОМЕНТАРІ | CEO 19 жовтня 2018 р.

Що важливо для вашого вдосконалювання як CEO?

Що потрібно врахували, аби стати кращим CEO? Видання Ceoworld Magazine пропонує звернути увагу на ці прості поради, як стати кращою версією себе.

Що важливо для вашого вдосконалювання як CEO?

Концентруйтесь на фінансах

Постійно вивчайте фінансову звітність, із тим аби впевнитися, що вона точно віддзеркалює реальність. Адже, напевно, останнє, що вам потрібно, — це проблеми фінансового характеру. Якщо ви ретельно відстежуватиме стан справ із фінансами, то матимете хороші результати «на виході». В ідеалі буде добре, якщо ви вивчатимете всю фінансову аналітику та діятимете якнайшвидше, коли щось піде на так.

Вдосконалюйтесь як управлінець

Що ширшим буде діапазон ваших знань та навичок, то результативніше ви діятимете як CEO. Скажімо, чому б вам не освоїти роль SEO — спеціаліста з оптимізації сайту? Або можна взятися за вдосконалення своїх лідерських умінь. Зрештою, кожному керівникові є над чим працювати — серед іншого, це навички прийняття рішень, управління стресовим станом, зміцнення впевненості в собі, поглиблення знання свого бізнесу, розвиток творчих навичок.

Навчіться ризикувати

Деякі з найкращих CEO світу здобули цю позицію, тому що знали: як та коли варто йти на ризик. І, напевно, це те, що ви також прагнете робити. Щоб розсунути межі вашої сьогоднішньої реальності, потрібно ризикувати. Звісно, подеколи ризик не приноситиме бажаної віддачі, але будуть ситуації, коли це допоможе вам суттєво просунутися до втілення своїх задумів.

Розширюйте мережі контактів

Ефективний CEO має дуже потужну мережу контактів. Це критично важливо — і не лише в ситуації, коли ви потребуватимете допомоги, але й для того, щоб правильно підійти до генерування потоку потенційних та реальних клієнтів.

Не забувайте, що мотивація — це основа

Висока мотивація — критично значущий елемент вашого успіху як CEO. Проте неможливо залишатися вмотивованим весь час. Тому шукайте те, що б підживлювало вашу мотивацію. Ставте перед собою амбітні цілі та намагайтесь наблизитися до них. Потенційно це може вам принести дуже високий виграш.

Фокусуйтесь на плануванні

Найкращі CEO завжди створюють плани на майбутнє. Зрозуміло, що реалізація будь-якого плану пов’язана не лише зі зльотами, але й падіннями. І це необхідно для того, аби, врешті-решт, знайти правильний шлях.

Отже, щоб стати «зірковим» CEO, потрібно добре попрацювати над собою. Пам’ятайте: не можна поспішати — крок за кроком підвищуйте свій професіоналізм, дотримуючись цих простих засад. І з часом це допоможе вам прийти до бажаної мети.

За матеріалами "How to become a better CEO?", Ceoworld Magazine.

Ілюстрація: Things / Shutterstock.comcomments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
5 жовтня — 7 грудня 2020
Київ
Курс «Управлінський коктейль»
7-8 жовтня 2020
Київ
Лідерство і управління командою
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесіКмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі
12 важелів успіху12 важелів успіху
Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до метиКрок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)