Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Продуктивність 31 серпня 2015 р.

Як подолати перфекціонізм, щоб досягти успіху в бізнесі

Існує епідемія, жертви якої страждають від провальних бізнес-проектів, невдалих шлюбів і навіть дієт. Ця хвороба може вразити кожного, хто прагне до успіху. Що ж це за така чума? Це... перфекціонізм. Прагнення до досконалості може зруйнувати мрії багатьох підприємців, — вважає Елізабет Ломбардо (Elizabeth Lombardo), доктор філософії, коуч, автор книги "Краще досконалості" (Better than Perfect).

Елізабет Ломбардо (Elizabeth Lombardo)
Елізабет Ломбардо
(Elizabeth Lombardo)
Перфекціонізм — це ставлення до речей за принципом «все або нічого», і виглядає воно приблизно так: «Я ще не придумав свій логотип. Я не можу зробити візитки без логотипу. Я не можу піти на захід без візиток. Напевно, я просто залишуся вдома».

Такий тип перфекціонізму сприяє стресу, вбиває креативність, знижує продуктивність і, в кінцевому рахунку, прибутковість.

Багато перфекціоністів навіть не підозрюють про свою недугу. Вони дотримуються думки, що їх нав'язливе прагнення до перфекціонізму — це всього лише бажання добре зробити роботу. І тим не менш, як ви побачите, перфекціонізм стримує їх і вас на шляху до досягнення успіху.

Ось п'ять порад про те, як подолати прагнення до перфекціонізму, щоб почати бізнес.

Краще просто зробити, ніж зробити ідеально

Як думають перфекціоністи: «Я поки що не запустив свій сайт, оскільки він не ідеальний. Я не впевнений, хто мій ідеальний клієнт, тому я поки не буду нікого шукати». Мій наставник навчив мене, як будувати напівмости — працювати над проектом, не бачачи його закінчення. Перфекціоністи знаходяться на півмилі в нікуди, тому що вони не можуть закінчити те, що почали.

Як треба діяти: Беріться за справу і закінчуйте те, що почали. Не дозволяйте перфекционизму заважати вам починати чи закінчувати проект. Ви завжди зможете внести зміни у процесі.

Використовуйте перешкоди як переваги

Як думають перфекціоністи: «Це не працює, можливо це знак, що треба все кинути. У минулому у мене не вийшло, так що і намагатися нема чого». Перфекціоністи сприймають перешкоди і помилки як невдачі.

Як треба діяти: Не здавайтеся. Один бар'єр на вашому шляху не означає, що ваш план провалився. Це означає, що треба подумати ще, причому креативно. Коли все йде не так, як вам потрібно, оцініть, чому так трапилось, і використовуйте цю інформацію, щоб рухатися далі.

Делегуйте

Як думають перфекціоністи: «Я повинен зробити це сам, інакше нічого не буде зроблено. У мене немає часу, щоб знайти помічника і навчити його, легше все зробити самому».

Як треба діяти: Якщо ви робите все самі — пишете код для сайту, розвиваєте маркетингову стратегію і продаєте послуги — вам буде складно досягти успіху. Делегуйте завдання. Витратьте час, щоб знайти людей і навчити їх. Вони дозволять вам сфокусуватися на тому, що вам дійсно потрібно для розвитку — наприклад, на ділових дзвінках. Використовуйте свій час і енергію мудро.

Відпочивайте

Як думають перфекціоністи: «Щоб мій бізнес був успішним, я повинен працювати весь час. Я відпочину, коли зроблю всі справи. Я посплю, коли закінчу проект».

Як треба діяти: Відмовтеся від мислення в категоріях «все або нічого». Кращі атлети знають, що сила — це як інтенсивні тренування, так і хороший відпочинок. Коли ви піклуєтеся про себе, як звичайна людина, ваш бізнес буде процвітати. Це не означає, що кожен день обов'язково потрібно займатися йогою по 90 хвилин. Медитуйте три хвилини, погуляйте хвилин п'ять. І йдіть спати. Хороший нічний сон допоможе вам отримати необхідну енергію, щоб залишатися продуктивним.

Фокусуйтеся на тому, чого ви хочете, а не навпаки

Як думають перфекціоністи: «Я повинен отримувати більше прибутку. Я не можу зазнати невдачі». Перфекціоністи часто фокусуються на тому, чого вони не хочуть («Тільки б не зіпсувати все»), ніж на тому, чого вони насправді хочуть («Я хочу допомогти своїм клієнтам зробити їх життя кращим»).

Як треба діяти: Використовуйте в якості мотивації пристрасть, а не страх. Страх невдачі може бути потужним інструментом лише в короткостроковому періоді. Але при цьому він веде до стресу, виснаження і невдачі в бізнесі. Фокусуйтеся на пристрасті. Сюди входить фінансовий аспект вашого бізнесу і ціль, яку ви ставите перед собою. Коли у вашого підприємства є мета, ви стаєте більш залученим, життєрадісним і, в кінцевому рахунку, більш успішним.

За матеріалами "How to Overcome Perfectionism to Succeed in Business", Entrepreneur.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Удача в бизнесе. Как повысить ваши шансы на успехУдача в бизнесе. Как повысить ваши шансы на успех
Стратегия жизниСтратегия жизни
Блестящая идея. Что надо знать, уметь и говорить, чтобы заставить ваши идеи успешно работатьБлестящая идея. Что надо знать, уметь и говорить, чтобы заставить ваши идеи успешно работать
Аутентичный персональный бренд. Продай себя, когда никого не покупаютАутентичный персональный бренд. Продай себя, когда никого не покупают
Шлях Virgin. Як слухати, вчитися, жартувати та вести за собоюШлях Virgin. Як слухати, вчитися, жартувати та вести за собою

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)