РЕЦЕНЗІЇ | Книга 27 жовтня 2008 р.

Розділяй або Відвойовуй: Як найкращі команди отримують зиск із конфліктів

Divide or Conquer: How Great Teams Turn Conflict Into Strength

Команда, яка працює у компанії, сильна настільки — наскільки міцні найслабші стосунки між її членами. Наскільки швидко і вдало вони приймають рішення, наскільки готові до інновацій та викликів, наскільки навчаються з власних помилок — все це залежить від сильних сторін команди.

Ніхто не буде сперечатися, що стосунки між членами однієї команди мають надзвичайно велике значення для бізнесу. Втім, попри прозору очевидність їхньої важливості — до сих пір вони часто залишаються далекими від ідеалу. Чому одні негаразди швидко вирішуються, а інші переростають у затяжні конфлікти? Чому одні стосунки з часом стають лише міцнішими, а інші — руйнуються.

Авторка книги "Розділяй або відвойовуй" (Divide or Conquer) Діана МакЛейн Сміт (Diana McLain Smith) проливає світло на давню дилему стосунків. Через дослідження та кейси вона показує, що саме стосунки між учасниками команди часто виявляються найпотужнішим рушієм для трансформації діяльності команд та організацій. Авторка пропонує інструменти, які допоможуть зрозуміти стосунки, змінити стосунки та зробити так, щоб ці зміни принесли користь компанії.

Більшість із нас ніколи не замислюється про стосунки до тих пір, поки не почнуться якісь проблеми. Але дуже часто буває так, що разом із початком проблем, стає пізно щось виправляти. Дізнаючись про те, що інші мають проблеми у стосунках, ми фокусуємося на прагненні допомогти їм змінитися. Але насправді — цей підхід не працює. Змінювати потрібно не людей, а усталені схеми взаємодії між ними.

Діана показує нам, як збудувати гнучкі та міцні робочі стосунки, які дозволять пережити найскладніші виклики. Книга розбиває усталений міф, що сфера людських стосунків є занадто некерованою, щоб намагатися у неї втручатися. Вона пропонує потужні інструменти, які допоможуть кожному, починаючи від працівника і закінчуючи генеральним директором.

Ярослав Федорак, MCUa.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
11 березня — 28 квітня 2021
Онлайн-курс
Школа Керівника і Власника бізнесу: унікальний авторський курс із системного розвитку бізнесу
16-17 марта 2021
Київ
Мотивація. Оплата праці. Пільги. Компенсації
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Емоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішностіЕмоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішності
Засіло в голові. Наука успішного навчанняЗасіло в голові. Наука успішного навчання
Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунгляхМудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунгляхbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)