Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


ТЕНДЕНЦІЇ | Фінансова звітність 10 травня 2006 р.

Фінансові звіти: варто чи не варто? Дослідження McKinsey

Більшість компаній планує продовжувати надавати регулярні фінансові звіти своїм інвесторам, хоча керівники не завжди погоджуються з їх доцільністю.

Велика кількість провідних компаній, включаючи Berkshire Hathaway, Citigroup, Ford Motor, та Google, відмовилися від надання регулярних фінансових звітів своїм інвесторам. Та, не зважаючи на це, основна маса керівників, які брали участь у останньому опитуванні McKinsey Quarterly, стверджують, що їхні компанії не збираються змінювати свій підхід щодо надання фінансових звітів інвесторам. Керівники продовжують сперечатися про переваги та недоліки проведення фінансових звітів.

Результати дослідження говорять про те, що більшість керівників продовжують надавати фінансові звіти — дані про те, яким чином компанія буде поводитися у майбутньому — при повній відсутності чіткого розуміння, яку цінність мають такі звіти для компанії.

Продовження курсу

Більше, ніж три чверті опитаних респондентів вказують на те, що їхні компанії надають фінансові звіти інвесторам. При цьому 48% надають звіти щоквартально (Exhibit 1). Дві третини опитаних керівників стверджують, що їхні компанії не змінювали частоту надання фінансових звітів протягом останніх трьох років, чверть компаній збільшила частоту надавання звітів за цей час. Абсолютна більшість керівників говорить про те, що їхні компанії не збираються змінювати існуючу ситуацію. Лише 12% очікують, що їхні компанії зменшать частоту проведення фінансових звітів, а 5% — що частота проведення фінансових звітів буде збільшена (Exhibit 2).Недостаток згоди

Більше, ніж три чверті респондентів, чиї компанії надають фінансові звіти, стверджують, що ця практика надає їм змогу задовольнити потреби інвесторів та аналітиків. Трохи менша кількість говорить про таке саме значення утримування каналу комунікації з інвесторами. Більше половини вважає, що надання фінансових звітів фокусує дії менеджерів на досягнення фінансових цілей.

Консенсус втрачається, коли говорять про всі інші питання, що пов'язані з перевагами фінансових звітів — включаючи підвищення оцінок, створення ширшої бази акціонерів, підвищення ліквідності тощо (Exhibit 3).

Таку саму різницю в поглядах бачимо і щодо коштів, які витрачаються на фінансові звіти. Незначна більшість вважає, що найбільш коштовним у фінансових звітах є зусилля, витрачені менеджерами на їх створення. З іншого боку, важливим є час, який витрачається працівниками на публікацію звітів та фокусування компанії на короткострокових цілях.

Половина опитаних керівників вважає, що аналітики з продажів є найбільш вимогливими щодо постійного надання фінансових звітів. Керівники вагаються, хто знаходиться на другому місці серед інших джерел тиску та вимоги фінансових звітів (Exhibit 4).

Проте, керівники говорять і про ризик, який може виникнути при зменшенні публікації фінансових звітів. Велика кількість респондентів погоджується, що прозорість компанії може зменшитися разом зі зменшенням кількості звітів і зменшенням підтримки аналітиків (Exhibit 6).

За матеріалами "Weighing the pros and cons of earnings guidance: A McKinsey Survey" The McKinsey Quarterly (March 2006).РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Бла-бла-бла, или Что делать, когда слова не работаютБла-бла-бла, или Что делать, когда слова не работают
Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стрессаКак привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса
Работа твоей мечты. Как зарабатывать деньги, занимаясь любимым деломРабота твоей мечты. Как зарабатывать деньги, занимаясь любимым делом
Миллионер без диплома. Как добиться успеха без традиционного образованияМиллионер без диплома. Как добиться успеха без традиционного образования
Убедительное письмо. Как использовать силу словУбедительное письмо. Как использовать силу слов

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  
Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)