РЕЦЕНЗІЇ | Огляд книги 20 січня 2021 р.

Перезавантаження: лідерство і мистецтво дорослішання

Джеррі Колонна (Jerry Colonna), співзасновник та CEO компанії Reboot, вчить гендиректорів і їх найкращі команди реалізовувати свій потенціал, використовуючи сировину свого життя, щоб знайти сенс, побудувати здорові міжособистісні зв’язки і стати більш співчутливими і сміливими лідерами. У своїй книзі «Reboot: Leadership and the Art of Growing Up» («Перезавантаження: лідерство і мистецтво дорослішання») він надихає всіх брати на себе відповідальність за свій вибір і за можливість по-справжньому здійснювати свої мрії.

Перезавантаження: лідерство і мистецтво дорослішання

Якщо ви шукаєте чергову книгу про те, як стати кращим лідером, ця книга не для вас. Якщо десятки тисяч самопроголошених книг із лідерства ще не дали вам того, з чим можна почати працювати, можливо, вам доведеться застосувати інший підхід.

Джеррі Колонна, відомий як «CEO, що шепотить» (Gimlet Media), пропонує такий підхід, починаючи з причини лідерства. Що у вас, як у людині, є такого, що змушує вас бути в напрузі, приймати на себе зобов’язання і нести повну відповідальність за успіх чи невдачу вашого відділу, магазину або компанії?

Радикальний самоаналіз

Для автора успішне лідерство — це не лише максимальна продуктивність і досягнення цілей. Мова також йде про те, щоб пережити шкоду, яку постійний тиск відповідальності може завдати вам як людині. Баланс між роботою та особистим життям, можливо, поповнив ряди останніх модних слівець, але Колонна щиро вірить, що без пильної уваги до вашого здоров’я (як фізичного, так і духовного), родини та друзів ваш кар’єрний успіх буде порожньою перемогою.

Вивчення того, де ви знаходитесь у житті, і роздуми про те, як ви туди потрапили, може здатися більш пасуючим для прийому у психотерапевта, ніж семінар із навчання лідерству, однак Колонна вважає, що якщо ви не бажаєте досліджувати ключові життєві події, які допомогли сформувати вас, ви не зможете використовувати свою справжню стійкість і автентичність як лідера.

Персонаж, відомий як «Ти»

Це дослідження може як звільнити одних, так і налякати інших. Відшаровування багаторічної самокритики, самотності і страху може здатися жорстоким, але в умовах групових коучингових сесій визнання того, що ви налякані, і відчуття, що ви здебільшого вигадуєте це по ходу справи, часто призводить до усвідомлення, що ви не самотні. Якщо у вашому робочому житті переважає синдром самозванця, боячись, що вас у будь-який момент розкриють як шахрая, пора зробити крок назад і перезавантажитися.

Перезавантаження

Аналогія із запуском операційної системи є навмисною. Колонна вважає, що відмова від практичних навичок на користь чистих емоцій (і неабиякої кількості плачу) змушує людей знімати маски, на створення яких вони витратили роки, а також з’ясувати, хто вони насправді і що вони привносять у свої ролі лідерів.

Подорож, представлена тут, розроблена настільки унікальною, що читачеві не залишається місця для будь-яких кроків чи підказок. Колонна ділиться деякими дуже особистими подробицями про своє життя і труднощі дорослішання, аби спонукати читача зробити те ж саме. Очікується, що вам нагадають про чудесні часи і, можливо, вам доведеться зіткнутися з деякими демонами, але в кінці ви станете більш стійким і щирим лідером.

Reboot надихне вас стати найкращим керівником, яким ви можете бути. Провівши вас через дослідження ваших переконань, страхів і потягів, книга спонукає вас взяти на себе повну відповідальність за свій потенціал бути справді істинним лідером.

За матеріалами Soundviewcomments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
11 березня — 28 квітня 2021
Онлайн-курс
Школа Керівника і Власника бізнесу: унікальний авторський курс із системного розвитку бізнесу
15-19 березня 2021
Київ
Системне навчання HR-менеджера: HR-стратегія, Мотивація та Оцінка персоналу
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Ваш надійний тилВаш надійний тил
Кради як митець. Креативнi «фiшки», про якi тобi нiхто не розповiстьКради як митець. Креативнi «фiшки», про якi тобi нiхто не розповiсть
Великий потенціал. Припиніть гонитву за успіхом і отримайте більше щастя й гараздівВеликий потенціал. Припиніть гонитву за успіхом і отримайте більше щастя й гараздівbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)