ТЕНДЕНЦІЇ | IT-індустрія 12 грудня 2005 р.

Gartner: шість тенденцій для IT-індустрії в 2006 р.

Аналітична компанія Gartner опублікувала прогноз для американської IT-індустрії на наступний рік. Вони визначили шість ключових тенденцій, які будуть визначати її розвиток.

Шість тенденцій, визначених Gartner, це ноутбуки, телефонія, ринок IT-працевлаштування, аутсорсинг бізнес-процесів, софт для медицини/охорони здоров'я та нормативні питання. Саме в цих областях в 2006 р. будуть відчуватися помітні зміни, які вплинуть на розвиток галузі й у подальші роки.

Популярність ноутбуків швидко росте вже не перший рік. При цьому, робочі ноутбуки не завжди використовуються тільки для виконання робочих завдань, оскільки можливості мобільності та робочий простір поширюється далеко за межі офісу. За прогнозом Gartner, протягом найближчих двох років (до 2008 р.) кожна десята компанія перестане купувати співробітникам ноутбуки, а змусить їх самих робити це. Це цілком природно, адже ноутбук стає звичним аксесуаром кожної людини, а не тільки співробітника, який працює у віддаленому режимі.

Ринок працевлаштування IT-фахівців поступово скорочується. За прогнозом Gartner, до 2010 р. він скоротиться ще на 40%. При цьому, стають все більш затребуваними так звані "універсальні" фахівці, які мають навички в багатьох професійних областях.

Ще одна тенденція найближчих років — розквіт аутсорсингу бізнес-процесів. Компанії, які надають такий сервіс, зароблять до 2008 р. близько $11 млрд. тільки на юридичних замовленнях по відновленню нормативно-правового програмного забезпечення.

Старіюче покоління бебі-бумерів — ключова демографічна тенденція, що теж вплине на ринок IT. На думку Gartner, інвестиції в створення ПЗ для медицини й охорони здоров'я виростуть до 2009 р. у півтора рази. Це, у свою чергу, до 2013 р. призведе до скорочення в півтора рази кількості смертей, які можна було запобігти.

Нормативна база, що розростається у сфері IT, вже в найближчі роки викличе підвищення фінансування на потреби нормативної відповідності. Частка цих витрат в IT-бюджетах буде постійно рости.

Що стосується телефонії, то ця тенденція пов'язана з ростом популярності VoIP і мобільних телефонів. До 2010 р. третина американських будинків будуть підключені до телефонної мережі тільки по цих каналах.

За інформацією InternetNews, Webplanet.ru.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
28 вересня — 31 жовтня 2017
Київ, FRAT Social Club
СТРАТЕГІЯ ДЛЯ СТАРТАПУ. Практичний курс: як почати свій бізнес, використовуючи свій досвід по максимуму і звівши ризики до мінімуму
2-3 жовтня 2017
Київ, Готель «Мир»
Управління запасами на підприємстві (Валентин Маєвський)
4 жовтня 2017
Київ, Готель «Мир»
Інтернет для бізнесу: 21 digital-інструментів для залучення нових клієнтів (Світлана Прохоровська)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Как работать где хочешь, сколько хочешь и получать стабильный доходКак работать где хочешь, сколько хочешь и получать стабильный доход
Работайте меньше, делайте больше. 14-дневный тренинг повышения продуктивностиРаботайте меньше, делайте больше. 14-дневный тренинг повышения продуктивности
Обрести уверенность в себе. Что означает быть ассертивнымОбрести уверенность в себе. Что означает быть ассертивным
Як ніколи не помилятися. Сила математичного мисленняЯк ніколи не помилятися. Сила математичного мислення
Второй шанс. Для ваших денег, вашей жизни и нашего мираВторой шанс. Для ваших денег, вашей жизни и нашего мира


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)