Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


ТЕНДЕНЦІЇ | IT-індустрія 12 грудня 2005 р.

Gartner: шість тенденцій для IT-індустрії в 2006 р.

Аналітична компанія Gartner опублікувала прогноз для американської IT-індустрії на наступний рік. Вони визначили шість ключових тенденцій, які будуть визначати її розвиток.

Шість тенденцій, визначених Gartner, це ноутбуки, телефонія, ринок IT-працевлаштування, аутсорсинг бізнес-процесів, софт для медицини/охорони здоров'я та нормативні питання. Саме в цих областях в 2006 р. будуть відчуватися помітні зміни, які вплинуть на розвиток галузі й у подальші роки.

Популярність ноутбуків швидко росте вже не перший рік. При цьому, робочі ноутбуки не завжди використовуються тільки для виконання робочих завдань, оскільки можливості мобільності та робочий простір поширюється далеко за межі офісу. За прогнозом Gartner, протягом найближчих двох років (до 2008 р.) кожна десята компанія перестане купувати співробітникам ноутбуки, а змусить їх самих робити це. Це цілком природно, адже ноутбук стає звичним аксесуаром кожної людини, а не тільки співробітника, який працює у віддаленому режимі.

Ринок працевлаштування IT-фахівців поступово скорочується. За прогнозом Gartner, до 2010 р. він скоротиться ще на 40%. При цьому, стають все більш затребуваними так звані "універсальні" фахівці, які мають навички в багатьох професійних областях.

Ще одна тенденція найближчих років — розквіт аутсорсингу бізнес-процесів. Компанії, які надають такий сервіс, зароблять до 2008 р. близько $11 млрд. тільки на юридичних замовленнях по відновленню нормативно-правового програмного забезпечення.

Старіюче покоління бебі-бумерів — ключова демографічна тенденція, що теж вплине на ринок IT. На думку Gartner, інвестиції в створення ПЗ для медицини й охорони здоров'я виростуть до 2009 р. у півтора рази. Це, у свою чергу, до 2013 р. призведе до скорочення в півтора рази кількості смертей, які можна було запобігти.

Нормативна база, що розростається у сфері IT, вже в найближчі роки викличе підвищення фінансування на потреби нормативної відповідності. Частка цих витрат в IT-бюджетах буде постійно рости.

Що стосується телефонії, то ця тенденція пов'язана з ростом популярності VoIP і мобільних телефонів. До 2010 р. третина американських будинків будуть підключені до телефонної мережі тільки по цих каналах.

За інформацією InternetNews, Webplanet.ru.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Как очаровывать людей. Искусство влиять на умы и поступкиКак очаровывать людей. Искусство влиять на умы и поступки
Обретая Я. Неординарные стратегии, изменяющие карьеруОбретая Я. Неординарные стратегии, изменяющие карьеру
Удача в бизнесе. Как повысить ваши шансы на успехУдача в бизнесе. Как повысить ваши шансы на успех
Харизма. Искусство производить сильное и незабываемое впечатлениеХаризма. Искусство производить сильное и незабываемое впечатление
В этом году я… Как изменить привычки, сдержать обещания или сделать то, о чем вы давно мечталиВ этом году я… Как изменить привычки, сдержать обещания или сделать то, о чем вы давно мечтали

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)