Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Помилки компаній 9 жовтня 2008 р.

Чого не варто робити компаніям,
які вирішили впровадити систему дистанційної праці

Чого не варто робити компаніям, які вирішили впровадити систему дистанційної праці Існує п'ять найбільш розповсюджених помилок, з якими постійно стикаються компанії, що вирішили впровадити можливість дистанційної праці. На щастя, всі їх можна з легкістю уникнути.

За даними американської асоціації роботодавців Capital Associated Industries, дистанційна праця — це дещо більше, ніж намагання отримати ефективну діяльність від працівників, які знаходяться поза межами вашого офісу. І якщо ви плануєте отримати ефективну систему віддаленого співробітництва — тоді варто подумати про серйозне планування та підготовку працівників та їхніх менеджерів до такого формату взаємодії.

Першою найбільш розповсюдженою помилкою є той факт, що компанії починають пропонувати своїм співробітникам можливість дистанційної праці без жодної попередньої підготовки та навіть без впровадження формальних правил і процедур.

Друга розповсюджена помилка — занадто значні інвестиції у технології. Компанії поспіхом купують найсучасніші та найдорожчі технології, які попросту їм не потрібні. Натомість, керівництву варто звернути увагу на ті обов'язки, які постають перед співробітниками, та забезпечити їх технологіями, що ідеально підійдуть для виконання цих обов'язків. Ні більше — ні менше.

"Дуже часто компаніям може вистачити наявної ІТ-інфраструктури без необхідності здійснювати коштовний апгрейд", — відзначає Брендон Демпсі (Brandon Dempsey), один із організаторів дослідження.

Третьою звичною помилкою є відсутність будь-якого навчання для менеджерів, які керуватимуть віддаленими працівниками. Адже таке "дистанційне" керівництво в обов'язковому разі передбачає використання особливого набору управлінських навичок. Особливо тих, які стосуються питань комунікації із віддаленою командою.

По-четверте, багато компаній навіть не намагаються провести дослідження, чи підійде такий новий "просунутий" метод взаємодії зі співробітниками особисто для них.

І нарешті, більшість організацій забувають провести пілотний проект, перш ніж остаточно запустити програму. Тобто, замість того, щоб відправити у "дистанційне плавання" відразу 100 співробітників компанії — спробувати протестувати програму на 10-ти добровольцях. Якщо все відбудеться так, як і планувалось — тоді впроваджувати повномасштабний проект.

За матеріалами "Five ways to get remote working wrong", management-issues.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Образование против талантаОбразование против таланта
Три признака унылой работы. История со смыслом для менеджеров (и их подчиненных)Три признака унылой работы. История со смыслом для менеджеров (и их подчиненных)
Муза не придет. Правда и мифы о том, как рождаются гениальные идеиМуза не придет. Правда и мифы о том, как рождаются гениальные идеи
Связи — не главное. На чем держится прочный бизнесСвязи — не главное. На чем держится прочный бизнес
Пробуй — получится! Когда вы в последний раз что-то делали впервые?Пробуй — получится! Когда вы в последний раз что-то делали впервые?

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)