Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


РЕЦЕНЗІЇ | Книга 29 травня 2008 р.

Протилежна думка: Як успішні лідери досягають успіху завдяки інтегративному мисленню

The Opposable Mind: How Successful Leaders Win Through Integrative Thinking

Як часто вам, виконуючи роль менеджера, доводилося робити вибір між двома відверто непривабливими альтернативами? Припустимо, перша альтернатива була "дешевою, але неякісною", а друга — "якісною, але дорогою". При цьому жодна з них не відповідала вашій цілі.

Що ви оберете у такій ситуації? Менше із двох зол? А можливо ви займетесь пошуком інших альтернатив, які більш точно відповідатимуть вашим потребам? Більшість успішних менеджерів обирають саме другий підхід. Але щоб відшукати вдалу альтернативу, вам майже напевне знадобиться досвід, навички і навіть певна часточка хоробрості. Роджер Мартін (Roger Martin), автор книги "Протилежна думка" (The Opposable Mind), переконаний, що ця відвага притаманна і вам.

Книга "Протилежна думка" пояснює різницю між звичним мисленням і так званим "інтегративним мисленням" — підходом, який передбачає більшу вигоду для кожного з його учасників. Саме інтегративне мислення лежить в основі будь-якої креативної взаємодії у менеджменті. Люди, які володіють інтегративним мисленням, задають собі такі питання, як:

  • чи допомагає вибраний підхід краще зрозуміти ситуацію;
  • які інші підходи можуть бути застосовані;
  • яким чином вони взаємодіють чи навпаки — суперечать один одному.

Завдяки інтерв'ю з успішним інтегративним мислителем та підприємцем Аланом Лефлі (A. G. Lafley), який зараз займає посаду генерального директора у Procter & Gamble, Мартін розробив чітку модель процесу інтегративного мислення. Він досліджує ставлення, інструменти та завдання. І хоча деякі його ідеї не є новими, вони дуже чітко, яскраво і цікаво представлені у книзі, що робить процес читання по-справжньому захопливим.

Книга допомагає нам зрозуміти ключові принципи взаємодії між стратегічним та операційним підходами. Вона змушує нас копати глибше та дивитися ширше! Нарешті, вона допомагає нам перебороти внутрішні страхи та відшукати інтегративне рішення, яке дозволить досягнути поставлених цілей.

Ярослав Федорак, за матеріалами Graziadio Business Report.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Шлях Virgin. Як слухати, вчитися, жартувати та вести за собоюШлях Virgin. Як слухати, вчитися, жартувати та вести за собою
Как убедить, что ты правКак убедить, что ты прав
Как стать генеральным директором. Правила восхождения к вершинам власти в любой организацииКак стать генеральным директором. Правила восхождения к вершинам власти в любой организации
Зачем мы работаем. Как найти смысл и вдохновение на рабочем местеЗачем мы работаем. Как найти смысл и вдохновение на рабочем месте
Новые размышления о личном развитииНовые размышления о личном развитии

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)