ТЕНДЕНЦІЇ | IT-індустрія 12 грудня 2005 р.

Gartner: шість тенденцій для IT-індустрії в 2006 р.

Аналітична компанія Gartner опублікувала прогноз для американської IT-індустрії на наступний рік. Вони визначили шість ключових тенденцій, які будуть визначати її розвиток.

Шість тенденцій, визначених Gartner, це ноутбуки, телефонія, ринок IT-працевлаштування, аутсорсинг бізнес-процесів, софт для медицини/охорони здоров'я та нормативні питання. Саме в цих областях в 2006 р. будуть відчуватися помітні зміни, які вплинуть на розвиток галузі й у подальші роки.

Популярність ноутбуків швидко росте вже не перший рік. При цьому, робочі ноутбуки не завжди використовуються тільки для виконання робочих завдань, оскільки можливості мобільності та робочий простір поширюється далеко за межі офісу. За прогнозом Gartner, протягом найближчих двох років (до 2008 р.) кожна десята компанія перестане купувати співробітникам ноутбуки, а змусить їх самих робити це. Це цілком природно, адже ноутбук стає звичним аксесуаром кожної людини, а не тільки співробітника, який працює у віддаленому режимі.

Ринок працевлаштування IT-фахівців поступово скорочується. За прогнозом Gartner, до 2010 р. він скоротиться ще на 40%. При цьому, стають все більш затребуваними так звані "універсальні" фахівці, які мають навички в багатьох професійних областях.

Ще одна тенденція найближчих років — розквіт аутсорсингу бізнес-процесів. Компанії, які надають такий сервіс, зароблять до 2008 р. близько $11 млрд. тільки на юридичних замовленнях по відновленню нормативно-правового програмного забезпечення.

Старіюче покоління бебі-бумерів — ключова демографічна тенденція, що теж вплине на ринок IT. На думку Gartner, інвестиції в створення ПЗ для медицини й охорони здоров'я виростуть до 2009 р. у півтора рази. Це, у свою чергу, до 2013 р. призведе до скорочення в півтора рази кількості смертей, які можна було запобігти.

Нормативна база, що розростається у сфері IT, вже в найближчі роки викличе підвищення фінансування на потреби нормативної відповідності. Частка цих витрат в IT-бюджетах буде постійно рости.

Що стосується телефонії, то ця тенденція пов'язана з ростом популярності VoIP і мобільних телефонів. До 2010 р. третина американських будинків будуть підключені до телефонної мережі тільки по цих каналах.

За інформацією InternetNews, Webplanet.ru.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
18-19 жовтня 2018
Київ
Управління проектами
19 жовтня 2018
Київ
HR UNIVERSE. Системний курс підготовки HR-менеджерів
22-26 жовтня 2018
Київ
Спеціаліст по персоналу — SpHR

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Привычка к творчеству. Сделайте творчество частью своей жизниПривычка к творчеству. Сделайте творчество частью своей жизни
Кради як митець. Креативнi «фiшки», про якi тобi нiхто не розповiстьКради як митець. Креативнi «фiшки», про якi тобi нiхто не розповiсть
Убедительное письмо. Как использовать силу словУбедительное письмо. Как использовать силу слов
Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшемуХаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему
Личностный ростЛичностный рост


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)