ТЕНДЕНЦІЇ | Продуктивність 5 жовтня 2020 р.

Рентабельність інвестицій у найм сильніших виконавців

Нове дослідження Korn Ferry показує, як поліпшити шанси прийняти правильне рішення, що може принести швидкі та великі дивіденди.

Рентабельність інвестицій у найм сильніших виконавців

Як свідчить старе данське прислів’я: «Передбачати дуже складно, особливо якщо це стосується майбутнього».

Проте люди весь час намагаються це робити. Більшість вважають, що вони зможуть уникнути дорожньо-транспортних пригод, переоцінюючи свої навички водіння. Вони думають, що зможуть подолати цю потужну навалу листів пізніше в той же день, недооцінюючи кількість подій, які можуть порушити цей амбітний план. І вони ж приймають рішення про прийом на роботу на основі своїх суб’єктивних вражень, припускаючи, що новий співробітник відразу принесе зіркові результати на своїй новій посаді.

Усвідомлення цих упереджень — частина боротьби з їх подоланням. Інший підхід спирається на об’єктивні дані. І дані, що, можливо, і не дивно, — відмінні провісники долі.

У своєму новому звіті «ROI найму сильних виконавців» (The ROI of Hiring Strong Performers) Korn Ferry Institute (KFI) показує, як організації, що використовують оцінки Korn Ferry, можуть побачити рентабельність інвестицій у тризначних цифрах.

«Найм правильних лідерів іноді може здатися нісенітницею, і ризик прийняття неправильного рішення може бути значним», — говорить Стю Кренделл (Stu Crandell), старший партнер по роботі з клієнтами і керівник оцінки практики Korn Ferry’s Board & CEO Services. —«Використання надійного, добре продуманого процесу оцінки може значно збільшити ваші шанси на успіх і привести до кращих фінансових результатів».

Дійсно, використовуючи дані оцінки фірми, дослідники KFI виявили, що всього лише за два роки високопродуктивний керівник середньої ланки може забезпечити 289% окупності початкових фінансових вкладень. Дослідження показало, що високопродуктивний топ-менеджер, з іншого боку, може принести 278% прибутку.

Більш того, використання оцінок Korn Ferry для призначення керівника середньої ланки або вищого керівника може принести значні нематеріальні вигоди. Згідно зі звітом, це включає у себе більш тісні відносини з безпосередніми підлеглими і керівниками, командну роботу, залученість і прихильність організації, а також зменшення конфліктів. Зрештою, це має величезне значення для організації.

Методологія оцінювання

Korn Ferry виявляє успішних співробітників за допомогою онлайн-оцінок і моделювання лідерства. Комп’ютерна оцінка виявляє особистісні якості, мотиваційні чинники, поведінкові компетенції і здатність вирішувати проблеми кандидатів, у той час як моделювання лідерства включає поведінкові інтерв’ю і різні живі інтерактивні бізнес-симуляції.

Цінність вищої ефективності сильного найму базується на ряді припущень та фактів, які підлягають коригуванню з урахуванням фактичних обставин кожної компанії.

Зворотний бік рівняння рентабельності інвестицій фокусується на економічній цінності, створюваної талантами, що займають керівні посади, і оцінюється на основі двох ключових припущень:

  • У порівнянні з середніми співробітниками, сильні співробітники можуть створювати додаткову економічну цінність, яка є набагато вищою, ніж вартість найму та працевлаштування.
  • Оцінка лідерства Korn Ferry допомагає організаціям підвищити ймовірність знаходження цих сильних виконавців у процесі відбору — особливо при використанні імітаційних оцінок, більш суворі з яких часто використовуються для ролей ключового або виконавчого рівня.

Інвестиційна сторона рівняння рентабельності інвестицій враховує вартість оцінки за найм і додаткові непрямі витрати, такі як проїзд і проживання, для оцінки на місці. Рентабельність інвестицій оцінюється для чотирьох сценаріїв: керівників вищої ланки і середньої ланки оцінюють за допомогою моделювання та без нього. ROI розраховується за такою формулою: ROI = (Value − Cost)/Costcomments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
3 листопада 2020
Київ
KPI-Мотивація. Побудова системи оплати за результатом
19-20 листопада 2020
Київ
Управління проектами
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Лаяти не на те деревоЛаяти не на те дерево
Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та життіТехнологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті
Неординарні. Історії успіхуНеординарні. Історії успіху

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)