РЕЦЕНЗІЇ | Книга 3 грудня 2012 р.

Що значить керувати, пам'ятаючи про візію

Leading So People Will Follow

Суть далекоглядності в бізнесі полягає не просто у вмінні передбачати можливе успішне майбутнє, а у вмінні доносити його до тих, хто вас оточує, при чому робити це натхненно і переконливо.

Нас притягують лідери, які доносять можливе майбутнє таким чином, що воно починає нас надихати. Більше того, воно дає нам надію та відчуття цілі.

Людям потрібні лідери, які здатні заглянути за рамки сьогодення. Вони хочуть відчувати, що існує певний великий план, що допоможе пройти через усі короткострокові випробування та подолати перешкоди.

Окрім цього, люди повинні вірити, що далекоглядність лідера базується на глибокому відчутті того, що необхідне, правильне і буде мати позитивні наслідки як для бізнесу, так і для команди. Ми хочемо відчувати, що візія нашого лідера фокусується на загальному "добрі" і групові інтереси для нього не менш важливі, ніж його власні. Коли співробітники компанії сприймають візію, їхнє внутрішнє чуття підказує "так, ми також хочемо рухатися в цьому напрямку".

Чітка та переконлива візія може призвести до виняткових результатів. Вона надає фокусу рішенням та діям співробітників, а також створює відчуття "племені", яке для більшості людей є необхідним та надзвичайно мотивуючим.

Але як же досягнути такої бажаної для лідера далекоглядності? Відповідь на це запитання намагається дати Еріка Андерсен (Erika Andersen) у своїй новій книзі "Керуйте так, щоб люди йшли за вами" (Leading So People Will Follow). На сторінках книги Еріка досліджує шість якостей лідера, які надихають послідовників повністю його підтримувати.

Використовуючи систему, створену Ерікою, нові лідери, як, втім, і ветерани сфери управління, зможуть підвищити свою здатність до лідерства, стимулювати лояльність, залученість та результати.

Крок за кроком Андерсен розповідає про шість ключових атрибутів (далекоглядність, пристрасть, відвага, мудрість, щедрість та чесність) і найголовніше — дає лідерам інструменти для розвитку відповідних навичок.

Інноваційна книжка Еріки Андерсен пропонує практичні поради для вибудування навичок і дозволяє стати лідером, за яким справді захочуть йти колеги та підлеглі.

Ярослав Федорак, за матеріалами Fast Company.
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
24 січня 2017
Київ, Український дім
Менеджер і команда. Як створити команду мрії (Максим Батирєв)
24 січня 2017
Київ, Готель «Мир»
Тайм-менеджмент і принципи делегування (Наталія Дегтярьова)
26-27 січня 2017
Київ
Спеціаліст із навчання і розвитку — SpTD (Оксана Кондратенко)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:ДЛЯ РОЗВИТКУ:
100 лучших бизнес-книг всех времен. О чем они и почему их следует прочитать100 лучших бизнес-книг всех времен. О чем они и почему их следует прочитать
Капитализм по-китайски. Государство и бизнесКапитализм по-китайски. Государство и бизнес
Как работать по 4 часа в неделю и при этом не торчать в офисе «от звонка до звонка», жить где угодно и богатетьКак работать по 4 часа в неделю и при этом не торчать в офисе «от звонка до звонка», жить где угодно и богатеть
Власть. Почему у одних она есть, а у других нетВласть. Почему у одних она есть, а у других нет
Ваше предназначение. Практическое руководство для тех, кто хочет реализовать свой потенциалВаше предназначение. Практическое руководство для тех, кто хочет реализовать свой потенциал

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)