РЕЦЕНЗІЇ | Книга 12 березня 2013 р.

Ікарова омана. Як високо ви злетите?

Icarus Deception. How High Will You Fly?

Icarus Deception. How High Will You Fly?
З усіх книг Сета Годіна — книга "Ікарова омана. Як високо ви злетите?" (Icarus Deception. How High Will You Fly?), напевно, найбільш надихаюча.

Всім відома історія про те, як майстер Дедал, зробивши для сина крила, застеріг його не злітати занадто високо. Але Ікар не послухався батька й наблизився до Сонця. Його промені розтопили віск, що зчіплював крила, і Ікар загинув.

Впродовж століть батьки переповідали цей міф своїм дітям. Мораль історії: грайте тільки у безпечні ігри. Слухайте старших. Не ставте думку експертів під сумнів. Це якнайкраще підходило для індустріальної епохи. Зрештою, якому керівникові не хотілося б, щоб підлеглі й надалі свято вірили в те, що у слухняності — запорука їхнього успіху?

Але у міфі про Ікара є ще одна тема — про яку ті, у чиїх руках влада, воліли б забути. Дедал також попереджав сина не летіти занадто низько. Бо тоді морська хвиля зруйнувала б крила. Тож летіти занизько ще небезпечніше, ніж підніматися зависоко.

У сучасному світі межі безпечної зони змістилися. Більше неможливо чогось досягти, цілком підкоряючись чужій волі. Творче начало — в ціні, як ніколи; натомість, його прояви — рідкі. Отже, творіть: робіть щось непередбачене та сміливе. Аби бути творцем — не обов’язково мати талант, успадкований від попередніх поколінь або дарований природою. Сутність творчості — у ставленні до справи. В неухильному прагненні освоювати нові землі, у здатності знаходити зв’язок між, задавалося б, несумісними ідеями, у спроможності працювати без вказівок. Якщо ви це робите, ви — митець; і не важливо, що зазначено у вашій візиті карті.

Висловивши у праці найкращу частку вашого «я», ви завжди можете злетіти вище. Ваша пристрасть допоможе збагатити те, що ви робите сьогодні, а також — покращити щось у прийдешньому. У своїй книзі Сет Годін переконливо показує, що все це не лише можливо, але й необхідно.

За матеріалами 800 CEO Read.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
22 січня 2020
Київ
Управління відділом продажів
23-24 січня 2020
Київ
Мегатренди 2030. Нова роль керівника майбутнього
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бутиПеремикайся. Стань тим, ким хочеш бути
Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слідСпершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід
Код винятковості. Живи за власними правиламиКод винятковості. Живи за власними правилами


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)