КОМЕНТАРІ | WPI 15 січня 2018 р.

Право на натхнення на робочому місці

Джерело: open

У будь-якій компанії працівники чули про KPI — ключові показники ефективності. Якщо попросити людину перелічити п’ять головних KPI своєї організації — скоріше за все, вона назве принаймні декілька. Хоча, звичайно, деякі показники можуть бути для неї не зовсім зрозумілими.

Кріс Едмондс: Право на натхнення на робочому місці Одне з завдань лідера — зробити ключові показники ефективності організації чіткими й зрозумілими людям, регулярно комунікувати їх, щоб працівники знали — за що саме вони несуть відповідальність. А також управлінець має дбати про власні KPI.

Якщо в компанії існує набір чітких показників ефективності, то всі можуть слідкувати за тим, щоб їхні плани, рішення та дії відповідали ключовим метрикам. Кожен член команди, незалежно від того, чи є він лідером, чи менеджером, чи працює з клієнтами, має право знати — чого від нього очікують, і за якими показниками буде вимірюватись його робота.

Втім, існує й інший набір показників, який може бути корисний для управління організацією — WPI. На думку Кріса Едмондса (Chris Edmonds), засновника консалтингової компанії The Purposeful Culture Group, кожен працівник компанії також має право на WPI — Work Place Inspiration, натхнення на робочому місці.

Що таке WPI? Це поведінка, яка цінується в організації. Це те, як команда взаємодіє між собою, як працівники обслуговують клієнтів, як бізнес впливає на спільноту. Ви можете створювати правила, процедури та практики, які формують ваші WPI.

Наприклад, як ваші колеги діятимуть у випадку конфлікту, коли будуть незгодні з думкою один одного? Якими є правила спілкування із незадоволеним клієнтом? Як буде відбуватись регулярний перегляд цінностей компанії?

Як само, як і у випадку з KPI, ваші WPI мають бути чіткими й зрозумілими. Лідер має їх регулярно комунікувати, сам їх демонструвати, і дотримання WPI має бути частиною відповідальності працівника.

Якщо в компанії існує набір чітких показників ефективності, то всі можуть слідкувати за тим, щоб їхні плани, рішення та дії відповідали ключовим метрикам

Кріс Едмондс розповідає, що коли він працює з першими особами, то допомагає їм скласти таку собі організаційну конституцію — формалізовану заяву про те, як компанія досягатиме своїх KPI у відповідності зі своїми цінностями (тобто дотримуючись WPI).

Дослідження свідчать, що якісні WPI впливають на досягнення KPI (Едмондс посилається на роботи The Economics of Wellbeing Тома Ральфа та Джима Хартера і Positive Intelligence Шона Екора). Наприклад, щасливі працівники ефективніші на 31%, вони втричі частіше демонструють креативність, продавці збільшують свої показники на 37%. А ще — люди відчувають себе у 10 разів більш зацікавленими роботою, якою займаються. Таким чином, зростає і задоволеність працівників, і прибуток компанії.

За матеріалами "The Right to Work Place Inspiration", Great Leadership.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
30 листопада 2020
Київ
Робота з опором персонала
1 грудня 2020
Київ
Майстер закупівель: результативні переговори
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблемВитончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем
Самомотивація. Отримайте життя, якого ви прагнете, знайдіть сенс і мету, досягніть усього, про що мриєтеСамомотивація. Отримайте життя, якого ви прагнете, знайдіть сенс і мету, досягніть усього, про що мриєте
Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до метиКрок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)