РЕЦЕНЗІЇ | Книга 23 липня 2008 р.

Тотальне лідерство: Будьте кращим лідером, живіть на повну

Total Leadership: Be a Better Leader, Have a Richer Life

Сьогодні, більше, ніж будь-коли раніше, ваша успішність залежить не тільки від вміння бути хорошим бізнесменом. Ви повинні бути найкращою людиною у всіх сферах свого життя — робота, особисте життя, сім'я, друзі, суспільство тощо.

Хороша новина полягає в тому, що, напротивагу традиційній моделі "балансу між роботою та особистим життям", яка вказує на конкуренцію між цими сферами, насправді жодної конкуренції не існує. Стюарт Фрідман (Stewart Friedman), автор книги "Тотальне лідерство: Будьте кращим лідером, живіть на повну" (Total Leadership: Be a Better Leader, Have a Richer Life) пропонує новий підхід до теорії успішності, який не вимагає від лідера жертвувати різними аспектами свого життя заради досягнення висот у інших сферах. Більше того, він ділиться власним досвідом, як досягнути синергії у кожному аспекті життя лідера. Для цього потрібно:

  • бути справжнім: діяти автентично, прозоро обираючи собі цілі та визначаючи, що для вас важливо;
  • бути послідовним: діяти чесно і відкрито, з повагою до інших людей;
  • бути інноваційним: діяти креативно і не боятися експериментів, які можуть допомогти вам відшукати нові рішення.

Надаючи натхненні приклади та чіткі інструкції, Фрідман пропонує читачеві більше тридцяти зручних інструментів для впровадження цих перевірених принципів у дію. Тут йдеться про досягнення високих бізнес-результатів, пошук чіткої цілі у житті, відчуття взаємопов'язаності з іншими людьми та рух у напрямку до змін.

Більшість книг з лідерства фокусуються лише на ваших професійних навичках, тоді як книги з особистісного зростання концентруються на ваших потребах поза роботою. Це унікальний посібник, який розповідає про досягнення бізнес-результатів без необхідності жертвувати іншими аспектами вашого життя.

Ярослав Федорак, за матеріалами LeadershipNow.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
21 листопада 2018
Київ
XI Форум HR-Директорів
22-23 листопада 2018
Київ
Комплексне управління логістикою
28 листопада 2018
Київ
Фінанси для керівників та нефінансових менеджерів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до метиКрок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети
Образование против талантаОбразование против таланта
Гении и аутсайдеры. Почему одним все, а другим ничего?Гении и аутсайдеры. Почему одним все, а другим ничего?
Миф о многозадачности. К чему приводит стремление успеть всеМиф о многозадачности. К чему приводит стремление успеть все
Зачем мы работаем. Как найти смысл и вдохновение на рабочем местеЗачем мы работаем. Как найти смысл и вдохновение на рабочем месте

Відгуки

Смерек Віталій Ярославович, smerekvitalik@rambler.ru
"...Хороша новина полягає в тому, що, напротивагу традиційній моделі "балансу між роботою та особистим життям", яка вказує на конкуренцію між цими сферами, насправді жодної конкуренції не існує". Це гарно сказано, але це хибне твердження. Звичайно, якщо ваша робота (бізнес) співпадає з вашим особистим життям (хоббі) то це так. Але таких людей по цілій нашій круглій, як кавун планеті, назбирається не більше як 10 %. Для всіх інших людей робота буде конкурувати за час та інші ресурси із особистим життям. І взагалі саме "лідерство" - це є категорія яка дуже "замазюкане" таким поняттям як "американський успіх". Тому спроби будь-кого "зробити з велосипеда швидкісний спортивний мотоцикл" приречені на поразку. Зараз існує більш ширша і на кілька порядків потужніша концепція, а саме концепція "ГіперМудрості". В її рамках дійсно можливе вирішення тих проблем на яких акцентує свою увагу автор. Але навіть і в тому випадку потрібна важка праця, тривалий час і деяка корекція існуючої цивілізаційної моделі. До речі концепція ГіперМудрості виникла в Україні.
2008-07-29 14:45:47
Відповісти

X, x@x.x
Зате концепцыя ГнилогоСамоПіару хоч виникла і не в Україні, але швидко тут поширюється:(
2008-07-29 18:55:41
Відповісти

Смерек Віталій Ярославович, smerekvitalik@rambler.ru
Так дійсно згідний з Вами, що у нас в Україні (як до речі і в цілому світі) є проблеми з "гнилим СамоПіаром" - у нас бездарі та неуки, які якимось чином дібралися до грошей на всю катушку піарать свої бездарні та нікому непотрібні продукти. Хто освіччений той розуміє про що я. Але час розставить все на своє місце. І тоді бандюки сидітимуть в тюрмах, селяни працюватимуть на землі, робітники складатимуть компютери, вчені писатимуть монографії, мудреці робити добро, а бездарні таємні коментатори відповідатимуть по закону. От тоді світ стане ГарнимМудрим.
2008-08-01 10:37:25
Відповісти

СуперГіперПереМудрець
Я плакав :))
Невже шановний Віталій Ярославович досі не зрозумів натяків?

Скромніше треба бути
2008-08-10 10:29:25
Відповісти

Смерек Віталій Ярославович, smerekvitalik@rambler.ru
Бути скромним та утверджувати Істину - це різні речі. Якщо бути скромним, то всякі там "Перемудреці та ГіперІкси" спаплюжать любу навіть саму красивішу та правдиву ідею (чи то ідею раю, комунізму, чи ідею ТОС), як це вже не раз мало місце в історії. Добро повинно бути з кулаками !!! В разі необхідності Меч Добра має бути використаний без вагань !
2008-08-14 13:13:34
Відповістисистема корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)