Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Лідерство 21 вересня 2012 р.

Лідерство та допитливість

Майк М'ят (Mike Myatt), радник з питань лідерства та керуючий директор N2growth, розповідає про те, чому найкращі лідери часто виявляються найдопитливішими.

Майк М'ят (Mike Myatt)
Майк М'ят
(Mike Myatt)
Чи звертали ви увагу на те, що найкращі лідери часто виявляються і найбільш допитливими? Великі лідери ніколи не вдовольняються тим, що вони знають і завжди прагнуть продовжувати свій розвиток. Справжні лідери не погоджуються на "status quo" і отримують задоволення тільки від вдосконалення (змін). Від найдавніших часів світ формувався лідерами, які розуміли, що саме через допитливість лежить шлях до майбутнього.

Допитливість допомагає сформувати візію, спонукає розвиток, підсилює пристрасть до улюбленої справи та стає найпотужнішим рушієм інновацій. Найкращі лідери розуміють, що "звичне" і "зрозуміле" не завжди виявляються синонімами до "здорового" та "ефективного".

Відкрита свідомість — це перший крок до допитливості, коли лідер починає розуміти, що "інакомислення" — це не загроза і не злочин, а ознака впевненості, яка дає змогу побачити світ під абсолютно іншим кутом зору і досягнути результатів, які здавалися недосяжними.

Нижче наведено перелік питань, які допоможуть зрозуміти, наскільки вам притаманна допитливість:

  1. Наскільки ви відрізняєтесь від інших? Чому люди повинні йти за вами? Найкращі лідери дають відповідь на це запитання щоденно своїми діями. Якщо ви не відрізняєтесь від натовпу — ви не лідер. Якщо ваші дії не спрямовані безпосередньо на розвиток тих, ким ви керуєте, тоді вам слід задуматися, як це виправити, ініціювавши реальні і значні позитивні зміни.

  2. Чи зростаєте ви? Якщо ви не зростаєте як особистість і як лідер, то навряд чи зможете довго залишатися авторитетом для тих, ким керуєте. Лідер, який не розвивається, не може керувати організацією, яка зростає. Ніхто не буває занадто зайнятим для того, щоб навчатися. Ситуація зазвичай кардинально протилежна — всі ми занадто зайняті для того, щоб ігнорувати навчання. Лідери, які не цінують навчання, дуже швидко будуть замінені тими, хто навчається і зростає!

  3. Чи спонукаєте ви допитливість в інших? Лідер, який не надихає інших на зміни та подолання викликів — не лідер, а диктатор. Диктатори придушують індивідуалізм та нові ідеї, тоді як лідери мотивують їх всіма можливими способами.

  4. Чи тягнуться до вас нові таланти? Здатність лідера знаходити та розвивати нові ідеї перетворюється на справжній "магніт" для найталановитіших співробітників. Такі люди прагнуть стати частиною культури, яка спонукає креативність та інноваційність, а не перешкоджає їм. Якщо ви як лідер не можете залучити по-справжньому талановитих працівників, то швидш за все причина полягає в тому, що глибоко в душі ви більше цінуєте "слухняність" та "порядок", а не талант. Справжні лідери не переймаються тим, "хто" правий, для них набагато важливіше "що" правильно.

За матеріалами "Leadership & Curiosity", N2Growth Blog.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Ваше предназначение. Практическое руководство для тех, кто хочет реализовать свой потенциалВаше предназначение. Практическое руководство для тех, кто хочет реализовать свой потенциал
Искусство объяснять. Как сделать так, чтобы вас понимали с полусловаИскусство объяснять. Как сделать так, чтобы вас понимали с полуслова
Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стрессаКак привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса
Ментальные ловушки на работеМентальные ловушки на работе
Удача в бизнесе. Как повысить ваши шансы на успехУдача в бизнесе. Как повысить ваши шансы на успех

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)