Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Соціальні мережи 14 січня 2008 р.

Створення власного «мережевого ефекту»

Значення соціальних мереж (на зразок Facebook чи LinkedIn) для ринку праці складно переоцінити. На перший погляд вони можуть видатися занадто складними чи нудними. Проте, коли ви почнете організовувати власний профіль і створювати мережу корисних контактів, ваша думка швидко зміниться. Саме соціальні мережі є найбільш ефективним інструментом для підтримки контактів із небайдужими вам людьми та знайомими. І цей факт починають розуміти не тільки у передових країнах. Всюди, куди дібралися інтернет-технології, люди переконуються в ефективності такого способу взаємодії із колегами, друзями, знайомими.

LinkedIn — одна із найбільших і найпотужніших професійних спільнот. Спершу ви формуєте власний профіль, а потім — встановлюєте так звані "зв'язки" з іншими людьми, яких ви знаєте, чи просто маєте подібні інтереси. Таким чином ви отримуєте доступ до людей, яких знають вони, а також людей, які знають їх.

Але навіть якщо ви не належите до фанатиків соціальних "тусовок" в Інтернеті, LinkedIn має ще одну перевагу. Ваша сторінка в LinkedIn виглядає як резюме. Але на відміну від справжнього CV, наявність вашого профілю в LinkedIn не є сигналом для роботодавця, що ви займаєтесь пошуком роботи.

Ще однією корисною особливістю соціальних мереж є наявність дискусійних розділів, у яких члени спільноти можуть задавати та відповідати на запитання, які стосуються бізнесу, освіти, корпоративної культури тощо.

Якщо LinkedIn допомагає набути нові та зберегти старі бізнес-контакти, то соціальна мережа Facebook має на меті підтримати стосунки з людьми, яких ви знаєте. Фактично, ви створюєте окрему інтернет-сторінку, але відкриваєте доступ до неї лише своїм друзям у Facebook.

Однією із основних переваг сервісу Facebook є можливість підтримки великої кількості контактів — а значить, і розширення своєї мережі. Навряд чи вам вдасться приділити персональну увагу 100 друзям, якщо вам треба зустрітися з кожним особисто... А соціальна мережа дозволить легко довести вашим друзям, що про них не забули. Відправте привітання — і ви підтримаєте контакт.

Лише одне застереження: соціальні мережі можуть викликати звикання. Не дарма ж провідні світові компанії частенько блокують доступ до Facebook.

За матеріалами "Create your own 'network effect'", CNNMoney.com.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Гении и аутсайдеры. Почему одним все, а другим ничего?Гении и аутсайдеры. Почему одним все, а другим ничего?
Як ви збудуєте своє життя?Як ви збудуєте своє життя?
Высшая цель. Секрет, который поддерживает вас каждую минутуВысшая цель. Секрет, который поддерживает вас каждую минуту
Ваше предназначение. Практическое руководство для тех, кто хочет реализовать свой потенциалВаше предназначение. Практическое руководство для тех, кто хочет реализовать свой потенциал
Карьера для интровертов. Как завоевать авторитет и получить заслуженное повышениеКарьера для интровертов. Как завоевать авторитет и получить заслуженное повышение

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)